Ralph Kaminski już wkrótce wystąpi w nowej roli. "Trzeba trzymać za mnie kciuki"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Ralph Kamiński poprowadzi Wianki z TVN
Ralph Kamiński poprowadzi Wianki z TVNDzień Dobry TVN Online
wideo 2/21

Nasza kamera pojawiła się na planie spotu promującego koncert, który odbędzie się na warszawskich Wiankach, czyli "Kora, przyszłam na świat po to". Na plaży Rusałka nad Wisłą Ralph Kaminski zapowiedział to wyjątkowe wydarzenie i opowiedział nam, w jakiej roli wystąpi.

Spot zapowiadający Wianki z TVN

Plan zdjęciowy został zorganizowany na plaży Rusałka nad Wisłą.

- Mieliśmy mały problem, ponieważ poziom Wisły nam się bardzo podniósł ostatnio. Też nie lada wyczynem było wstawienie tego pięknego auta. To było wydarzenie - musieliśmy go wepchnąć oczywiście ze względów ekologicznych, nie można tutaj jeździć po plaży, przy pomocy takich specjalnych nakładek. Przeciągaliśmy te nakładki, pchaliśmy samochód, było fajnie - powiedział kierownik planu Piotr "Gustaw" Dziwulski.

Na planie stanęło niesamowite auto w kolorze białym, a w nim świeże polne kwiaty. Ralph Kamiński wystąpił w czarnym garniturze i białej koszuli.

Koncert poświęcony Korze

Kora to wokalistka, której twórczość jest bardzo bliska Ralphowi Kamińskiemu. Nie po raz pierwszy doceni on jej twórczość.

- Myślę, że projekt, który stworzyłem ku jej pamięci i jego wielki sukces bardzo dużo mnie nauczył i było to dla mnie ogromnie inspirujące wydarzenie, które sprawiło, że moja kariera, jakkolwiek to brzmi, weszła na jeszcze inny level - powiedział Ralph.

W trakcie zbliżającego się koncertu wokalista wystąpi w zupełnie nowej roli, bo będzie jego gospodarzem. - Trzeba trzymać za mnie kciuki, bo nie prowadziłem takiego koncertu, tym bardziej na żywo, ale zawsze o tym marzyłem. Postaram się zrobić to, jak najlepiej, z klasą. Dla wykonawców i dla widzów - powiedział.

Wianki odbędą się już 24 czerwca i będzie można oglądać je na antenie TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości