Gwiazdy

  Gwiazdy

  Czy trudno mu było dołączyć do zgranego zespołu, jaki tworzą aktorzy serialu "Druga Szansa"? I co, zdaniem Bartłomieja Topy, ma w sobie ta produkcja, że widzowie tak bardzo ją pokochali? Zobaczcie co jeszcze, aktor, zdradził naszej reporterce Katarzynie Jaroszyńskiej. Kolejny odcinek już w poniedziałek o 21.30! Zapraszamy.

  Piętnaście lat po premierze kultowego filmu Dziennik Bridget Jones na ekrany wchodzi trzecia część serii, w której bohaterka przechodzi wielki przełom - spodziewa się dziecka, ale nie wie, kto jest ojcem. O fenomenie Bridget Jones i emocjach związanych z jej powrotem dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z reżyserką filmu Sharon Maguire.

  Roman Paweł Lachowolski, znany również jako Bosski Roman, to raper, który zaangażowany jest w działalność społeczną. Pokazuje, jak przez muzykę można pomagać potrzebującym dzieciom. Gościliśmy go wraz z mamą Sonią Lachowolską. Powiedzieli, jak za pomocą pasji można wychowywać młodzież, a na naszej scenie wspólnie wykonali utwór "Mgła".

  Jakie trendy będą obowiązywały tegorocznej jesieni? Projektantka Iwona Kossmann proponuje otulające dzianiny, wygodne spodnie i sportowe buty. Ma być klasycznie, ale ze sportową nutą. Czy gwiazdy lubią mieszać style? Z projektantką marki oraz obecnymi na pokazie gwiazdami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza poszła już do drugiej klasy. Które z rodziców jest bardziej wymagające wobec Kaliny? I czy zdarza się, że w czasie roku szkolnego dziewczynka jeździ z rodzicami z koncertami po Polsce? Z Nataszą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr Kraśko w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznał, że nie potrafi tańczyć. Prowadzący Dzień Dobry TVN zdradził, że tylko raz w życiu mu się to udało. Był to pierwszy taniec z jego przyszłą żoną. Jak Karolina wspomina tamten wieczór?Czy był to taniec wolny czy szybki?

  Przez ostatnie kilka lat Kasia Kowalska unikała show-biznesu. Skupiła się między innymi na wychowaniu swojego synka. Agnieszka Jastrzębska spotkała wokalistkę na imprezie modowej. Jak Kasia czuje się w takim miejscu? Co skłoniło ją do zawodowego powrotu?

  Agnieszka Woźniak-Starak chwilę po tym, jak zaczęła spotykać się z Piotrem, zrobiła sobie tatuaż. Ukrywała go aż do teraz. Okazuje się, że Agnieszka wytatuowała sobie inicjały swojego przyszłego męża, ale nie tylko. Co oznaczają dwa pistolety? Zdradziła to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Z początkiem września rozpoczął się sezon imprez w show-biznesie. Jak przygotowywały się do niego gwiazdy? Czy w czasie wakacji musiały sobie odmawiać? Patricia Kazadi zdradziła, ze przed ważnym wydarzeniem nie je cały dzień. Agnieszka Cegielska, która do zdrowego żywienia przywiązuje ogromną wagę, w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską otwarcie przyznała, że od czasu do czasu, a zwłaszcza kiedy odwiedza swoich rodziców, pozwala sobie na małe kulinarne grzeszki. Czy inne gwiazdy był równie szczere?

  Dharni to młody chłopak z Singapuru, który na scenie Dzień Dobry TVN - w rytmie beatboxu - wyraził swój zachwyt nad kopytkami ;) Zobaczcie, jakie wrażenie jego występ wywarł na Marcinie Prokopie.

  Na scenie dzień Dobry TVN wystąpił duet: Dharni i K-Leah, który dzięki swojemu talentowi są w stanie wyśpiewać wszystko. U nas wykonali utwór Outside.

  O projektancie Macieju Zieniu sporo się ostatnio mówiło w kontekście jego wyjazdu z Polski i problemów biznesowych. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, by powiedział nam, jak było naprawdę z szeroko komentowanymi pogłoskami o bankructwie i jakie ma plany na przyszłość. Czy ostatnie doświadczenia nauczyły go czegoś? Czy szykuje nową kolekcję?

  Już dzisiaj będziecie mogli zobaczyć na antenie TVN pierwszy odcinek programu "Azja Express", w którym gwiazdy wyruszają do południowej Azji i tam, z jednym dolarem w kieszeni, muszą sobie zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kilku uczestników programu: Weronikę Budziło, Radka Majdana, Leszka Stanka, Darka Kuźniaka i Łukasza Jemioła, by zapytać o wrażenia z wyjazdu. Jakie zadania musieli wykonywać? Jakie cechy charakteru pomogły im przetrwać? Jakie błędy popełniali? Z jakiego powodu Marcin Prokop mógłby odpaść już w pierwszym programie?

  W kolorowej prasie pojawiły się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki. Doniesienia mediów u źródła postanowiła sprawdzić dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.Czy Leszek Wronka jest zazdrosny o żonę?

  Czy buty to ważny element stylizacji? Projektantka Agnieszka Maciejak nie pozwala przymierzać swoich kreacji na boso. Jak mówi, to dla niej zbrodnia. Jak gwiazdy dobierają buty do swoich kreacji? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gaże hollywoodzkich aktorów wynoszą miliony dolarów. Gwiazda "Igrzysk śmierci" Jennifer Lawrence w ostatnim roku zarobiła 46 mln dolarów, a Dwayne Johnson aż 64,5 miliona dolarów. Od czego zależy honorarium aktora? Czy mają na to wpływ jedynie dokonania aktorskie, a może liczy się także popularność w mediach społecznościowych? Zapytaliśmy o to Barbarę Pasek, dziennikarkę show-biznesową oraz dziennikarkę Dzień Dobry TVN Annę Wendzikowską.

  Już dziś wieczorem na antenę TVN powraca "Top Model". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorów show: Katarzynę Sokołowską i Marcina Tyszkę oraz prowadzącego program Michała Piróga. Czym zaskoczy nas nowy sezon "Top Model"? Co to znaczy, że uczestnicy, którzy zgłosili się w tej edycji "noszą maski"? O co pytają ich jurorzy "Top Model"?

  Bars and Melody to zespół, który zdobył ogromną popularność po występie w brytyjskiej edycji Mam Talent. W Polsce również mają ogromną rzeszę fanów. Jak ich przywitali podczas ostatniej wizyty w Polsce? Jakie zachowania fanów zaskakują chłopaków z Bars and Melody? Za ile funtów ich siostry sprzedały fankom numer pokoju hotelowego, w którym zatrzymali się młodzi artyści? Jak im się dorasta w przemyśle muzycznym? Czy mamy nadal z nimi jeżdżą na koncerty? Z młodymi artystami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli w wakacje ślub. Jak takie wydarzenie udało im się utrzymać w tajemnicy? Czy ślub odbył się w Warszawie? Ilu gości zaprosili? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas premiery serialu "Na noże" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co i dla kogo gotują. Weronika Książkiewicz zdradziła, że gotuje tylko dla swojego syna. Co jest jego ulubioną potrawą? Na jakiej diecie jest Piotr Głowacki? I co Katarzyna Warnke gotuje dla swojego męża Piotra Stramowskiego?

  Kinga Burzyńska razem z Małgorzatą Kożuchowską otwierają drugi sezon "Drugiej Szansy". Na pierwszy odcinek tej serii zapraszamy dziś o 21:30,a tymczasem Małgorzata Kożuchowska opowiedziała Kindze czy będzie oglądać pierwszy odcinek i czym aktorzy "Drugiej Szansy" zaskoczą widzów w drugim sezonie?

  Rok temu podczas Balu Fundacji TVN 'Nie jesteś sam' Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. W tym roku para wzięła ślub. Czy to oznacza, że na kolejny bal planują ciążę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na filmowej mapie Polski miastem numer jeden jest obecnie Lublin. To tam swój najnowszy film kręci obecnie Juliusz Machulski. O czym będzie opowiadać fabuła "Volty". Kogo zobaczymy w rolach głównych? I dlaczego reżyser zdecydował się zrealizować film w Lublinie? Z Juliuszem Machulskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Dziś wieczorem nasza reprezentacja zagra swój pierwszy eliminacyjny mecz do Mistrzostw Świata 2018. Jak nasze szanse ocenia Radosław Majdan? Czy polska drużyna jest mocniejsza po Euro? Radosław zaangażował się również w pomoc chorego piłkarza Rafała Kośca. Co dolega sportowcowi i jak można mu pomóc?