Magda Steczkowska

  Magda Steczkowska

  Pary małżeńskie po latach związku zaczynają się do siebie upodabniać - twierdzili naukowcy. Powtórzone po latach badanie tego jednak nie potwierdziło. Wskazało natomiast, że na wieloletnich partnerów wybieramy tych, których wygląd oceniamy jako najbardziej zbliżony do naszego. Czy tak jest faktycznie? O tym rozmawialiśmy z wokalistką Magdą Steczkowską i jej mężem muzykiem Piotrem Królikiem oraz psycholog Marzeną Mawricz.

  W dobie pandemii koronawirusa na wymarzony odpoczynek coraz częściej wybieramy obiekty zlokalizowane z dala od miasta, aby móc się cieszyć bliskością natury i świeżym powietrzem. W środku lasu na podkarpackiej wsi znajduje się Bacówka Radawa & SPA – miejsce, które zostało zaaranżowane przez najmłodszych we współpracy z dorosłymi. Hotel skusił swoją oryginalnością Magdę Steczkowską. Co jest wyjątkowego w tym miejscu?

  Wczoraj ukazała się płyta Magdy Steczkowskiej zatytułowana "Serialove". Album zawiera nowe wersje piosenek z najpopularniejszych polskich seriali. Wśród nich jest walc z Nocy i dni. I właśnie ten utwór wokalistka zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Ministerstwo Finansów poszukuje niedoszłych właścicieli "kredensów" i "kaszlaków", czyli fiatów 125p i 126p. Po co to robi? Otóż chce im wypłacić rekompensaty za to, że w latach 80. XX w. wnieśli przedpłaty na wymarzony samochód, ale go nie otrzymali. Co to są te przedpłaty? Dlaczego w PRL-u tak trudno było o samochód? Ile w tamtych czasach warte było auto? Postanowił to sprawdzić reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Dzieci potrafią być bardzo kreatywne - zwłaszcza wtedy gdy zostają same w domu lub gdy rodzice - zajęci czymś innym - nie zwracają na nie uwagi. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Karolinę Malinowską, Magdę Steczkowską i Mariusza Totoszko, aby powiedzieli o pomysłach swoich dzieci, które wprawiły ich w zdumienie.

  Kraków już od wczoraj świętuje Dzień Dziecka. Nad Wisłą słychać szczęśliwe dzieci, które mają okazję robić to, co lubią najbardziej, czyli bawić się. Nie zabrakło tam też Doroty Gardias. Prezenterka pogody spotkała się z wokalistką Magdą Steczkowską i psycholog Joanną Heidtman, aby porozmawiać o tym, jak można rozwijać dziecko przez zabawę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN: Magda Steczkowska i "Jesteś tu" - utwór promujący jej nową płytę, która "...opowiada o różnych odcieniach miłości". Magda spotkała się też z Ulą Chincz i odpowiedziała na dziesiątki pytań na naszym czacie! :)

  Podobno każdy fotograf poprawia swoje zdjęcia w programach graficznych. Od czego zależy dobre zdjęcie? Czy gwiazdy są zwolennikami poprawiania swoich własnych zdjęć? Co im najbardziej przeszkadza? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Połączyła ich przyjaźń i miłość do muzyki – tak właśnie powstał utwór „Gdzieś bez nas”! Na naszej scenie wyjątkowy duet muzyczny – Magda Steczkowska oraz Kuba Molęda! Posłuchajcie!

  Wokalistka i trenerka w programie "Aplauz, Aplauz!" Magda Steczkowska obchodzi dziś 40 urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić Magdzie niespodziankę. Dlaczego Steczkowska marzyła o ogromnym garnku? I czy ma zamiar hucznie świętować swoją 40-tkę?

  To zobowiązania zawodowe są główną przyczyną tego, że rodzice coraz mniej czasu poświęcają swoim dzieciom. Wiele pociech cierpi z tego powodu. Czy da się pogodzić pracę z macierzyństwem? O to, jak ważne jest spędzanie czasu z dzieckiem zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: wokalistkę Magdę Steczkowską, psychologa Małgorzatę Ohme i dziennikarza Faktów TVN Krzysztofa Skórzyńskiego.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Magdę Steczkowską. Wokalista i mama trzech córek w rozmowie z Anną Kalczyńską zdradziła, jakie książki wybierają jej dziewczyny. Między Zosią, Michaliną i Antoniną jest spora różnica wieku...

  W Krakowie po raz 15. odbywa się Parada Smoków. Jakie wiążą się z wydarzeniem atrakcje? Na miejscu, na Krakowskim Rynku jest dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki, który rozmawiał z Magdą Steczkowską. Wokalistka po raz pierwszy na paradę zabrała swoje córeczki. Jak im się podoba? Czy Magda czyta swoim dzieciom książki o smokach? Gwiazda zdradziła też, jakie ma z rodziną plany na wakacje.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała Magda Steczkowska. Zaprezentowała utwór "Zawsze będę tu". Jest on dla niej szczególny, ponieważ napisała go dla swojego nieżyjącego taty.

  Magda Steczkowska dołączyła do grona blogerek. Na swoim blogu opublikowała zdjęcia swoich trzech córek. Zdradziła sekrety życia rodzinnego. Media zarzuciły jej, że promuje się na dzieciach. W studiu Dzień Dobry TVN Magda Steczkowska zadała kłam prawie wszystkiemu, o czym spekulowały kolorowe gazety. Towarzyszył jej mąż - perkusista i muzyka Piotr Królik. Czy kiedykolwiek rodzina Steczkowskich zgadzała się na ustawki z paparazzi? Kto wstaje wcześnie, a kto śpi zbyt długo? Kto zawozi dzieci do przedszkola?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: zakochała się w bezdomnym - jak wygląda związek Kasi i Rafała? Następnie: tylko u nas zdradzimy, kto zostanie nowym jurorem "Project Runway", a także prywatne życie Magdy Steczkowskiej w internecie - dlaczego zdecydowała się pokazać rodzinę na blogu? Oraz najmodniejsze suknie studniówkowe tego sezonu. Oglądajcie nas jutro punktualnie o 8.00. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.