Gwiazdy

  Gwiazdy

  W filmie "Podatek od miłości" Aleksandra Domańska gra główną rolę. Basia Pasek spotkała się z aktorką w atelier Gosi Baczyńskiej, gdzie Ola dobierała suknię na filmową premierę. Jaką kreację wybrała gwiazda? Czy towarzyszy jej stres związany z premierą? Czego boi się najbardziej? O wszystkich swoich obawach Aleksandra opowiedziała reporterce Dzień Dobry TVN.

  Charlotte Gainsbourg to brytyjsko-francuska aktorka i piosenkarka. Wystąpiła między innymi w "Melancholii" i "Nimfomance" Larsa von Triera. Aktorka wystąpiła ostatnio w filmie "Kobiety mojego życia". Charlotte pochodzi z artystycznej rodziny. Czy kariera aktorska była dla niej czymś naturalnym? Jak jej się pracuje z rodziną? I co robiłaby, gdyby nie została aktorką? Z Charlotte rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan wzięli udział w sesji walentynkowej do jednego z magazynów. Na planie spotkała się z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Małgosia i Radosław przyznali, jako para są o wiele silniejsi niż osobno. Co to oznacza? Czy zdarza się kalkulować w uczuciach? Już za chwilę na antenie TVN zobaczymy nowy program z udziałem małżeństwa "Iron Majdan". Czy emocje jakie towarzyszą im przed emisją programu są podobne do tego, co przeżywali przed "Azją Express"?

  Na premierze nowego filmu "Podatek od miłości" reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała Michała Koterskiego. Czy aktor musiał kiedyś zapłacić podatek od miłości? Michał na premierze pojawił się ze swojąnarzeczoną Marcelą Leszczak. Czy młodzi rodzice często mają wychodne? Kto wówczas zostaje z ich małym synkiem? Czy mały Fryderyk jest grzecznym dzieckiem?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Rey Ceballo & Tripulacion Cubana. Rey Ceballo to kubański pianista, wiolonczelista, kompozytor i aranżer. Posłuchajcie tych gorących rytmów i dajcie się porwać do tańca.

  Zdaniem Marcina Prokopa - dziennikarz Mateusz Hładki to człowiek, który zazwyczaj stoi na środku parkietu i niewiele się rusza. Dlatego postanowiliśmy wprawić go w ruch i oddać w ręce tancerki Pauliny Biernat. Paulina zaproponowała mu lekcję salsy. Jak poradził sobie z tym wyzwaniem Mateusz? Czy nauczył się kroków? Kto prowadził w tańcu - Mateusz czy paulina? I jak dopingowała go Dorota Wellman z Marcinem Prokopem?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zaprasza Was do kin na nową komedię romantyczną "Podatek od miłości". Podczas sesji zdjęciowej promującej film spotkała się z aktorami: Grzegorzem Damięckim, Aleksandrą Domańską, Michałem Czerneckim, Romą Gąsiorowską-Żurawską i Zbyszkiem Zamachowskim.

  Michał Baryza jest finalistą 4. edycji programu "Top model". W styczniu tego roku Baryza zadebiutował na tygodniu mody męskiej w Mediolanie. Jak wygląda tydzień mody z jego perspektywy? Czy między modelami istnieje rywalizacja? Ile model może zarobić pracując w Mediolanie? Z Michałem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Veronika Bielik konto na Instagramie założyła zaledwie dwa lata temu. Obecnie jej profil obserwuje milion osób. Influencerka zdobyła popularność publikując zdjęcia w bieliźnie oraz w bikini. Jej perfekcyjna figura wzbudza wiele zachwytów, kontrowersji oraz domysłów. Czy Veronika poprawiała swoją urodę? I czy utrzymuje się z prowadzenia konta na Instagramie? Z Veroniką spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ponoć, po jego metamorfozie, znajomi już go nie rozpoznają. Dziennikarz Rafał Bryndal nie ma już swojego charakterystycznego, ogromnego, zaczerwienionego nosa. Pomógł mu w tym dermatolog Łukasz Preibisz. Na jaką chorobę cierpiał Rafał Bryndal? Czy przeszedł operację plastyczną? Czy nie żałuje jednak, że pozbawił się wielkiego nosa, który był jego znakiem rozpoznawczym? Czy czuje się szczęśliwszy? O tym Rafał Bryndal opowiedział w Dzień Dobry TVN. Towarzyszył mu dermatolog Łukasz Preibisz.

  Wczoraj ogłoszono nominacje do tegorocznych Oscarów. Okazuje się, że wielkich niespodzianek nie było. O komentarz poprosiliśmy Anię Wendzikowską, która w studiu Dzień Dobry TVN przyznała, że w tym roku Akademia Filmowa była bardzo poprawna politycznie. Co to znaczy? Dziennikarka opowiedziała także o polskim filmie, który otrzymał nominację.

  Byliśmy z kamerą na premierze nowego filmu "Podatek od miłości". W rolach głównych zobaczymy znakomitego aktora teatralnego Grzegorza Damięckiego i Aleksandrę Domańską. Jak im się współpracowało? Dlaczego aktorka podczas castingów była bezkonkurencyjna oraz czy Grzegorz Damięcki nie boi się popularności, która może na niego spaść po premierze? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jessica Mercedes wraca do zdrowia po operacji szczęki. Dlaczego zabieg musiał być przeprowadzony? Czy był skomplikowany? Okazało się, że po operacji doszło do pewnych komplikacji. Jakich? O tym mówiła reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Życzymy Jessice szybkiego powrotu do zdrowia.

  Wydawałoby się, że były reprezentant Anglii w piłce nożnej David Beckham wiedzie wystawne życie. Tymczasem w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że razem z żoną Victorią oszczędzają każdy grosz. Czy te słowa potwierdzają się, kiedy patrzy się na profile pary w mediach społecznościowych?

  Projektant Dawid Woliński otworzył nową pracownię w centrum Warszawy. Długo szukał miejsca, które miałoby dobrą energię. I znalazł, w sąsiedztwie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Jak wygląda gabinet Wolińskiego? W jego pracowni odwiedził go dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Amerykę rozgrzewa książka Michaela Wolffa zatytułowana "Fire and Fury: Inside the Trump White House". Wyłania się z niej obraz Donalda Trumpa jako dużego dziecka, który lubi się chwalić swoim guzikiem atomowym, a do tego jest nie do końca poczytalny. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy amerykanistę i medioznawcę dra Tomasza Płudowskiego, aby podsumować z nim rok prezydentury amerykańskiego prezydenta. Czy prezydent, który co i raz zaprzecza sobie może budzić zaufanie? Za co Trumpowi może grozić impeachment?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Victora Borsuka, rekordzistę świata w kitesurfingu. Kilka miesięcy temu sportowiec pobił rekord świata wzbijając się latawcem na 68 metrów nad ziemią za samochodem. Co daje mu ta dyscyplina? Czy podczas zawodów towarzyszy mu jeszcze strach? Victor wystąpi też w najnowszej edycji "Agent - Gwiazdy". Jak wspomina swój udział w programie?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę Aleksandrę Popławską, projektanta Dawida Wolińskiego i aktora Michała Tomalę. Jaki wpływ na ich życiowe wybory mieli dziadkowie? Babcia Dawida robi najlepsze pączki na świecie, Michał dzięki babci jest dziś aktorem, zaś Aleksandrę, babcia nauczyła jak żyć ekologicznie. Za co jeszcze gwiazdy cenią swoich dziadków?

  W czasach licealnych prawie każdy z nas identyfikował się z jakąś subkulturą. Czym fascynowała się w młodości aktorka Magda Schejbal, aktor Mateusz Banasiuk czy lekkoatleta Marcin Urbaś? Do której subkultury należeli? Czy wspominają tamten czas z sentymentem? O czasach młodości nasi goście opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  W nowym filmie „Podatek od Miłości”, który do kin wejdzie pod koniec stycznia, Roma Gąsiorowska gra osobę bardzo uporządkowaną. Czy jest to jej bliska postać? Aktorka na swoim prywatnym Instagramie lubi prowokować. Po co to robi? Czy to prawda, że Gąsiorowska planuje wziąć udział w kolejnej edycji programu "Azja Express"? O filmie oraz o plotkach na swój temat Roma opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Enej. Zespół, który przyzwyczaił nas do energetycznej muzyki, tym razem proponuje romantyczną balladę. Jak Wam się podoba piosenka "Zagubiony"?

  Agnieszka Suchora to aktorka Teatru Współczesnego. Jak mówi, w aktorstwie nie ma sprawiedliwości i nie można jej oczekiwać. Teoria ta daje Agnieszce poczucie luzu i możliwość rozwijania się w zupełnie innej dziedzinie zawodowej. Aktorka projektuje wnętrza. Jej styl jest monochromatyczny, ale wyrazisty. Konikiem Agnieszki są zrujnowane kamienice. Dlaczego? I jak udaje jej się pogodzić pracę w teatrze z projektowaniem? O swojej pracy i pasji aktorka opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kayah i Grzegorza Hyżego. Artyści nagrali piosenkę, która promuje film "Podatek od miłości". Jest to pierwsza współpraca artystów. Na pomysł nagrania wspólnej piosenki wpadła Kayah. Jak im się razem współpracowało?

  Javier Bardem to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych hiszpańskich aktorów grających w Hollywood. Z aktorem, który przyleciał do Polski, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Co sprowadza go do naszego kraju? Czy to prawda, że jest nieśmiały i aktorstwo dużo go kosztuje? Co daje mu poczucie szczęścia? Dlaczego odmówił współpracy z Braćmi Coen? Co czuł odbierając Oscara? I czy w przyszłości zabroni swoim dzieciom grać w filmach? Zobaczcie cały, nieemitowany w programie wywiad z aktorem.