Gwiazdy

  Scenariusz imprezy sylwestrowej TVN był do tej pory owiany tajemnicą. Kilka szczegółów w studiu Dzień Dobry TVN zdradziła nam Basia Pasek. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że gwiazdą, która otworzy imprezę będzie Edyta Górniak. Wokalistka wystąpi również na scenie na chwilę przed odliczaniem do północy. Beata Kozidrak z kolei zaśpiewa podczas Sylwestra aż sześć utworów.

  Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni "Top Model", Fit Lovers i Dominika Gwit byli gośćmi w studiu "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o tym, dlaczego rok 2018 był dla nich przełomowy, co się zmieniło w ich życiu. Jakie mają plany na przyszły rok? Posłuchajcie!

  Andrzej i Mariola Gołotowie wzięli udział w najnowszej edycji programu „Agent-gwiazdy”. Jak wspominają tę przygodę? Z małżeństwem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  18 grudnia zmarł Kazimierz Kutz, polski reżyser filmowy, teatralny i telewizyjny, scenarzysta filmowy, publicysta, pisarz oraz polityk. Żona Iwona Świętochowska-Kutz i i syn Tymoteusz Kutz podzielili się z nami swoimi wspomnieniami po artyście.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów serialu „Chyłka – Zaginięcie” Magdalenę Cielecką, która wciela się w postać bezkompromisowej adwokatki Joanny Chyłki oraz Filipa Pławiaka, czyli Koriana, początkującego podopiecznego Chyłki. Czy już od samych castingów dobrze im się ze sobą współpracowało?

  „Pech to nie grzech” to nowa komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Krystynę Tkacz oraz Julię Kostow, które w filmie wcielają się w rolę babci i wnuczki. O czym opowiada fabuła komedii?

  "Jeszcze dzień życia" to dokumentalna animacja oparta na reportażu Ryszarda Kapuścińskiego o tym samym tytule. Niezwykły obraz został doceniony Europejską Nagrodą Filmową. Gośćmi DDTVN byli twórcy: reżyser Damian Nenow, dyrektor artystyczny Rafał Wojtunik oraz Olga Bołądź, która użyczyła głosu jednej z postaci.

  Vanessa Hudgens to amerykańska aktorka znana głównie z serialu High School Musical i związku z Zacem Efronem. W swoim najnowszym filmie „Teraz albo nigdy” wystąpiła u boku Jennifer Lopez. Z Vanessą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Agnieszka Jastrzębska, Piotr Wojtasik i Basia Pasek to nasza "święta trójca showbiznesu". Zobaczcie ich podsumowanie minionego roku. Największe rozstania, debiuty i skandale. Tym żył show-biznes w minionym roku!

  Na naszej scenie - Ania Karwan z singlem "Głupcy", który zapowiada jej debiutancką płytę. Wokalistkę zobaczymy też podczas imprezy sylwestrowej z TVN w Warszawie - "Warszawa Stolica Sylwestra". Zabawa na placu Bankowym rozpocznie się o godzinie 19.00, a transmisja na antenie TVN i w serwisie player.pl o 19:40. Zapraszamy!

  Jakie plany na Święta Bozego Narodzenia mają: Anna Dereszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Sablewska, Sarsa. Jakie tradycje obowiązują u nich w domu, czy na ich wigilijnym stole pojawia się karp?

  Na naszej scenie wystąpiła jedna z gwiazd Sylwestra TVN - Sound'n'Grace. Grupa zaśpiewała świąteczny utwór "Bądź blisko".

  Emily Blunt to aktorka, której sławę przyniosła rola w filmie "Diabeł ubiera się u Prady". Jej filmografia jest dość różnorodna - zagrała m.in. w dramacie kostiumowych "Młoda Wiktoria" i thrillerze kryminalnym "Sicario". Niedawno wcieliła się w postać sławnej niani w produkcji "Mary Poppins powraca". Bez wahania zgodziła się zagrać tę rolę? Która scena z filmu jest jej ulubiona? Z Emily Blunt rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jak Iza Miko spędza święta Bożego Narodzenia każdego roku? Dlaczego przyjeżdża zawsze na święta do Polski? Czy jest dla niej problemem utrzymywanie więzi rodzinnych na odległość? Posłuchajcie, co Iza Miko i jej rodzina mówili w "Dzień Dobry TVN".

  Zuzanna Szadkowski to polsko-amerykańska aktorka, która od lat mieszka w Nowym Jorku. Znana jest z wielu ról teatralnych i telewizyjnych, między innymi w serialu "Rodzina Soprano". Fani serialu "Plotkara" mogli podziwiać ją przez wiele lat w jednej z głównych ról - pokojówki Doroty. Jak wspomina pracę nad tą produkcją? Z aktorką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  "Kuchenne rewolucje" zmieniają życie. Jak naprawdę wyglądają "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler? O swoich doświadczeniach w studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziały uczestniczki programu - właścicielka "Soczyste pieczyste" oraz właścicielka "Kaczek za wodą". Zobaczcie też materiał z właścicielką knajpy w stylu amerykańskiej - "Marylin". Jak zmieniło się jej życie?

  Patrick Wilson to bardzo wszechstronny aktor, który z równym powodzeniem grywa w komediach i dramatach. Wystąpił w polskim filmie "Jack Strong", a jego żoną jest aktorka polskiego pochodzenia Dagmara Domińczyk. W filmie "Aquaman" Patrick Wilson wciela się w rolę Orma - jednego z władców oceanów, który zdecydował się na bratobójczą walkę o koronę Atlantydy. Jak się czuł, grając czarny charakter? Czy rozumie motywy działania swojej postaci? Ma z nią coś wspólnego? Z aktorem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  "Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości" to projekt, w którym biorą udział dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju. Akcja ma na celu promowanie młodych talentów. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik odwiedził Czesława na planie. Zobaczcie, co tam się działo.

  Co nowego wydarzyło się w tym tygodniu w show biznesie? Joanna Kulig została najlepszą aktorką, a Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk świętowali pierwsze urodziny syna. Z kim Angelina Jolie spędziła wakacje? Co jeszcze zdarzyło się w tym tygodniu? Sprawdźcie.

  Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Barbarą Pasek zdradziła, że nie jest zadowolona z żadnego kremu, dlatego od czasu do czasu jej łazienka zmienia się w prywatne laboratorium, gdzie Joanna sama tworzy kosmetyki. Pomaga je w tym mama. Co jest tajną kosmetyczną bronią Marii Jaroszek? Co jest kluczem do urodowego sukcesu? Jakich pielęgnacyjnych trików Joanna nauczyła się od swojej mamy?

  Pamiętacie Klaudię Kulawik, która zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji Mam Talent TVN? Zastanawialiście się jak dziś wygląda i jak śpiewa? Oto ona! Na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim autorskim utworem - "Maybe Today"