Gwiazdy "Listów do M." w "Milionerach". Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak zawalczą o główną nagrodę

"Milionerzy" odcinek specjalny. Gwiazdy "Listów do M." zawalczą o główną nagrodę
"Milionerzy" odcinek specjalny. Gwiazdy "Listów do M." zawalczą o główną nagrodę
Gwiazdy "Listów do M." w "Milionerach"
Gwiazdy "Listów do M." w "Milionerach"
Przed nami odcinek specjalny programu "Milionerzy". W mikołajkowym wydaniu show wyjątkowymi gośćmi teleturnieju będą Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński. Pieniądze wygrane w programie gwiazdy "Listów do M." przekażą na rzecz Fundacji TVN. Czy uda im się wygrać milion?

"Milonerzy" - odcinek specjalny. Gwiazdy "Listów do M." zagrają o milion

"Milionerzy" zapraszają na mikołajkowy odcinek specjalny z udziałem gwiazd "Listów do M. 5". Na fotelu obok Huberta Urbańskiego zasiądą: Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak oraz Wojciech Malajkat i Jacek Borusiński. Z gwiazdami świątecznej komedii rozmawiała reporterka portalu Dzień Dobry TVN Justyna Piąsta. Czy mają tremę przed występem w teleturnieju?

Milionerzy

Źródło: Dzień Dobry TVN
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Mikołajkowy odcinek specjalny „Milionerów”
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Pan Jacek - najnowszy polski milioner
Milion na marzenia
Milion na marzenia
Milionerzy – pytania dla prowadzących
Milionerzy – pytania dla prowadzących

- Ja zobaczyłam "Milionerów", żeby trochę sobie przypomnieć. Rzeczywiście rozpiętość pytań jest, już tego nie nadrobimy. Czasami są to tak szczegółowe pytania, że naprawdę trudno znać odpowiedź. Można wydedukować, które na pewno nie są poprawne – oceniała swoje szanse Agnieszka Dygant.

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak w "Milionerach"

Gwiazdy "Listów do M." zapytane o swoje najmocniejsze strony wskazały różnorodne dziedziny wiedzy. Tomasz Karolak czuje się pewny w tematyce związanej z motoryzacją oraz historią. Agnieszka Dygant zaś żartowała, że dużo wie na temat mody i urody.

- Naszym celem będzie nie dać się wyprowadzić z równowagi emocjonalnej […] Chodzi też o to, żebyśmy się tu bawili z publicznością - wiadomo, jakaś wiedza jest. Zobaczymy, jak to będzie – podsumował aktor.

"Milionerzy" - odcinek specjalny. Gdzie i kiedy oglądać?

Agnieszka Dygant i Tomasz Karolak będą walczyć o milion złotych, a wygraną przeznaczą na rzecz Fundacji TVN. Jak im pójdzie? Specjalne wydanie "Milionerów" będzie można oglądać już w najbliższy czwartek, 1 grudnia o godzinie 20:55 w TVN i na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości