Gwiazdy

  W komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" zobaczymy między innymi: Mateusza Damięckiego, Macieja Musiała, Michała Czerneckiego i Olafa Lubaszenkę. Czy postacie, które grają inicjują miłość czy są raczej bierne? Na jednej z sesji zdjęciowych promujących film pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła grupa Xxanaxx. Zespół zaprezentował naszym widzom swój najnowszy singiel zatytułowany "Na chwilę".

  Kasia Nosowska w swojej najnowszej trasie koncertowej występuje razem ze swoim synem Mikołajem Krajewskim. Skąd taki pomysł? I jakie to uczucie występować na jednej scenie ze swoim dzieckiem? Czy Mikołajowi spodobał się pomysł artystycznej współpracy z mamą? Czy nie bał się oskarżeń o nepotyzm? Z Kasią i Mikołajem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Daniela i Antoniego Olbrychskich. Ich wspólną pasją jest fechtunek. Jak mówią, to sport, który mają we krwi. Co to znaczy? Antoni jest aktualnym wicemistrzem świata w tej dyscyplinie. Skąd w rodzinie Olbrychskich zamiłowanie do szabli?

  Byliśmy na planie świątecznego spotu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, w którym gwiazdy pokazują, jak niewiele potrzeba, by zapewnić piękne święta potrzebującym dzieciom. Jak możemy im pomóc? Z Anną Dereszowską, Natalią Kukulską, Andrzejem Wroną, Zygmuntem Chajzerem i Wojciechem Mecwaldowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Skibę. Muzyk ma o sobie wiele do powiedzenia, dlatego też wydał swoją autobiografię, w której upublicznia nieznane dotąd fakty na swój temat oraz pokazuje rodzinę. Jakie sekrety skrywał do tej pory artysta?

  W serialu "Pod powierzchnią" pojawi się dwóch nowych, intrygujących bohaterów: Iga i Radosław. Jaką rolę odegrają w intrydze? Aktorów, którzy wcielili się w te postacie: Michalinę Łabacz i Mateusza Banasiuka gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy kariery naszych gości rozwijają się tak, jak to sobie wcześniej wyobrażali?

  Już niedługo do kin trafi film "Miłość jest wszystkim". Jedną z głównych ról w tej świątecznej komedii zagrał Olaf Lubaszenko. Aktor wcielił się w postać niezwykłego Świętego Mikołaja. Kto jeszcze zagrał w filmie? Dlaczego według Olafa warto go zobaczyć? Aktor był gościem Dzień Dobry TVN.

  Maciej Stuhr powraca w "Planecie Singli 2". Czy spodziewał się, że pierwsza część komedii osiągnie tak duży sukces? Z jakim nastawieniem aktor podchodził do dwójki? Do obsady drugiej części filmu dołączyła Iza Miko. Od początku wierzyła w ten projekt? Jak jej się pracowało z Maćkiem? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Julia Wieniawa jest aktorką, wokalistką i tzw. osobowością medialną. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi blisko milion osób. Julię i jej "mamagerkę" - Martę Wieniawę-Narkiewicz zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Jak im się razem współpracuje? Czy oddzielają pracę zawodową od życia prywatnego?

  Paweł Korzeniowski to wielokrotny rekordzista i mistrz Polski w pływaniu. Sportowiec ma również na swoim koncie medale mistrzostw świata i Europy. Po latach sukcesów, w 2017 r. zakończył zawodniczą karierę. Co teraz porabia? Kusi go czasami, żeby wrócić do zawodowego pływania? Czy będzie zachęcał syna do trenowania tej samej dyscypliny sportu? Pawła, jego żonę - Martę i synka - Marcela gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Ona: Iwona Bielska - aktorka teatralna i filmowa, on: Mikołaj Grabowski - aktor i reżyser. Razem na scenie i w życiu od 35 lat, od 20 - pod Krakowem, u stóp ruin pewnego zamku. Dlaczego zdecydowali się zamieszkać właśnie w tym miejscu? Czy dom budowali od podstaw? Kto go urządzał? Dowiedzieliśmy się również, jak para się poznała i czym zajmuje się syn Pani Iwony i Pana Mikołaja. Małżeństwo artystów odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W wywiadzie, który ukazał się kilka dni temu, Weronika Rosati opowiedziała dużo o swoim życiu prywatnym oraz o trudach samotnego macierzyństwa: "Jestem samotną matką, ale nie jestem samotną matką z wyboru. (...) Może to jest dobrze, że ja nie znam sytuacji, w której jest pełna rodzina, w której jest mężczyzna, który pomaga przy dziecku i jest wsparciem, a z drugiej strony jest to smutne, bo nigdy tego nie zaznałam". Co skłoniło aktorkę do tak obszernej i szczerej rozmowy?

  Paparazzi towarzyszą Małorzacie Rozenek-Majdan niemal na każdym kroku. Ostatnio fotoreporterzy zrobili Małgosi zdjęcie przed kliniką in vitro. Czy są to dla niej sytuacje niezręczne? Jak Rozenek-Majdan radzi sobie z zainteresowaniem mediów? i jak na jej nową fryzurę zareagowali najbliżsi? Z Małgorzatą Rozenek-Majdan rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W 2019 na rynku pojawi się pierwsza wspólna płyta Patrycji i Grzegorza Markowskich. Już dziś w Dzień Dobry TVN premiera ich teledysku do singla "Na szczycie”. Co sprawiło, że w końcu postanowili stworzyć coś razem? Czy łatwo się pracuje z rodziną? Kto był inicjatorem tego projektu i dlaczego... Grzegorz po tej płycie zmienił testament? :)

  Byliśmy na uroczystej premierze drugiej części hitowej komedii romantycznej "Planeta Singli 2". Film na ekrany kin wejdzie już w piątek. Z odtwórcami głównych ról rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już wkrótce w kinach pojawi się kontynuacja kinowego hitu z 2016 - "Planeta Singli 2". O tym, czym zaskoczy nas druga część komedii romantycznej i jak zareagowały na dalsze losy swoich postaci, opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN Agnieszka Więdłocha i Weronika Książkiewicz. Kiedy możemy spodziewać się trzeciej części filmu i co się w niej wydarzy? Zobaczcie.

  Dziś o 21.30 w TVN kolejny odcinek serialu "Pod powierzchnią". O skomplikowanych relacjach łączących grane przez nie postacie, opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN: Monika Kwiatkowska i Weronika Warchoł. Zobaczcie co wydarzy się już dziś wieczorem!

  Z okazji 55-lecia działalności artystycznej Tercetu Egzotycznego Robert Stockinger wybrał się, z kamerą Dzień Dobry TVN, na spotkanie z Izabelą Skrybant-Dziewiątkowską i jej córką Katarzyną Dziewiątkowska-Mleczko. Jaki jest przepis na tak niesamowity sukces sceniczny? Dla wszystkich, zaniepokojonych jej stanem zdrowia fanów, Pani Izabela ma wiadomość: "Na moment nie przyjęłam, że mam raka. Powiedziałam - nie miałam, nie mam i nie będę miała, i już nie mam"!

  Wczoraj wrócił do Polski, a już dziś rano usiadł na naszej kanapie, żebyśmy mogli mu zadać to pytanie - Marcin Meller: "Jak się dostaje taką robotę?". W najnowszym filmie Quentina Tarantino Rafał Zawierucha wciela się w rolę młodego Romana Polańskiego: "Nawet teraz, jak o tym mówię, mam ciarki. To było coś na zasadzie śmiechu, płaczu, szczęścia, strachu... Rozwinęły się niesamowite emocje. (...) Marzenia mam teraz dużo większe niż miałem. Chcę pracować tam i wiem, że będę tam pracował". Jak wygląda praca na planie Quentina Tarantino?

  W Londynie, na premierze filmu "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" o swoim udziale w tym niezwykłym przedsięwzięciu, Annie Senkarze opowiedzieli: Mackenzie Foy, Keira Knightley, Jayden Fowora-Knight, Richard E. Grant, Omid Djalili, Misty Copeland, Lang Lang oraz Andrea Bocelli i Matteo Bocelli. W studiu, o ponadczasowym fenomenie spektaklu rozmawialiśmy z Anetą Wirą-Ostaszyk, artystką baletową, Dawidem Trzensimiechem, pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego i Anną Davies, pedagogiem baletu i choreografem spektakli baletowych.