Oscary 2023. Lady Gaga pomogła fotografowi. To nagranie jest hitem w sieci

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
People.com/Onet
Oscary rozdane
Oscary rozdane Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Lady Gaga zachwyciła podczas Oscarów. Wrażenie na internautach zrobiła nie tylko jej kreacja, ale także zachowanie. Gwiazda ruszyła na pomoc jednemu z fotografów, gdy ten potknął się na czerwonym dywanie. To nagranie jest hitem w sieci. 

Lady Gaga na gali Oscarów 2023 

Za nami 95. gala rozdania Oscarów. Znamy już wszystkich zwycięzców tegorocznych nagród Akademii. Wśród gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie, była Lady Gaga. Artystka od dłuższego czasu spełnia się nie tylko jako wokalistka, ale także aktorka.

Jak zwykle, jej obecność na gali wzbudziła wielkie emocje. Gwiazda zdecydowała się na kreację Versace, a przezroczysta góra stroju przyciągnęła uwagę fotoreporterów.

Oscary 2023. Lady Gaga w trampkach i podartych jeansach

Chwilę później po eleganckiej sukni nie było już śladu. Gaga wprawiła publiczność w osłupienie, pojawiając się na scenie w czarnym prostym T-shircie, podartych jeansach i trampkach. Artystka zrezygnowała także z makijażu.

Jednak zagraniczne media rozpisują się nie tylko na temat jej sukni, ale także pewnej sytuacji, której była bohaterką.

Oscary 2023. Lady Gaga pomogła fotografowi

Do sieci trafiło nagranie z udziałem gwiazdy i jednego z fotoreporterów. Gdy mężczyzna mijał artystkę, potknął się. Lady Gaga natychmiast zwróciła się do niego, by sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy. Jej empatia zachwyciła internatów.

- "To jest prawdziwa gwiazda", "Jest kochana i ma ogromną empatię", "Po tej sytuacji uwielbiam ją jeszcze bardziej", "Wielkie brawa", "Pokazała prawdziwą twarz" – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: People.com/Onet

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Arturo Holmes / Staff

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości