Sarsa

  Sarsa

  Polscy influencerzy wybrali się do Londynu na premierę nowego telefonu Huawei.Tam, w bardzo sprzyjających okolicznościach mieli okazję testować nowy telefon, który dzięki swojej sztucznej inteligencji współpracuje z właścicielem. Kto należy do #TeamHuawei? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Barbara Pasek odwiedziła Sarsę w jej rodzinnym Trójmieście. Jak przyznała wokalistka, to jej miejsce na ziemi. Jak często tu wraca? Singiel "Zakryj" ukazał się w sieci w formie lyric video, które jest stworzone tak, by osoby niesłyszące poprzez inne zmysły mogły usłyszeć to, co wokalistka ma do przekazania. Sarsa poprzez swoją twórczość chciałaby zaznaczyć, że niesłyszący są wśród nas i chcą mieć dostęp do kultury. Jak w show-biznesie udało jej się zachować siebie?

  Nowy sezon Dzień Dobry TVN rozpoczęliśmy wyjątkowym wydaniem, w którym po raz pierwszy w historii pojawili się wszyscy prowadzący. Gościliśmy również gwiazdy, które zdradziły nam kulisy powstawania programu Dzień Dobry TVN. Jak swoją pierwszą wizytę w studiu Dzień Dobry TVN wspomina Magdalena Lamparska? Czy Natalia Nykiel stresuje się przed występem w naszym programie? Zobaczcie, co Sarsa, Wojciech Łuszczykiewicz, Joanna Jędrzejczyk, Dominika Gawęda i Pectus zdradzili na temat programu Dzień Dobry TVN dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Sarsa przyszła w sobotę do studia Dzień Dobry TVN z Guzikiem. Wokalistka dostała małego pieska w prezencie. Sarsa w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że suczka działa na nią terapeutycznie, dzięki niej więcej się uśmiecha :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Sarsę z zapowiadającym jej kolejną płytę utworem "Zakryj".

  Od samego rana w kawiarence Dzień Dobry TVN - "gwiazdorski poranek"! Gośćmi Filipa Chajzera byli Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Sarsa i Patryk Kumór.

  Teledysk do piosenki "Świat jest nasz" Honoraty Skarbek powstał podczas jej wakacji na Seszelach. Honorata tę piosenkę, pochodzącą z najnowszej płyty, zaśpiewała na naszej scenie. Zdradziła nam również swój przepis na idealne wakacje. Posłuchajcie!

  Jakiś czas temu Sarsa zapowiedziała nową płytę. Dlaczego praca nad nią trwa tak długo? Wokalistkę zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie utwory, które Sarsa skomponowała dla innych należą do jej ulubionych? Dlaczego rogi wokalistki są coraz mniejsze? ;)

  Na scenie Dzień Dobry TVN Sarsa i jej najnowszy singiel "Volta" promujący najnowszy film Juliusza Machulskiego o tym samym tytule. Wybieracie się do kina?

  Znacie ją z takich przebojów jak "Zapomnij mi" czy "Naucz mnie". Na scenie Dzień Dobry TVN Sarsa z najnowszym hitem "Bronię się". Wiecie, przed czym?

  Okazuje się, że Ewa Farna przyjaźni się z Sarsą. Gdzie dziewczyny się poznały? Czy się wspierają i, czy mają zamiar razem współpracować? Z Ewą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sarsa poza sceną zajmuje się kamertonoterapią, czyli innowacyjną metodą leczenia. Na czym polegają jej badania? Kto może poddać się leczeniu dźwiękami? O skuteczności terapii postanowił przekonać się prowadzący Dzień Dobry TVN. Czy dr Sarsa uzdrowiła Jarka Kuźniara?

  Drugi raz, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, goście Dzień Dobry TVN: Sarsa, Margaret, Kasia Popowska, Pamela Stone, Antek Smykiewicz i Rafał Brzozowski postanowili połączyć siły i nagrać wspólną płytę „Gwiazdy po kolędzie”. Powiedzieli nam, na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży tego albumu i kiedy zagrają wspólny koncert.

  Wszystkich fanów zapraszamy na spotkanie z: Sarsą, Margaret, Kasią Popowską, Antkiem Smykiewiczem, Rafałem Brzozowskim i Pamelą Stone! W sobotę, 12 grudnia, będziecie mogli dostać autograf, zrobić sobie "selfie" i porozmawiać ze swoim idolem! Zaczynamy o 8.30! Czekamy na Was!

  Za Sarsą ciągnie się opinia, że ta nie lubi rozmawiać z mediami. Czy to prawda? Piosenkarkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jaką radę ma dla Sarsy Jarosław Kuźniar.

  Czy gwiazdy uważają się za idealne? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Sarsę, Borysa Szyca, Edytę Herbuś, Bartka Jędrzejaka i Marylę Rodowicz. Która z gwiazd "chodzi na wciągniętym brzuchu" i obawia się opinii szafiarek? ;)

  Sarsa, Margaret, Rafał Brzozowski i Antek Smykiewicz i Kasia Popowska, popularni obecnie wokaliści spotkali się w studiu, by wspólnie nagrać kolędy i świąteczne piosenki. Po co to robią? I jak im się współpracowało?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Sarsa. Wokalistka zaśpiewała nowy singiel „Indiana”. Czy utwór ma szansę powtórzyć sukces piosenki „Naucz mnie”, która została okrzyknięta Piosenką Lata?

  Ostatnie miesiące bez wątpienia należały do Sarsy. Jej piosenka „Naucz mnie” została okrzyknięta piosenką lata, a jej fanklub powiększa się z dnia na dzień. Kilka dni temu ukazała się płyta artystki. Jakie są pierwsze recenzje albumu? Okazuje się również, że Sarsa jest również poważną panią muzykolog, która otworzyła niedawno przewód doktorski. Jaki jest tytuł przewodu? Z Sarsą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Dzień Dobry TVN to świetny pomysł na rozpoczęcie weekendu. Świętujemy: wciąż trwają nasze 10. urodziny, a Kasia Kowalska, Krzysztof Kiliański i Magda Wójcik wspominają, dlaczego rok 2005 to był ich czas. W programie także zaskakujemy: Sarsa budzi widzów i Warszawiaków nie tylko śpiewem. Oprócz tego: najmniejsza kobieta świata staje na drodze Martynie Wojciechowskiej. Modelki z charakterystyczną urodą tworzą obowiązujący kanon piękna, a Jarosław Wałęsa wspomina swoje 10 lat z Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami jutro od 8:30! Program Poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.