Ralph Kamiński

  Ralph Kaminski zaprasza wszystkich na muzyczne przyjęcie. 31 sierpnia odbyła się premiera najnowszego albumu "Bal u Rafała". Artysta opowiedział nam o pracy twórczej, przygotowaniach do trasy koncertowej, o młodym zespole, a także o perfekcjonizmie i profesjonalnym podejściu do pracy. Czy Ralph jest "control freakiem"?

  X Factor był wyjątkową produkcją, dzięki której wielu niezwykle utalentowanych wokalistów miało okazję zadebiutować przed dużą publiką. Ci, którzy odpadli z programu, nie pozwolili szansie przejść obok.

  Ralph Kamiński wystąpi na Top of the Top Sopot Festival drugiego i trzeciego dnia. W Operze Leśnej zaprezentuje materiał z najnowszej płyty "Bal u Rafała". Co artysta przygotował dla fanów? Kiedy pojawi się jego nowy album?

  12 koncertów, 2 dni pełne muzyki, a to wszystko w otoczeniu natury.

  Po pandemicznych czasach i przestoju w branży muzycznej wraca jedno z największych wydarzeń– Open'er Festival 2022. Już 29 czerwca na scenie staną polskie i zagraniczne gwiazdy, które przed publiką zaśpiewają swoje największe hity. W tym roku na scenie głównej pojawi się także Ralph Kamiński. Czego możemy się spodziewać? O tym z artystą rozmawiała Katarzyna Jaroszyńska.

  - Tu nie ma przypadkowych wykonawców - przekonuje organizator wydarzenia Marcin Bachara.

  Do obsady dołączają nowe gwiazdy.

  "Wszyscy robiliśmy to non profit".

  "Spektakl o głodzie miłości"

  Za nami kolejny odcinek "Top Model", w którym gościem specjalnym był m.in. muzyk Ralph Kaminski, który reżyserował film modowy z udziałem uczestników. Kto poradził sobie najlepiej? Z kim artysta miał pod górkę?

  Jaki naprawdę jest Ralph Kaminski?