Gwiazdy

Bratanica Justyny Steczkowskiej robi karierę w świecie filmu: "Chodziłam po Londynie i wiedziałam, że znajdę jakiś plan"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Bratanica Justyny Steczkowskiej robi karierę w Londynie
Bratanica Justyny Steczkowskiej robi karierę w Londynie Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Kamilla Steczkowska - bratanica piosenkarek Justyny i Magdy Steczkowskich - jest po uszy zakochana w filmach i serialach. Spełnia swoje marzenia, pracując na planach największych produkcji, takich jak m.in. "Ród smoka" czy "Szybcy i wściekli 10". O swojej pasji i zajęciu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Kamilla Steczkowska - aktorka i asystentka reżysera opiekująca się statystami

Kamilla Steczkowska urodziła się w stolicy Belgii, Brukseli. Jej pierwszym językiem jest flamandzki, a drugim - polski. Studiowała w szkołach aktorskich oraz filmowej. Ponadto uczęszczała na polonistykę dla obcokrajowców na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Obecnie w Belgii spełnia się jako aktorka i prowadząca programy, a w Londynie pracuje na planie jako jedna z kilku asystentów reżysera. Zajmuje się statystami.

- Tak naprawdę cały czas jeżdżę. Jestem w trzech krajach naraz, ale najwięcej w Londynie. Po prostu chciałam być częścią największego świata filmowego w Europie, i to jest właśnie tam. Dlatego się przeprowadziłam - tłumaczyła Kamilla Steczkowska w Dzień Dobry TVN.

- Najbardziej chciałabym być aktorką, ale żeby nią być w takich [cenionych - red.] filmach, musisz czekać, aż ktoś cię wybierze, albo że masz wygląd taki, jak ktoś chce. Nie chcę czekać na to, aż ktoś powie: "Teraz możesz być częścią tego świata". Tylko powiedziałam: "Dobra, ja to sama załatwię. Pojadę i po prostu chcę pracować na planach", ale skończyłam szkołę filmową, więc wiem, jak rozmawiać - dodała.

Kamilla Steczkowska była bardzo zdeterminowana. Jej upór i ciężka praca zaowocowały. - Chodziłam do domów produkcyjnych, pukałam [...] albo pisałam e-maile. Zawsze miałam plecak ze sobą, w którym miałam CV. Chodziłam po Londynie i wiedziałam, że znajdę jakiś plan. I tak któregoś dnia trafiłam na "Mary Poppins powraca" [...], gdzie poznałam najmilszą osobę, która zatrudniła mnie parę miesięcy później - wspominała rozmówczyni Dzień Dobry TVN.

Kamilla Steczkowska pracowała na planie największych produkcji

Kamilla Steczkowska ma na swoim koncie takie produkcje jak m.in.: "Ród smoka", "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore", "Szybcy i wściekli 10". Jako aktorka dostała się również na casting do produkcji Stevena Spielberga. - To było coś największego, co się wydarzyło. To było do "Masters of the Air", jego nowego serialu - podkreśliła nasza gościni.

Niestety Kamilla Steczkowska nie dostała roli, ale i tak jest z siebie bardzo dumna, że mogła się zaprezentować. - To, że mnie wybrali, mogłam się uczyć tych tekstów, to było niesamowite - zaznaczyła.

Czy Kamilla może liczyć na wsparcie rodziny? Jak obcokrajowcy radzą sobie z jej nazwiskiem? Czy udaje jej się połączyć pracę z życiem prywatnym? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości