Jakim tatą jest Wojciech Szczęsny? Brat bramkarza: "Kiedy schodzi z boiska, to cel jest jeden"

Jan Szczęsny
Jakim tatą jest Wojciech Szczęsny? Brat bramkarza skomentował
Źródło: Piotr Bławicki/East News, Instagram@wojciech.szczesny1
Wojciech Szczęsny po mundialowym meczu Polska-Francja mocno przytulił swojego syna Liama i otarł mu łzy. Kamery zarejestrowały tę sytuację, a widzowie zobaczyli wzruszający moment i byli pod wrażeniem pięknego zachowania polskiego bramkarza. Jaki Wojtek jest prywatnie? Marina Łuczenko-Szczęsna i Jan Szczęsny opowiedzieli o tym w najnowszym wywiadzie.

Wojciech Szczęsny - rodzina

Wojciech Szczęsny w 2015 roku zaręczył się z Mariną Łuczenko, a rok później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Pod koniec czerwca 2018 roku na świat przyszedł ich syn Liam. Szczęśni tworzą szczęśliwą rodzinę, choć ich codzienność podporządkowana jest głównie zawodowej karierze piłkarza.

Ojcowie o rodzicielstwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jakob Kosel o roli ojca
Jakob Kosel o roli ojca
Spełniony czterdziestolatek, dumny tata
Spełniony czterdziestolatek, dumny tata
Tata napisał bajkę dla syna z ADHD
Tata napisał bajkę dla syna z ADHD
Mężczyźni na froncie rodziny
Mężczyźni na froncie rodziny
Niezwykłe podróże taty z córką
Niezwykłe podróże taty z córką
Tata, no weź - czyli jak zostać ojcem idealnym
Tata, no weź - czyli jak zostać ojcem idealnym
Roman Paszkę o relacji z synem
Roman Paszkę o relacji z synem
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu

Ze względu na treningi, zgrupowania i mecze Wojtek dużo podróżuje, więc często nie ma go w domu. Jednak kiedy ma chwilę wolnego, spędza czas z rodziną i pielęgnuje relację z synem. To, jak bardzo Liam i Wojciech są ze sobą zżyci, można było zobaczyć po meczu Polska-Francja podczas mundialu. 4,5-latek podbiegł do taty i mocno się w niego wtulił. Marina Łuczenko-Szczęsna w wywiadzie dla Plejady wróciła do tej sytuacji.

- Jest wspaniałym ojcem, bez zarzutu. Troszeczkę nie mogę zrozumieć ekscytacji tą sytuacją, bo dla mnie to jest tak oczywiste. Normalna sprawa. Synek się wzruszył (...), więc ojciec zareagował tak, jak każdy ojciec powinien zareagować. Po prostu przytulił swojego synka. Kiedy zakończył się mecz, Wojtek wrócił do swojej codziennej roli ojca - przyznała wokalistka.

Jan Szczęsny o swoim bracie

Jan Szczęsny jest dumny ze swojego młodszego brata. Nie tylko z powodu sukcesów piłkarskich. Imponuje mu to, jakim Wojciech jest ojcem i mężem.

- Poza swoim synem świata nie widzi. Kiedy schodzi z boiska, to cel jest jeden - syn i żona, a nie piłka - podkreślił Jan.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bławicki/East News, Instagram@wojciech.szczesny1

podziel się:

Pozostałe wiadomości