Agnieszka Dygant

  Za nami Bal Fundacji TVN, na którym zbierane były środki na budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W trakcie licytacji niezwykłych przedmiotów i spotkań darczyńcy przekazali na ten cel 2,9 miliona złotych. Gwiazdy w rozmowie z Darią Pacańską opowiedziały, co daje im pomaganie.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN tłumaczy, dlaczego zdecydowała się na tak oryginalny strój.

  Serial "Niania" w reżyserii Jerzego Bogajewicza emitowany na antenie telewizji TVN był prawdziwym hitem. Tytułową bohaterkę Franię Maj grała Agnieszka Dygant, która zdobyła serca Polaków. Co pamięta z serialu "Niania"?

  "Macie podobne rysy twarzy"

  "Podobno zwierzęta upodabniają się do swoich opiekunów"

  Poznaj idola po jego zbiorach.

  O znajomości Agnieszki Dygant i Beaty Ścibakówny głośno jest od pewnego czasu. Aktorki w trakcie wakacji często publikowały wspólne zdjęcia i spędzały razem czas. Teraz Mateusz Hładki postanowił zapytać jedną z gwiazd o łączące ich relacje.

  Rozpoczęcie roku szkolnego to ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Także nasze rodzime gwiazdy przeżywają ten moment. Agnieszka Dygant, która również jest mamą ucznia, podzieliła się w sieci zdjęciem, które opatrzyła zabawnym podpisem: "Jak ja się cieszę, że jutro nie muszę iść do szkoły".

  Wakacje to idealny czas na odpoczynek i zbieranie sił na cały rok. Znane osoby chętnie dzielą się w sieci zdjęciami ze swoich wyjazdów, na które często wybierają się nie tylko z rodziną, ale także w towarzystwie przyjaciół czy bliskich znajomych. Choć niektóre przyjaźnie w polskim show-biznesie są nam dobrze znane, to bywają i takie, które mogą być sporym zaskoczeniem.

  Agnieszka Dygant pochwaliła się w sieci kadrem z urlopu. Aktorka wybrała się na Mazury, by cieszyć oczy malowniczymi krajobrazami. Niestety błogi wypoczynek przerwała niespodziewana choroba. "U nas rotawirus dziesiątkuje szeregi" – zdradziła fanom.

  Agnieszka Dygant i Katarzyna Zawadzka poznały się na planie serialu "Prawo Agaty". Teraz ponownie ich drogi się skrzyżowały, a relację z tego spotkania zamieściły w mediach społecznościowych. Nie zabrakło wspomnień i odniesień do produkcji TVN.

  Wakacje to dla wielu osób doskonała okazja do sięgnięcia po książkę. Do tego grona zalicza się też Agnieszka Dygant, która na urlopie postanowiła połączyć opalanie z czytaniem na plaży. Niestety aktorka szybko uznała, że nie jest to najlepszy pomysł. Co sprawiło, że zmieniła zdanie?

  Jak co roku podczas wakacji gwiazdy odwiedzają Sopot. Maję Sablewską, Klaudię El Dursi, Klaudię Halejcio, Karolinę Pisarek i Agnieszkę Dygant do kurortu przyciągnęły nie tylko atrakcje związane z plażowaniem. Także premiera wyjątkowej kolekcji biżuterii, inspirowanej oceanem, była okazją do spotkania i rozmów o planach urlopowych.

  Sezon branżowych imprez ruszył w pełni! W piątkowy wieczór 2 lipca w Sopocie odbył się event jednej z popularnych marek biżuteryjnych, na którym osoby znane z pierwszych stron gazet chętnie pozowały do zdjęć. Swoimi białymi stylizacjami pokazały, że monochromatyczne zestawy wcale nie muszą być nudne. Jak je urozmaicić? Oto rady redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Agnieszka Dygant udostępniła na instagramowym profilu zdjęcie 11-letniego Xawerego. Aktorka nie należy do grona znanych mam, które ochoczo pozują ze swoimi pociechami. Co więcej, rzadko też publicznie mówi na temat syna. Tym razem zrobiła wyjątek, co było strzałem w dziesiątkę, bo pod postem komplementów nie brakuje.

  Agnieszka Dygant poruszyła w sieci temat makijażu. Jak się okazało, temat ten budzi sporo kontrowersji, a kobiety dzielą się na dwie grupy. Takie, które w naturalnej wersji czują się swobodnie, a także te, które bez pomalowanych oczu czy ust nie wyjdą z domu.

  Na profilu Agnieszki Dygant na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać grupę dobrze bawiących się osób. To znajomi ze szkoły filmowej, którzy spotkali się po latach. Kto oprócz Agnieszki Dygant znalazł się wśród nich?

  Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka od lat łączy wyjątkowa więź. Niejednokrotnie współpracowali na planie filmów i cały czas przyjaźnią się też w życiu prywatnym. Z okazji 49 urodzin aktora koleżanka po fachu złożyła mu wyjątkowe życzenia i opublikowała wspólne zdjęcia.

  Agnieszka Dygant opublikowała na swoim Instagramie jedno z archiwalnych zdjęć zrobionych na potrzebę magazynu. Fotografia wygląda niczym kadr z teledysku Myslovitz – "Dla Ciebie", w którym zresztą grała aktorka. Jedno jest pewne, fani zgodnie uznali, że "kobieta jest jak wino im starsza, tym lepsza".

  Równo 11 lat temu Agnieszka Dygant została mamą. Choć aktorka nie zdradza zbyt wiele szczegółów dotyczących prywatnego życia, tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych sentymentalne zdjęcie i pochwaliła się, jaką niespodziankę przygotowała dla syna Xawerego.

  Agnieszka Dygant jest uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Zmiana w jej wyglądzie wywołała ostatnio lawinę pytań i spekulacji. Gwiazda postanowiła więc odnieść się do plotek na swój temat i opowiedziała o poprawianiu urody.

  Kubę Wojewódzkiego odwiedziły gwiazdy filmu "Listy do M. 4". Na kanapach zasiedli Cezary Pazura, Magdalena Boczarska i Agnieszka Dygant. Prowadzący połączył się też zdalnie z Tomaszem Karolakiem i na krótką chwilę z Borysem Szycem.

  Piotr Adamczyk to jeden z najpopularniejszych rodzimych aktorów. Polscy widzowie mogą go obecnie podziwiać w czwartej części "Listów do M.". Teraz artysta ma szansę pokazać swój talent znacznie szerszej publiczności. Czym aktualnie się zajmuje? Szczegóły zdradził w rozmowie z naszą reporterką Kingą Burzyńską.

  Krystyna Rutkowska-Ulewicz miała na swoim koncie wiele ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Apolonii, czyli babci głównej bohaterki serialu "Niania". Pogrążeni w żałobie fani, koledzy z planów filmowych i rodzina ubolewają nad jej odejściem. Agnieszka Dygant w rozmowie z Dzień Dobry TVN wspomniała pracę na planie serialu z aktorką.

  Fani długo czekali na premierę filmu "Listy do M. 4". Od 1 lutego kontynuację świątecznego hitu można oglądać na platformie Player. Gwiazdy produkcji zdradziły nam, czego możemy się spodziewać. Nie ma mowy o nudzie.

  Prawdziwa niespodzianka dla polskich widzów, którzy kochają lokalne produkcje. Premiera czwartej odsłony najpopularniejszej rodzimej love story po raz pierwszy odbędzie się nie w kinie, a w serwisie VOD. Wyczekiwane przez milionów Polaków "Listy do M. 4" zadebiutują już 1 lutego na Playerze.

  Tomasz Kot grał jedną z pierwszoplanowych ról w serialu "Niania", emitowanym przez TVN w latach 2005-2009. Przez 9 sezonów pokazano łącznie ponad 130 odcinków, a każdy z nich cieszył się około dwumilionową oglądalnością. Aktor przyznał ostatnio, że chętnie wróciłby na plan zdjęciowy razem z Agnieszką Dygant.

  Choć pandemia koronawirusa nie powstrzymała filmowców przed zakończeniem zdjęć do produkcji "Listy do M. 4", jej premiera została przesunięta. Ekipa nie zostawiła jednak fanów z niczym. Aktorzy stworzyli słuchowisko, którego każdy będzie mógł posłuchać w domowym zaciszu.

  2005 rok obfitował w wiele premier. Na antenie TVN pojawiły się dwa kultowe seriale – „Niania i „Magda M”. Z Agnieszką Dygant, Joanną Brodzik, Pawłem Małaszyńskim i Rogerem Karwińskim porozmawialiśmy o tym, co zmieniło się w ich życiu na przestrzeni ostatnich 15 lat, oraz jak wspominają pracę na planie. Czy chcieliby wrócić na plan hitów TVN?

  Plaża, słońce i szum wody to dla wielu osób synonimy letniego wypoczynku. Pełnię sezonu urlopowego wykorzystują również polskie gwiazdy, które chętnie dzielą się wakacyjnymi zdjęciami ze swoimi fanami. Sprawdź, gdzie w tym roku wypoczywają celebryci.