Iga Świątek komentuje memy z Lewandowskim. "Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi"

Newsy ze świata show-biznesu
Źródło: Dzień Dobry TVN
W tym sezonie Iga Świątek dostarczyła miłośnikom tenisa niepowtarzalnych emocji. Zdaniem wielu osób, jej liczne sukcesy mogą stanowić podstawę do sięgnięcia po tytuł najlepszego polskiego sportowca. W sieci pojawiły się nawet memy dotyczące jej rywalizacji z Robertem Lewandowskim. - Mnie też one śmieszą - zapewniła zwyciężczyni wielkoszlemowych turniejów French Open i US Open.

Iga Świątek o sportowych sukcesach

Iga Świątek nieraz udowodniła, że na korcie nie ma sobie równych. Na przestrzeni ostatnich miesięcy polska zawodniczka odniosła zwycięstwo w siedmiu turniejach, w tym także wielkoszlemowych French Open i US Open. Co więcej, stała się liderką światowego rankingu.

Sport to zdrowie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Bieg po Nowe Życie. Wisła 2022. Wspieramy polską transplantologię
Bieg po Nowe Życie. Wisła 2022. Wspieramy polską transplantologię
Mistrzyni Europy w trójboju siłowym
Mistrzyni Europy w trójboju siłowym
Sup, wake, a może surfing? Czas na sporty wodne!
Sup, wake, a może surfing? Czas na sporty wodne!
Jak ćwiczyć z gumami?
Jak ćwiczyć z gumami?
Najnowsza moda w fitnessie - taniec sensualny
Najnowsza moda w fitnessie - taniec sensualny
Wiosenna dawka energii od Qczaja
Wiosenna dawka energii od Qczaja
Proste ćwiczenia na stres - całość
Proste ćwiczenia na stres - całość
Trening brzucha
Trening brzucha
Trening z taśmami dla każdego
Trening z taśmami dla każdego
Czy sportowcy powinni być wzorem do naśladowania?
Czy sportowcy powinni być wzorem do naśladowania?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Kanapowe ćwiczenia dla leniuszków
Kanapowe ćwiczenia dla leniuszków
Trening kettlebell lifting
Trening kettlebell lifting

- Ciężko na to pracowałam i to jest ogromnie satysfakcjonujące, że dominuję w tym sezonie, choćby liczbą punktów rankingowych (...). Staram się doceniać to, w jakiej pozycji jestem teraz, ale nie przyzwyczajam się do tego, bo w sporcie cały czas trzeba być czujnym. Moment nieuwagi sprawi, że zostanie się w tyle. W przyszłość staram się patrzeć przez pryzmat nowych celów i zadań - zapewniła uznana tenisistka podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Iga Świątek o relacji z tatą

Iga Świątek opowiedziała także o relacji łączącej ją z tatą. - Jeśli chodzi o tatę, to on jest powodem, dla którego gram w tenisach. To on był osobą, która w najtrudniejszych momentach motywowała mnie do tego, żeby iść na trening i pokazywała perspektywę bardziej dorosłej osoby - wyjaśniła tenisistka.

Iga Świątek o memach z Lewandowskim

Konferencja zorganizowana przez jednego ze sponsorów Igi Świątek była idealną okazją do rozmowy o dotychczasowych osiągnięciach tenisistki, przygotowaniach do turniejów, ale i słynnych memach ze sportsmenką i Robertem Lewandowskim w roli głównej. Z uwagi na liczne sukcesy, 21-letnia raszynianka z powodzeniem mogłaby sięgnąć po tytuł najlepszego sportowca roku w Polsce, a tym samym przyćmić nieco zasługi uznanego piłkarza. Właśnie dlatego internauci regularnie zamieszczają w sieci zabawne posty dotyczące rywalizacji o ważne wyróżnienie.

- Jeśli chodzi o memy, to mnie też one śmieszą. Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi, ale nie wysyłamy ich sobie. Jeszcze nie jesteśmy na tym etapie - przyznała liderka światowego rankingu.

- Show-biznes to jest duża część kariery sportowej. Iga jak niewiele osób w tej branży, radzi sobie świetnie. Ma dużo dystansu do rzeczywistości, która ją otacza, a to jest bardzo ważne w świecie szeroko pojętej obecności medialnej potrzebne - podsumowuje w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Więcej na ten temat na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: kz/łup/tvn24, Magdalena Brzezińska

Źródło: eurosport.tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: NBC/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości