Gwiazdy

  Gwiazdy

  "Szkło kontaktowe" to program satyryczno-publicystyczny emitowany na antenie telewizji TVN24. Teraz zespół magazynu stanął przed nowym wyzwaniem. "Szkło kontaktowe zostało przeniesione na deski jednego z warszawskich teatrów. Jaką formułę będzie miał spektakl "Szkła kontaktowego"? Czy podczas przedstawienia widzowie będą mogli się wypowiedzieć? O kulisach przedsięwzięcia opowiedzieli prowadzący i komentatorzy programu.

  W sobotę obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji gwiazdy publikowały w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi mamami. Jaką mamą jest dla swoich dzieci Zosia Ślotała? Wymagającą czy pobłażliwą? Z Zosią rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś Światowy Dzień Hamburgera, z tego okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pozwalają sobie na fast foody. Anna Mucha uwielbia hamburgera na ostro i z krewetkami, Paulina Krupińska stawia na klasycznego burgera z mięsem wołowym. Które z kolei gwiazdy wybierają wegańskie fast foody?

  Jego talent przypadkiem odkrył ... Steven Spielberg. To zupełnie zmieniło jego życie. "To, że on mnie wybrał, że we mnie uwierzył dało mi dużo pewności siebie. On dał mi start". Dzięki temu mógł wcielić się w tytułową rolę w filmie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". O filmie, początkach drogi aktorskiej i ... internecie, z Aldenem Ehrenreichem rozmawiała Anna Wendzikowska.

  O czym marzy jeden z najszybszych polskich biegaczy - Adam Kszczot? Zdradziła nam to "współautorka tego kim jest i jego sukcesów sportowych" jego żona - Renata Kszczot. Zapraszamy na spotkanie z rodziną Kszcztów! :)

  O zmianach jakie zachodzą w polskiej przyrodzie opowiedział nam Adam Wajrak. Co go zadziwia, co zachwyca, a co napełnia obawą jeśli chodzi o naszą faunę i florę? Już wkrótce w księgarniach pojawi się też jego książka "Wielka księga prawdziwych tropicieli". Wiedzieliście, że w Polsce pojawiły się szakale?

  Na naszych kanapach gościliśmy dziś Aleksandrę i Michała Żebrowskich. Jak wygląda historia ich znajomości i miłości? Kto "gra pierwsze skrzypce" w tym związku?

  O nowym albumie, który powstał na kanwie niedokończonych utworów Zbigniewa Wodeckiego, opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN: Katarzyna Wodecka, córka Zbigniewa Wodeckiego i Kuba Badach. Kto brał udział w pracach nad tym wyjątkowym krążkiem? Czy łatwo jest wczuć się artystycznie w styl Zbigniewa Wodeckiego?

  Jane Fonda to bez wątpienia ikona Hollywood. Od lat uświetnia swoją grą kolejne filmowe produkcje. Przy okazji premiery jej najnowszego filmu "Pozycja obowiązkowa" spotkała się z nią Anna Wendzikowska. Czy dla kariery i pieniędzy trzeba rezygnować z życia prywatnego i miłości?

  Cannes to gwiazdy, imprezy, szampan, bąbelki... ale Piotr Wojtasik wybrał się tam z kamerą Dzień Dobry TVN by naszym widzom pokazać to, czego zazwyczaj nie widać - kulisy. Jak myślicie, ile metrów czerwonego dywanu zużywanych jest podczas trwania festiwalu i kto jako pierwszy odwiedzał to urokliwe miejsce?

  Na rozmowę z Alexim Lubomirskim - oficjalnym fotografem ślubnym księcia Harry’ego i Meghan Markle, musieliśmy uzyskać zgodę Pałacu Królewskiego! W Rozmowie z Kingą Rusin zdradził m.in.: jak to się stało, że to właśnie on został wybrany przez książęcą parę, jak zmieniło to jego życie i jak pracowało mu się z Księciem Harry'm i Meghan.

  W 2016 roku zespół Ciupaga wziął udział w programie Mam Talent i zajął w nim trzecie miejsce. Grupę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby na naszej scenie wykonali utwór zatytułowany "Zguby".

  Candice Bergen i Mary Steenburgen razem z Jane Fondą i Diane Keaton stworzyły udany kwartet w filmie "Pozycja obowiązkowa". Zagrały przyjaciółki, które wspierają się w obliczu trudności w ramach stworzonego na własny użytek klubu książki. Z Candice i Mary spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, aby porozmawiać z nimi o pracy nad filmem, relacjach między aktorkami oraz pozycji kobiet w biznesie filmowym. Czy kobiece przyjaźnie są dla nich ważne?

  Byliśmy z kamerą na planie teledysku Lanberry do piosenki "Nieznajomy". Klip powstaje z rozmachem, na miarę hollywoodzkich produkcji. Ma fabularny charakter. Skąd taki pomysł? Gdzie wokalistka szukała inspiracji? Z Małgorzatą Uściłowska "Lanberry" spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Producenci "Drugiej szansy" zrobili fanom serialu niespodziankę. Choć 10 odcinek ostatniego, piątego sezonu już za nami, na Player.pl możemy zobaczyć tzw. epilog. W odcinku extra zobaczymy szczęśliwe zakończenie perypetii głównych bohaterów - ślub Moniki i Piotra. Czy ceremonia odbyła się bez niespodzianek? I czy powrót na plan po zakończeniu zdjęć był miłym doświadczeniem dla aktorów? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zagrał Rootzmans. Zespół zaprezentował singiel zatytułowany "Odnova", który zwiastuje drugą płytę grypę.

  Kuba Gąsowski, syn Hanny Śleszyńskiej, z okazji zbliżającego się Dnia Matki postanowił zrobić swojej mamie niespodziankę. Beza mu nie wyszła ;) więc Kuba zabrał mamę na warsztaty z robienia czekolady. Co udało im się stworzyć? I czy Pani Hanna była zadowolona z prezentu?

  Daniel Craig i Rachel Weisz zostaną rodzicami. Ile dzieci mają z poprzednich związków? Jakie jeszcze inne gwiazdy Hollywood są w ciąży? W jaki sposób ogłosiły to swoim fanom? Mówiła o tym w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

  Anna Mucha lubi prowokować swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Ostatnio fani aktorki zauważyli na jej palcu obrączkę. Czy gwiazda wyszła za mąż? Informację u źródła sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy podczas Royal Wedding zostały popełnione jakiekolwiek błędy w etykiecie? Kto złamał protokół? Co oznacza "magiczna" 6? O niuansach i wpadkach związanych z królewskim ślubem z Ireną Kamińską-Radomską, mentorką z "Projektu Lady" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Bondę, królową polskiego kryminału. Katarzyna przyznała, że całe swoje prywatne życie podporządkowała pisaniu książek, a w fabułę zawsze wchodzi głęboko. Czy zżywa się z bohaterami swoich książek? Jak odreagowuje?

  Premiera 4. edycji "Mądrych bajek z całego świata" już dziś. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy inicjatorkę charytatywnego projektu edukacyjnego Dominikę Kulczyk i ambasadorkę kampanii Annę Starmach. Co jest celem akcji? Kto w tegorocznej edycji czyta bajki? I dlaczego czytanie bajek dzieciom jest tak ważne?

  W tym roku mija dokładnie 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości. W 1918 roku kobiety uzyskały też prawa wyborcze. Czy kobiety w dzisiejszych czasach czują, że mają głos? Czy możemy już mówić o równouprawnieniu? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.