Gwiazdy

  Gwiazdy

  "Byłem jeden leszcz między dwoma piraniami" - powiedział o finale Agenta - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN Jarosław Kret. Czy jest agentem? A może to Odeta Moro albo Daria Ładocha? Jakie taktyki doprowadziły ich aż do końca programu? Co powoduje, że ludzie na nich stawiają? Dziś wieczorem finałowy odcinek Agenta - Gwiazdy, a w nim: Jarosław Kret, Odeta Moro i Daria Ładocha.

  Lynn Yeager to dziennikarka Vogue'a o nietuzinkowym wyglądzie. O tym, co dzieje się w świecie ubrań i dodatków pisze już 30 lat. Czy w dzisiejszych czasach można zdefiniować modę? Na rozmowę o stylu, modzie i elegancji umówił się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN. Wyznała mu, że czasem fantazjuje, że jest prawniczką. Co by wtedy nosiła?

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN - "Zagadka". Znacie jej rozwiązanie? Marcin Prokop zna, to - Lanberry! :)

  Agnieszka Kręglicka stwierdziła w Dzień Dobry TVN, że dobry kucharz to 20 proc. talentu i 80 proc. pracy. A co uważa Darek Kuźniak? Restauratorzy powiedzieli, jakie cechy powinien mieć adept sztuki kucharskiej. Czy należy ukończyć szkołę gastronomiczną? A może wystarczy pasja? Ile zarabia dobry kucharz?

  Jak wygląda życie byłego sędziego piłkarskiego Howarda Webba? Czym się teraz zajmuje? Czy po odejściu na sędziowską emeryturę brakuje mu adrenaliny? Jak nerwica natręctw wpływała na jego pracę? W Dzień Dobry TVN powiedział, czy błędy popełnione na boisku spędzały mu sen z powiek.

  Grażyna Torbicka została pierwszą w Polsce ambasadorką marki L’Oréal Paris, która współpracuje z festiwalem filmowym w Cannes. Czy pamięta swoją pierwsza wizytę na festiwalu? Kto otworzył jej wtedy wszystkie drzwi? Która rozmowa z gwiazdą najbardziej zapadła jej w pamięć? W Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach festiwalu filmowego.

  Jak uruchomić się z samego rana, żeby nie zabrakło nam energii w trakcie całego dnia pracy? Kilka prostych ćwiczeń zaprezentowała nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Anna Kerth. Zobaczcie jak wykonać "ślimaczka", "oklepywanie", "uziemienie" i "ósemki". Kto z Was ćwiczy codziennie rano?

  Dziś wieczorem, o 22.30 w TVN, finałowy odcinek 3. serii "Żon Hollywood". A w studiu Dzień Dobry TVN, Helena Deeds i Rodrigo Iglesias opowiedzieli nam, czego możemy się spodziewać w dzisiejszym odcinku i jak dziś wygląda ich codzienne życie. Gdzie zamierzają spędzić urodziny Heleny? Zobaczcie.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się jak matury wspominają znani i lubiani. Kto się denerwował, kto miał szczęście, a kto zdawał maturę podczas remontu, przy akompaniamencie świdrów? Zobaczcie jak swój egzamin dojrzałości wspominają: Grażyna Torbicka, Małgorzata Rozenek-Majdan, Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati, Sebastian Fabijański, Izabela Krzan i Michał Koterski.

  O wspólnej pracy z Mateuszem Kościukiewiczem na planie filmu "Gwiazdy", opowiedział nam Sebastian Fabijański: "Często relacje z filmu trochę rzutują na relacje prywatne. Nazwałbym to ... takim chłodem. Nazwijmy tę przyjaźń jako taką szorstką, męską".

  Co to Krav Maga? Specjalnie dla Dzień Dobry TVN aktorka Anna Cieślak wzięła udział w treningu. Zobacz, jak szybko i skutecznie obronić się przed napastnikiem w kryzysowej sytuacji!

  Swoją karierę w modelingu zaczęła gdy miała 15 lat. Dlaczego na początku nie było jej łatwo? Edyta Zając-Rzeźniczak opowiedziała o blaskach i cieniach pracy na wybiegu. Jak przyznała w Dzień Dobry TVN, jest już modelingową babcią. Jakie są jej plany na przyszłość? Co by robiła gdyby nie była modelką? I co w jej pracy jest najtrudniejsze?

  Jego szkołą filmową było reżyserowanie reklamówek. Potem przyszedł czas na takie produkcje jak "Gladiator", "Robin Hood" i "Helikopter w ogniu". Teraz Ridley Scott wraca z kolejną częścią "Obcego". Jak na przestrzeni zmieniło się jego podejście do aktorów, z którymi pracuje? Dlaczego Polak, Dariusz Wolski, jest jego ulubionym operatorem? Z reżyserem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Spędził 20 lat na deskach teatru, ale nigdy nie znalazł czasu na skończenie szkoły aktorskiej. "Wszyscy ludzie, którzy się rodzą, są aktorami, bo w jakiś sposób odtwarzamy to nasze życie" - powiedział w Dzień Dobry TVN Grzegorz Ciągardlak. Dlaczego w teatrze czuje się jak Alicja w Krainie Czarów? Jak rola Miśka w "Uchu Prezesa" wpłynęła na jego życie? I dzięki której scenie stał się rozpoznawalny nawet w Rosji?

  Wczoraj odbyła się premiera najnowszego albumu Grzegorza Hyżego "Momenty". Jak wybiera single promujące płyty? Czy ma swój przepis na przebój? Co radzi młodym wykonawcom, którzy chcieliby osiągnąć sukces? Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał piosenkę promującą najnowszą płytę - "O Pani!".

  Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Mikołaj Roznerski i Marcin Nitschke zmierzyli się w turnieju snookera w pięknych okolicznościach przyrody. Kto wygra rozgrywkę? Jakie cechy snookerzysty posiada Mikołaj Roznerski? A jakie sformułowania związane z tym sportem powinien znać każdy początkujący zawodnik? W Gródku nad Dunajcem była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Produkcje TVN zostały nagrodzone podczas World Media Festival 2017 w Hamburgu. Które filmy zdobyły statuetki? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: zastępcę dyrektora programowego TVN do spraw kanałów tematycznych Małgorzatę Łupinę, dziennikarkę i podróżniczkę Martynę Wojciechowską oraz producenta telewizyjnego Łukasza Ponińskiego.

  Brigitte Macron jest starsza od swojego męża Prezydenta Francji Emmanuela Macron o 25 lat. Z tego powodu internauci okrzyknęli ją "Pierwszą babcią Francji". Co jeszcze jej zarzucają? O okolicznościach, w których para się poznała i związanych z nimi kontrowersjach mówiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Michael Fassbender to niemiecko-irlandzki aktor filmowy znany m.in. z filmów: "Bękarty wojny" i "Zniewolony". Ostatnio zagrał w produkcji "Obcy. Przymierze". Wcielił się tam w dwie role: Davida i Waltera. Jak poradził sobie z graniem dwóch postaci? Jakie to uczucie widzieć siebie podwójnie w jednym filmie? Czego aktor może się nauczyć od wielkiego reżysera? Z Michaelem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Anna Mucha jest aktorką od 27 lat. Czy zawsze chciała wykonywać ten zawód? Miała kiedyś ochotę rzucić to zajęcie? Czy jest pracoholiczką? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Basia miała okazję przypatrywać się sesji zdjęciowej Anny.

  Ula Chincz i Andrzej Sołtysik życzą Wam miłego dnia, a my zachęcamy do wysłuchania piosenki "Ty mnie masz" w wykonaniu Smolastego i DJ Frodo. Zobaczcie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Film Frost, w którym drugoplanową rolę zagrała Weronika Rosati zostanie pokazany podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. Czy polska aktorka zamierza jechać do Francji? W jakim innym międzynarodowym projekcie wystąpiła ostatnio Weronika? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wczoraj pojawiła się informacja, że Zbigniew Wodecki dostał udaru. Niestety wiadomość okazała się prawdziwa. Czy znane są szczegóły dotyczące stanu artysty? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską. Panu Zbigniewowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

  Marek Koterski przygotowuje kolejną część przygód Adasia Miauczyńskiego. Kto zagra w filmie? Kiedy ekipa wchodzi na plan? Z Michałem Koterskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sandra Kubicka to polska modelka, która w Stanach Zjednoczonych odnosi coraz większe sukcesy. Ostatnio została zaproszona do sesji dla Playboya. W jakich okolicznościach doszło do tej współpracy? Czy dostała zaproszenie do willi Hugh Hefnera? Jak dba o siebie? Jakie ma marzenia zawodowe? O swojej pracy za oceanem modelka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.