Dawid Tyszkowski wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj utworu "Kiedy wrócisz"

Autor:
Oskar
Netkowski
Dawid Tyszkowski w piosence “Kiedy wrócisz”
Dawid Tyszkowski w piosence “Kiedy wrócisz”Dzień Dobry TVN
wideo 2/23

Dawid Tyszkowski podbił scenę Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem. "Kiedy wrócisz" wypuścił w Dzień Mamy, a dzień później zaprezentował go naszym widzom. Koniecznie zobaczcie występ!

Dawid Tyszkowski - historia kariery

Dawid Tyszkowski to młody wokalista z Wołczyna. Kompozytor i autor tekstów, który szturmem zdobywa rozgłośnie radiowe i serca słuchaczy tym razem zaprezentował swój talent na naszej scenie. Z pewnością jest to jeden z najbardziej spektakularnych debiutów ubiegłego roku na polskiej scenie muzycznej. 

20-latek ma na koncie takie hity jak "Koszulka", "Tlen", czy "Nie poznaję Cię". Co ciekawe, Dawid nie chodził do szkoły muzycznej, a naukę w Wołczyńskim Domu Kultury porzucił po kilku lekcjach. Pasja do muzyki przyszła do niego po czasie, początkowo chciał zostać albo malarzem, albo sportowcem. 

"Kiedy wrócisz" na scenie Dzień Dobry TVN

W czerwcu ubiegłego roku artysta wystąpił w trasie Męskiego Grania. Jego teksty poruszają poważne tematy i pełne są melancholii, a nawet smutku i przemyśleń zaskakujących jak na młodego człowieka. Na naszej scenie wystąpił w utworze "Kiedy wrócisz".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości