Gwiazdy

  Karol Bielecki to jeden z lepszych piłkarzy ręcznych w historii Polski. W 2010 roku podczas meczu stracił oko, nie poddał się, wrócił na boisko. Po zakończeniu kariery zawodniczej Karol skupił się na życiu rodzinnym. Jako mówca motywacyjny pokazuje innym, że po każdej porażce można się podnieść. W Dzień Dobry TVN gościliśmy go wraz z z żoną Aleksandrą i dziećmi: Hanią i Olkiem. Jaki prywatnie jest Karol Bielecki?

  W Arce Noego śpiewały i występowały wszystkie dzieci Darka Malejonka (był gitarzystą w zespole). Zespół był początkiem wielkiej rodzinnej muzycznej przygody Malejonków. Czym dziś zajmują się już dorosłe dzieci Darka Malejonka? Jak wspominają czasy Arki Noego? W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy artystę z córkami: Kasią i Olą oraz synem Bartkiem.

  Carlos Santana to legendarny muzyk, który zaliczany jest do elitarnego grona najlepszych gitarzystów wszech czasów. Ma w dorobku wiele nagród oraz miejsce w Rockandrollowym Salonie Sław. Właśnie ukazała się nowa płyta Carlosa Santany - "Africa Speaks". Z muzykiem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Co zrobić, by zjednać sobie ludzi? Czy są sprawdzone sposoby na to, jak znaleźć prawdziwego przyjaciela i gdzie go szukać? Ilona Ostrowska i Karolina Ferenstein-Kraśko poznały się na panie „Agenta”. W programie miały do siebie dystans. Ich przyjaźń narodziła nieco później. Dziś bardzo się wspierają i śmieją się do łez z tych samych żartów. Karolina nauczyła też jeździć Ilonę na koniach.

  Michał Derlicki to polski aktor, kaskader, akrobata powietrzny i były reprezentant kadry narodowej Wushu. Właśnie niedawno dostał główną rolę w produkcji teatralnej realizowanej przez DreamWorks - amerykańską wytwórnię filmową, której współtwórcą jest Steven Spielberg. Michała Derlickiego zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o szczegóły dotyczące superprodukcji.

  Do finału został już tylko tydzień. Dom Wielkiego Brata robi się pusty. Jak zwykle podczas niedzielnego programu Big Brother Arena na żywo dowiedzieliśmy się, kto decyzją widzów opuszcza dom Wielkiego Brata. Ale to niejedyne emocje półfinałowego odcinka! Z programu odpadł też Łukasz Darłak!

  Kariera zawodowa i udane życie prywatne. Czy taki duet w rzeczywistości może się udać? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym, jak współczesne mamy łączą swoją pracę z wychowywaniem dzieci i włączają jeszcze do tego spotkania z przyjaciółkami. A o tym, jak przyjaciółki mogą wspierać cię podczas rozstania z partnerem, opowiedziała Maria Natalia Tymańska, która rozwodzi się z Tymonem Tymańskim.

  Ewa Mrozowska, która występuje w "Gogglebox", jest w ciąży! Gwiazda pochwaliła się dzień temu nowym zdjęciem swojego brzuszka, który jest już naprawdę duży: "Brzuszek rośnie, czuję ruchy maleństwa" - napisała Ewa Mrozowska. Teraz napisała, że już wie na 100 procent - czy urodzi chłopca czy dziewczynkę.

  Zaprosiliśmy do studia zespół Pectus wraz z Kasią Popowską, by porozmawiać o nowym projekcie DUETY PECTUS "KOBIETY" - nowa odsłona! Jak wyglądała ich współpraca przy nowym albumie?

  Kasia Warnke jest w ciąży! Razem z jej mężem Piotrem Stramowskim spodziewają się dziecka! Warnke poinformowała wszystkich o tym, że zostanie mamą na pokazie MMC, na którym wystąpiła w roli modelki w samej bieliźnie i szlafroku. Plotki o tym, że Warnke i Stramowski spodziewają się dziecka, pojawiały się w mediach od kwietnia - Warnke dopiero po trzech miesiącach zdecydowała się je potwierdzić. Na Instagramie odpowiedziała, dlaczego zrobiła to tak późno.

  Spędziliśmy dzień z Joanną Liszowską. Aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna oraz mama dwóch dziewczynek: Emmy i Stelli. Czy aktorka mając tak napięty grafik, ma jeszcze czas na realizowanie swoich pasji? Z Joanną spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.