Marcin Bosak

  Marcin Bosak

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Marcina Bosaka i Aleksandrę Popławską, bohaterów "Drugiej Szansy". Niestety piąta transza serialu ma być tą ostatnią. Kim są grane przez aktorów postacie? Dlaczego ich serialowa relacja jest obciążona żalem? Czy aktorom będzie szkoda pożegnać się z produkcją? Jak wspominają prace na planie serialu?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie serialu "Druga Szansa" spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską. Zobaczcie, jak każdą wolną chwilę, pomiędzy ujęciami, wykorzystuje Kożuchowska, która o sobie mówi, że jest aktorką wielozadaniową. Co robi, żeby tak świetnie wyglądać? I do czego namawia wszystkich mężczyzn? A my przypominamy, że już dziś o 21:30 zobaczycie kolejny odcinek serialu "Druga Szansa".

  "Obce Niebo" w reżyserii Dariusza Gajewskiego opowiada historię pary polskich imigrantów w Szwecji, którym tamtejsza opieka społeczna odbiera dziecko. W rolach głównych zobaczyliśmy Agnieszkę Grochowską, Bartłomieja Topę i Basię Kubiak. O tym jak w obliczu tragedii wzmacniają się więzy rodzinne i co system może zrobić z miłością Kinga Burzyńska porozmawiała z twórcami filmu oraz zaproszonymi na premierę gośćmi.

  Paweł "Biba" Binkiewicz, jak na brodacza przystało, wraz z kamerą Dzień Dobry TVN udał się na sesję zdjęciową zorganizowaną przez innego brodacza - muzyka Adama "Nergala" Darskiego. Skąd wzięła się moda na brody? Ile czasu zajmuje Nergalowi pielęgnacja jego brody? Mogliśmy również podejrzeć, jak znani brodacze współpracują z aparatem Lidii Popiel. Czy Biba załapał się na zdjęcie?

  Tym razem 23. Finał WOŚP gra dla dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla seniorów. Jak co roku i w tym w pomoc zaangażowali się artyści, ludzie mediów, polityki i sztuki. Każdy daje coś od serca. A co w tym roku Maffashion, Marcin Bosak i Robert Kudelski wystawili na licytację WOŚP?

  Kim jest współczesny dżentelmen? Jakie powinien mieć cechy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska zapytała o to gwiazdy przybyłe na wernisaż kalendarza Dżentelmeni 2015 r. Wśród nich byli: Maciej Musiał, Omenaa Mensah, Marcin Bosak, Karolina Malinowska, Alicja Bachleda-Curuś i Olivier Janiak.

  Jak dostać rolę u Agnieszki Holland zdradzili dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej : Agnieszka Grabowska, Marcin Bosak, Michał Żurawski i Kinga Preis. Czy wystarczy pójśc na casting?