pobicie

  pobicie

  "Widziałam w jego oczach szał".

  Hanna przyjechała do Polski z Ukrainy kilka lat temu. W naszym kraju pracuje, wychowuje dziecko i żyje jak każdy inny obywatel. Właśnie tyle wystarczyło, by spotkać się z agresją polskiej patriotki, która kazała jej "spier... na Ukrainę". Na słowach jednak się nie skończyło. Sprawa jest w prokuraturze.

  Dawid S. wielokrotnie siedział w więzieniu, m.in. za bójki, pobicia, groźby karalne i jazdę pod wpływem alkoholu. Przez 14 lat bił, gnębił i poniżał swoją żonę. Kobieta związała się z innym mężczyzną. Dwa dni po tym, jak recydywista wyszedł na wolność, z bratem wtargnął do jego mieszkania. Tam, na oczach dzieci, zaatakowali go nożem i rozbitą butelką. Został skazany na 6 lat. - Mam teraz uciekać, bo on może niedługo wyjść? - pyta była żona.

  Gang nastolatków zrobił sobie z bicia zabawę. W wyniku ataków Pawła K. i jego kolegów poważne obrażenia odniosło już kilku ich rówieśników z Pisza. U jednej z ofiar lekarze stwierdzili padaczkę pourazową. Choć sprawy są zgłaszane policji, napastnicy nie ponoszą większych konsekwencji. Dlaczego? Sprawie przyjrzeli się reporterzy programu Uwaga! TVN.

  21-letnia matka z Zabrza usłyszała zarzut znęcania się nad półtorarocznym synkiem. Sprawę zgłosiła ciocia chłopca, która zauważyła u niego siniaki i otarcia. Dziecko trafiło do szpitala na badania, a jego mama została tymczasowo aresztowana. Ojciec od dawna przebywa w więzieniu.

  Młodsza siostra zgłosiła sprawę na policję.

  Rafał Grabias, znany z programu "Królowe życia" emitowanego na kalane TTV, za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się ze swoimi fanami przykrą wiadomością. Celebryta miał zostać dotkliwie pobity. Na tym jednak nie koniec. Napastnicy mieli również wyczyścić jego konto bankowe. Co dokładnie się wydarzyło?

  Osoby LGBT bardzo często spotykają się z barkiem zrozumienia i akceptacji. Niektóre ze względu na swoją orientację są wyzywane, a nawet bite. Doświadczyły tego Kamila Jaworska oraz Julia Szuman.

  Policja interweniowała ws. domowej awantury w Przeciszowie w województwie Małopolskim. Funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce aresztowali 31-latka, a do jego matki wezwali karetkę ze względu na ślady pobicia.

  W Sztumie doszło do pobicia, którym żyje cała miejscowość. Poszkodowany, przed laty pracujący w tamtejszym zakładzie karnym, miał zostać zaatakowany przez strażnika więziennego. Reporterzy Uwagi! TVN postanowili przyjrzeć się sprawie i reakcji instytucji na pobicie.

  "Zniszczyli wyposażenie lokalu".

  13 lat pozbawienia wolności. To wyrok, który zapadł w warszawskim sądzie za pobicie Roberta Brylewskiego i przyczynienie się do śmierci muzyka. Oskarżonego Tomasza J. podczas ogłaszania sądowej decyzji nie było na sali. Nie został doprowadzony, bo nie wyraził na to zgody.

  Sylwia Wysocka, aktorka znana z występów w serialu "Na Wspólnej", kilka dni temu została dotkliwie pobita i trafiła do szpitala. Artystka zdecydowała się zgłosić sprawę na policję i złożyła zawiadomienie o uszkodzeniu ciała i kradzieży. Sprawcą miał być parter aktorki.

  Sylwia Wysocka przeżyła kilka dni temu chwile grozy. Aktorka została pobita i okradziona. Niestety jeszcze długo będzie wracała do pełni sił.

  Sylwia Wysocka to aktorka, którą widzowie TVN znają m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "Twarzą w twarz". Niedawno padła ofiarą brutalnej napaści, w wyniku której odniosła poważne obrażenia. Co się stało?

  Kobieta w jednym ze sklepów w Lesznie zwróciła mężczyźnie uwagę na brak maseczki. W efekcie została przez niego uderzona. 48-latek został przesłuchany i usłyszał trzy zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

  Mężczyzna zaatakował swoją byłą dziewczynę, siłą wciągnął do auta, straszył ją i bił. Podejrzany o uprowadzenie kobiety 34-latek został zatrzymany przez śląską policję. Grozi mu 5 lat więzienia.

  W Opolu zatrzymano 31-latka, który widząc swoją byłą partnerkę z innym mężczyzną, zaatakował go. Agresor bił i kopał swoją ofiarę po całym ciele, powodując liczne stłuczenia i złamania. Na koniec okładał 47-latka gitarą. Napastnikowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

  Steve V. został oskarżony o fizyczne znęcanie się, zgwałcenie i zabójstwo chłopca. Mężczyzna miał "opiekować się" trzylatkiem pod nieobecność matki. Sąd skazał go na 15 lat więzienia i zobowiązał do zapłaty 100 tys. zł zadośćuczynienia. Z takim wyrokiem nie zgadza się jednak prokurator generalny.

  20-letnia kobieta została zatrzymana przez łódzką policję. Jest podejrzana o pobicie swojego 2-letniego synka. Dziecko przewieziono do szpitala. O sprawie śledczych zawiadomiła internautka, która na jednym z portali społecznościowych zobaczyła fotografię, na której było widać pobitego malucha.

  13-latka zwabiła swoją koleżankę w ustronne miejsce, a następnie brutalnie ją zaatakowała. Agresywna dziewczynka okładała swoją ofiarę reklamówką wypełnioną kamieniami. Szokujące wydarzenie miało miejsce na warszawskiej Woli. Nastolatkę czekają poważne konsekwencje.

  Sytuacja izolacji potęguje przemoc domową. Zamknięcie w czterech ścianach i przebywanie ze sobą cały czas sprzyjają utrzymaniu tajemnicy, narastaniu frustracji i bezradności. Katarzyna Grochola otwarcie mówi o swoich trudnych doświadczeniach życiowych. Pisarka była w związku z partnerem, który przez trzy lata stosował wobec niej przemoc. Teraz wspiera kobiety, które są w podobnej sytuacji.

  Policjanci zatrzymali 29-letniego bielszczanina, który podczas odwiedzin dziecka pobił jego matkę i zdemolował mieszkanie. Odgłosy awantury usłyszała przypadkowa osoba; wezwała pomoc. Napastnikowi grozi 5 lat więzienia – podała w poniedziałek bielska policja.

  Siedmioletni chłopiec z Polski został w zeszłym tygodniu pobity w szkole w mieście Halifax w północnej Anglii. Jego ojciec twierdzi, że czynu dokonali uczniowie, którzy od jakiegoś czasu dokuczali mu z powodu pochodzenia.

  22-letnia studentka ze Strasburga, Elisabeth miała zostać zaatakowana przez trzech mężczyzn za to, że miała na sobie spódnicę. Sprawą zajęła się policja, a kobieta o zdarzeniu opowiedziała radiu France Bleu Alsace.

  Minimum 8 lat, a nawet dożywocie, grozi 37-latkowi, który zaatakował pracowników jednego ze sklepów w Radomiu. Mężczyzna pobił ekspedientkę, tylko dlatego, że nie sprzedała mu papierosów po zamknięciu kasy.

  Do napadu na Viki Gabor i jej ojca doszło na warszawskim Mokotowie. Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków podejrzanych o usiłowanie rozboju. Jaka kara im grozi?

  Jak przekazała mł. asp. Irmina Sulich, do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z domów opieki na warszawskiej Białołęce. Według ustaleń policjantów, pomiędzy dwoma mężczyznami, 68-latkiem i 75-latkiem, doszło do awantury. W jej trakcie młodszy miał dotkliwie pobić starszego pensjonariusza, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

  Łukasz Karpiński z programu "Hotel Paradise" został zaatakowany. Uczestnik za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o nieszczęśliwym wypadku. Jak powiedział, czeka go długa rekonwalescencja. Co się stało?

  Wydawałoby się, że Paris Hilton żyje lekko, łatwo i przyjemnie. 39-letnia miliarderka nie musi martwić się o jutro, a przez lata głośno było wyłącznie o kolejnych skandalach z jej udziałem oraz zakrapianych imprezach. Teraz na światło dziennie wyszła informacja, że dziedziczka hotelowej fortuny niejednokrotnie tkwiła w toksycznych związkach i nie potrafiła się z nich uwolnić. Mówi: "Znosiłam rzeczy, które nikogo nie powinny spotkać". Jak to możliwe?