memy internetowe

    memy internetowe

    Okazjonalni amerykaniści zalali wczoraj media społecznościowe falą wpisów dotyczących wyniku wyborów prezydenckich w USA. Zmęczony depresyjną atmosferą Filip Chajzer jak zwykle podszedł do tematu z humorem. W studiu Dzień Dobry TVN zaprezentował nam przegląd najlepszych memów dotyczących Donalda Trumpa i Hillary Clinton.

    Marta Frej. Jej memy biją rekordy popularności. Marta to malarka, graficzka i aforystka. Jej fanpage to prawdziwa intelektualna gratka! Jej aforyzmy szturmem zdobywają coraz to nowe umysły. Marta twierdzi, że to rodzaj pamiętnika, którym choć trochę chce zmienić rzeczywistość. Czy jej się uda? W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem była autorka zaangażowanych memów internetowych. Wykonała też grafikę, której bohaterami byli nasi prowadzący: Dorota i Marcin.

    Najczęściej są to obrazki z zabawnymi podpisami. Memy internetowe powstają na każdą okazję. Komentują rzeczywistość jednocześnie na nią wpływając. Przechodzą do historii tworząc ją. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karol Strasburger, aktor, prezenter oraz bohater memów wszelakich oraz Joanna Dziwak, która nałogowo tworzy memy. Jak aktor czuje się będąc obiektem żartów?