Gwiazdy

  Gwiazdy

  Miniony rok był dla Cleo wyjątkowy. Wydała własny album, otrzymała diamentową płytę, a zakończyła go występem na sylwestrowej gali Hello 2017! Agnieszka Jastrzębska spytała ją, między innymi, o plany na nadchodzące 12 miesięcy. Artystka nie zamierza osiąść na laurach.

  Agnieszka Woźniak-Starak o kolejnej edycji "Azja Express": "Docierają do mnie takie głosy, że Indie, i że wiosną..." O to, czy zgłaszają się już do niej gwiazdy, które chciałyby wystąpić w kolejnej edycji programu i, czy otrzymuje "propozycje korupcyjne", zapytała ją Agnieszka Jastrzębska.

  Był premierem, a teraz jest prezesem w miniserialu politycznym "Ucho Prezesa". Kim właściwie jest Robert Górski, współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju? Czy przyczynił się do przegranej PO w wyborach? Czy Robert Górski nie obawia się, że TEN prezes TEJ partii obrazi się na niego? Jak wyglądała praca Górskiego nad rolą prezesa? Robert Górski był gościem Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika w programie Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN jeden z najciekawszych debiutów 2016 roku - zespół Drop w utworze #GeneracjaFejm. Posłuchajcie!

  Marcin Meller nie do końca potrafi uwierzyć w przyjaźń od pierwszego wejrzenia, a zwłaszcza taką między kobietą i mężczyzną. O tym, że jest to możliwe przekonywała go, na swoim przykładzie, Magda Różczka. Przy okazji dowiedzieliśmy się też o czym będzie opowiadała nowa komedia autorów „Listów do M.” - "Po prostu przyjaźń", w której Magda zagrała jedną z głównych ról.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Trudne życzenia", wystąpiła Ania Rusowicz. Piosenka pochodzi z płyty "RetroNarodzenie". Do wspólnego śpiewania 12 piosenek, które znalazły się na jej płycie zaprosiła m.in.: Adama Nowaka, Czesława Mozila, Renatę Przemyk i Martynę Jakubowicz.

  Janet Jackson w wielu 50 lat urodziła pierworodnego syna. Andrzej Piaseczny wydaje nową płytę, a Filip Chajzer będzie prowadził program o piersiach i miesiączkach. Czy 2017 będzie dobrym rokiem dla gwiazd? Kogo Janusz Panasewicz i Rafał Brzozowski zabierają za kulisy koncertów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiały się podczas sylwestrowej zabawy w Warszawie "Hello 2017!".

  Poprosiliśmy youtubera - Artura Filipowicza o podsumowanie roku 2016 w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, które rozmowy i reportaże okazały się najbardziej interesujące dla naszych widzów. Który temat najbardziej zapadł Wam w pamięć?

  Andrzej Piaseczny zaczął dbać o formę. Nie tylko zdrowo się odżywia, ale także trenuje. Co go skłoniło do zmiany stylu życia? Z piosenkarzem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Miło nam poinformować, że w tym roku Marcinowi Prokopowi powiększy się rodzina! O tym szczęśliwym wydarzeniu prowadzący Dzień Dobry TVN powiedział naszej dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

  Krzysztof Hołowczyc okrzyknął go "Polską nadzieją sportów motorowych". Jak zaczęła się jego przygoda z motoryzacją i kto pokazał mu "jak smakuje prawdziwa benzyna, jak wygrywać i jak się przegrywa z godnością"? Agnieszka Rylik spotkała się z Martinem Kaczmarskim i dowiedziała się jak zarabia na swoje, kosztowne hobby!

  Na Scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Olena z utworem "Apokalipsa". Jak Wam się podobało?

  Mariah Carey zaliczyła wpadkę podczas sylwestra w Nowym Jorku. Co dokładnie się stało? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska wkradła się z kamerą za kulisy Sylwestra z TVN, aby sprawdzić jak wygląda nieoficjalna strona imprezy. Zobaczcie co pod sylwestrowymi kreacjami mieli: Patricia Kazadi, Filip Chajzer, Marcin Prokop, Rafał Brzozozwski, Igor Herbut, Anna Wyszkoni, Kasia Stankiewicz, Cleo, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, zespół Kombii, Janusz Panasewicz i Olivier Janiak. Dowiecie się również: gdzie podziały się buty Prokopa, za co Chylińska przeprosiła Jastrzębską, kto dba o to aby kreacje Ani Wyszkoni idealnie na niej leżały i ile stylizacji przygotował na imprezę Olivier Janiak.

  Muzyka zespołu Grey Fruit to energetyczna mieszanka ska, funku oraz melodyjnego rocka. Wrocławski zespół istnieje na polskiej scenie muzycznej od 4 lat, grał z takimi zespołami jak Hey, Kult, Luxtorpeda, TSA, Lao Che, Jelonek i Koniec Świata. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali piosenkę "Na Antenie".

  Behemoth to jeden z najlepszych zespołów death metalowych na świecie. Rock'n'rollowcy kojarzą nam się z dzikimi imprezami i skrajnie niezdrowym trybem życia. Dlaczego członkowie zespołu postanowili wyruszyć wspólnie na siłownię? Jak często ćwiczą? Jak teraz wygląda ich koncertowy before? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan rozmawiał o tym z członkami zespołu.

  Sonia Bohosiewicz zabrała dziennikarkę Dzień Dobry TVN Kingę Burzyńską na przebieżkę po Jeziorowskich - miejscu, do którego chętnie zawsze wraca. Jest sentymentalna? Czy w 2017 roku planuje być fit, a jeśli tak, to skąd w jej ręku gofr z bitą śmietaną? Jakie zawodowe wyzwania czekają ją w tym roku? Sami zobaczcie!

  Już dziś wieczorem usłyszycie ich podczas Sylwestra z TVN w Warszawie! W naszym studiu, po raz pierwszy w pełnym składzie, opowiedzieli o trasie koncertowej i swoich noworocznych planach. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór - "Scarlett" dając nam przedsmak wieczornych emocji! Posłuchajcie!

  Serca widzów na całym świecie zdobył rolą Hobbita w trylogii Petera Jacksona, teraz u boku Sherlocka Holmesa, jako Doktor Watson, stawi czoła najgroźniejszym przestępcom świata! O tym, czy lubi swoją popularność, czy w prawdziwym życiu wykorzystuje sztukę dedukcji i jakie ma postanowienie noworoczne, opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Senkarze.

  Dla naszych gości: Izabeli Kuny, Mateusza Gesslera i Marii Andrejczyk, rok 2016 był niewątpliwie przełomowy. Jak wspominają minione 12 miesięcy? Co ich najbardziej zaskoczyło? Czy spodziewali się zmian? Czego życzą sobie w nadchodzącym roku? Zobaczcie!

  Zagrał w ponad 100 produkcjach kinowych i telewizyjnych. Najchętniej obsadzany jest w rolach bezwzględnych typów spod ciemnej gwiazdy. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jaki naprawdę jest Przemysław Bluszcz. Czy wychowując synów "wciela się raczej w twardziela, czy w praskiego misia?".

  Katarzyna Olubińska spotkała się z jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów młodego pokolenia, specjalistą od ról mrocznych i psychopatycznych, Sebastianem Fabijańskim. Aktor opowiedział nam o czasach swojej młodości "byłem warszawskim "wirażką", oprowadził po ulubionych miejscach w Warszawie i zdradził co skłoniło go do zostania aktorem.

  Marcin Meller: "Patryk Vega umarł narodził się Król Midas! Ponad 4. miliony na dwóch Pitbullach w roku 2016. Tryliardy sprzedanych książek. Takiego roku w życiu jeszcze chyba nie miałeś?". Patryk Vega: " Pojutrze kończę 40-tkę i jeszcze urodziły mi się bliźniaki w tym roku. To była jakaś kumulacja!" :) O bardzo udanym roku 2016 i planach na kolejne lata reżyser opowiedział nam w studiu Dzień Dobry TVN.

  Jego pasją jest breakdance "Jednak z tańca bardzo ciężko jest się utrzymać". Dlatego, mimo iż nie zamierza rezygnować z tańca, skupia się przede wszystkim na śpiewie. Jakub Józef Orliński to jeden z największych talentów, jaki objawił się w Polsce w ostatnich latach. Poznajcie Polaka, który swoim głosem podbija świat!

  Dzisiejsza noc sprzyja szaleństwu na parkiecie, ale czy Polacy lubią i umieją tańczyć? Zastanawialiśmy się nad tym z naszymi gośćmi. Czy Anna Oberc, Dominika Gwit i Tomasz Niecik jako pierwsi ruszają na parkiet, czy raczej "podpierają ściany"? Jakie mają plany na dzisiejszą noc?

  Początkowo odrzucił propozycję zagrania w tej produkcji Zmienił swoje nastawienie gdy zapoznał się ze scenariuszem: "Kiedy przeczytałem scenariusz byłem pozytywnie zaskoczony. Jest w nim głębia. Zamysł jest odważny" - Edward Norton i Jacob Latimore opowiedzieli Annie Wendzikowskiej o filmie - "Ukryte piękno".

  Niektóre panie wiele czasu poświęcają na przygotowania do sylwestra. Czy tak samo jest w przypadku Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Katarzyny Warnke i Jessici Mercedes? Gdzie będą się bawić? Z Paniami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jennifer Lawrence i Chris Pratt zagrali razem w filmie Passengers. Jak wspominają wspólną pracę? Za czym by tęsknili, gdyby opuścili ziemię? Co robią, aby mieć ciekawe wspomnienia? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Utwór "Kochać cię - za późno" to jeden z przebojów grupy Kombii. I właśnie tę piosenkę, ale w nieco zmienionej aranżacji, zespół zagrał na scenie Dzień Dobry TVN.