Marina Łuczenko-Szczęsna

    Marina Łuczenko-Szczęsna

    Marina Łuczenko-Szczęsna przyznała, że z dnia na dzień opuszcza ją coraz więcej obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej zdaniem to wina aplikacji, która w ten sposób wymusić chce płatne posty. Artystka nie ukrywa też, że od lat mierzy się z hejtem. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego dobrze wie, z czego on wynika.

    Wojciech Szczęsny w reprezentacji Polski gra od 9 lat. Rozegrał 33 mecze. Pierwszy raz wystąpi na zbliżającym się mundialu. Jakie towarzyszą mu emocje? Po Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Szczęsny zastąpi w Juventusie Gianluigi Buffona, najlepszego bramkarza świata. Czy czuje w związku z tym presję? Jak radzi sobie z wylewnością włoskich kibiców? Co go najbardziej w życiu cieszy? Jak razem z żoną Mariną poradzili sobie z naganką mediów po tym, jak się okazało, że żona piłkarza spodziewa się dziecka? Z piłkarzem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chazjer.

    Stylistka Ewelina Rydzyńska podpowiada, co na siebie założyć, by jak WAGs. Zobaczcie w co się ubrać, być wyglądać, jak dziewczyny i żony piłkarzy, na przykład, jak Anna Lewandowska lub Marina Łuczenko-Szczęsna. W tym celu Ewelina wykorzystała ciuchy z popularnych sieciówek. Podobają się Wam jej propozycje? Co myślicie o białych butach?

    Niedawno MaRina wydała nowy singiel zatytułowany Takin' Ya Rock Out. Jak powstał teledysk do tego utworu? Kiedy ukaże się nowa płyta? Piosenkarkę zapytaliśmy również o życie w Turynie. Czy podoba jej się to miasto? Wokalistkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.