Sarsa i jej "Ciasto" na letniej scenie Dzień Dobry TVN

Autor:
Nastazja
Bloch
Sarsa w piosence “Ciasto”
Sarsa w piosence “Ciasto”Dzień Dobry TVN
wideo 2/21

Sarsa powraca do fanów z nowymi utworami, eksplorując alternatywne brzmienia. Na naszej scenie zaśpiewała utwór "Ciasto". Artystka tym samym zapowiada nadchodzący album. Kiedy premiera krążka?

Sarsa w nowym wydaniu

Sarsa, a właściwie Marta Markiewicz w ostatnim czasie nie daje o sobie zapomnieć. Zaledwie rok temu ukazała się jej czwarta płyta "Runostany", która jak mówi była muzyczny powrotem do korzeni.  Artystka nie zwalnia tempa. W sieci jakiś czas temu ukazała się zagadkowa EP-ka "Prolog 5 minut" " oraz singiel "Balet" z gościnnym udziałem – Zdechłego Osy.

17 kwietnia artystka pochwaliła się drugim energicznym singlem "Ciasto", opowiadającym o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

Sarsa na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej letniej scenie artystka wykonała nowy utwór "Ciasto".

- "Ciasto" jest o szczerości. Żeby się dowiedzieć czegoś o aktualnej sobie, czuję, że najpierw muszę się zupełnie obnażyć – i jako człowiek, i jako artystka. Przyszedł czas, kiedy mam ochotę zrzucić z siebie wszystkie stare ubrania – stare warstwy. Przyglądam się im, sprawdzam, co mi wciąż pasuje, a co mnie uwiera– mówi Sarsa. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości