Marcin Bosak pobity przez kierowcę przewozu osób. "Prawie rozjechał mojego syna"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazd
Marcin Bosak opowiada o swojej postaci
Marcin Bosak opowiada o swojej postaci
Marcin Bosak został zaatakowany przez kierowcę jednego z popularnych przewoźników i jego kolegów - informują media. Aktor opublikował nagranie, na którym pokazał, jakich obrażeń doznał. Policja prowadzi czynności w tej sprawie.

Marcin Bosak pobity przez kierowcę aplikacji

Marcin Bosak na krótkim nagraniu opublikowanym w piątek na InstaStory pokazał otarcia i siniaki na twarzy, których doznał w wyniku pobicia.

- Właśnie przed chwilą kierowca [...] prawie rozjechał mojego młodszego syna. Jak zgłosiłem protest przeciwko temu postępowaniu, zaczęła się bijatyka. Nie wiadomo, skąd znalazło się czterech czy pięciu jego kolegów i dostałem solidne bęcki - tłumaczył aktor w mediach społecznościowych.

Jak dodał, czeka na policję "od pół godziny". - Szanowna policjo, błagam, pomóż mi w tej sytuacji, jestem obywatelem tego kraju - zwrócił się do funkcjonariuszy.

Marcin Bosaka złożył zeznania. Policja komentuje

Na kolejnym filmie - zamieszczonym ponad dwie godziny później - przekazał, że jest na komisariacie i będzie składał zeznania. Serwis Pudelek skontaktował się z rzecznikiem prasowym Komendy Stołecznej Policji, który poinformował, że podjęli działania w tej sprawie:

Potwierdzamy, że taka sytuacja miała miejsce. My jako policjanci byliśmy na miejscu, interweniowaliśmy. Zostało przyjęte zawiadomienie w sprawie i czynności są w trakcie.

W sobotę Marcin Bosaka udostępnił kolejne nagranie, w którym wyjaśnił, że jest już po kolejnym przesłuchaniu.- Na Opaczowskiej jest komenda, gdzie rzeczywiście panowie policjanci i panie policjantki działają świetnie. Zdaje się, że się udało już jednego ze sprawców ustalić - wyjaśnił aktor.

Więcej na ten temat przeczytasz na cozatydzien.tvn.pl, gdzie dostępne są również zdjęcia aktora.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: tvnwarszawa.pl/pudelek.pl/cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości