Gwiazdy

  Karolina Pisarek, modelka, która zyskała sławę dzięki programowi Top Model, ponownie została doceniona przez twórców rankingu "Najpiękniejszych twarzy świata". W popularnym na całym świecie rankingu, przygotowywanym przez firmę TC CANDLER Polka zajęła 50 miejsce. Ale to nie jedyne informacje z życia modelki. Od jakiegoś czasu krążą plotki, że rozstała się ze swoim partnerem, Danielem Matsunagą. W Dzień Dobry TVN Karolina niestety potwierdziła te informacje. Powodem zerwania była różnica w poglądach na związek.

  Media obiegła wiadomość, że Henryk Talar dołączył do grona ojców po siedemdziesiątce. Według informacji, które się pojawiły, aktorowi, który zagrał m.in. w drugiej serii "Pułapki", miał się urodzić syn. Niedoszły ojciec zdementował te rewelacje.

  Polska pogoda nie rozpieszcza i nie pozwala nam na błogi odpoczynek pod palemką, SORRY TAKI MAMY KLIMAT. Dlatego szukamy zagranicznych wypadów, by cieszyć się pełnią słońca. Jakie kierunki na zimowe wakacje są teraz modne wśród gwiazd? Gdzie wypoczywają: Anna i Robert Lewandowscy, Kuba Wojewódzki, Sonia Bohosiewicz, Edyta Górniak oraz inni znani i lubiani? Zobaczcie!

  Scena Dzień Dobry TVN należała dziś do debiutującego artysty Leona Krześniaka. Wokalista zaśpiewał przedpremierowo swój najnowszy utwór „Naklejka”. Jak podobał wam się występ?

  Marianna Kowalewska - córka aktorskiej pary Macieja Kowalewskiego i Edyty Torhan -niedawno oczarowała widzów rolą w serialu "Pułapka". Kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami informacją o swojej chorobie - wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego. Wystartowała też z firmą Tutti produkującą bieliznę przystosowaną specjalnie dla stomików.

  Chociaż wielokrotnie proponowano mu pracę modela, konsekwentnie odmawia. - W świecie sztuki, lepiej mieć coś do powiedzenia. Nie wyobrażam sobie, że moja praca mogłaby polegać tylko na noszeniu ubrań - mówi Włoch Michele Morrone. Jak został aktorem i co o jego życiu mówią liczne tatuaże? Pierwszy telewizyjny wywiad z gwiazdą filmu Blanki Lipińskiej - "365 dni" tylko w Dzień Dobry TVN!

  Aktorka Dominika Gwit wielokrotnie padała ofiarą hejtu, głównie z uwagi na swój rozmiar. W obronie Dominiki postanowiła stanąć znana ze swoich kontrowersyjnych zmian wizerunku Ewa Minge. Projektantka ostro zareagowała na krytykę, zamieszczając wpis na Instagramie.

  Co Rafał Maślak robi z Viktorem Borsukiem na siłowni? Rafał postanowił wyświadczyć koledze przysługę i zadbać o jego formę. Dla Maślaka jest to trenerski debiut. Ich poczynaniom przyglądał się dziennikarz Dzień dobry TVN Mateusz Hładki.

  SMÜGY to bydgoski duet, który tworzą Małgorzata Żwikiewicz i Hubert Sztylka. Na scenie Dzień Dobry TVN para zaprezentowała swój najnowszy utwór zatytułowany „Drive”. Zapraszamy do wysłuchania nastrojowej piosenki.