Oscary

    Oscary

    Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej wydała oświadczenia w sprawie zachowania Willa Smitha w trakcie rozdania Oscarów. Aktor spoliczkował prowadzącego galę komika Chrisa Rocka. Poproszono go, by opuścił ceremonię. Trwa dochodzenie w sprawie incydentu. Jakie konsekwencje czekają zdobywcę Oscara?

    Na gali rozdania Nagród Akademii Filmowej pojawiło się mnóstwo gwiazd. Do zdjęć pozował m.in. Bradley Cooper z mamą, Jessica Chastain, Rami Malek czy Amy Schumer. Wiele osób olśniewało zdumiewającymi kreacjami. A kto wyglądał najlepiej? Sprawdźcie zestawienie ekspertki modowej serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

    Nominacje do Oscarów wzbudzają zainteresowanie wszystkich miłośników dobrego kina. W tym roku na liście produkcji wyróżnionych przez członków Amerykańskiej Akademii Filmowej znalazł się obraz wyreżyserowany przez Tadeusza Łysiaka, w którym główną rolę zagrała Anna Dzieduszycka. O czym opowiada krótkometrażowy film "Sukienka", który ma szansę zdobyć prestiżową statuetkę?

    Ogłoszona została pełna lista nominowanych do Oscarów 2022. Nominacje zostały przyznane w 24 kategoriach. Dla Polaków najważniejszą jest szansa na statuetkę dla filmu krótkometrażowego pt. "Sukienka". Kto jeszcze dostał nominacje i za co? Sprawdź pełną listę.