Sonia Bohosiewicz opowiedziała o kulisach rozwodu. "Oczywiście, że sięgnęliśmy po specjalistę"

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
wprost.pl
Czy w show-biznesie możliwe są ciche rozwody?
Czy w show-biznesie możliwe są ciche rozwody?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W ubiegłym roku media obiegła wiadomość o zakończeniu małżeństwa Soni Bohosiewicz i Pawła Majewskiego. Aktorka w najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy i opowiedziała o rozwodzie. Przyznała, że wraz z partnerem udali się do eksperta, który pomógł im przejść ten proces. Czy mają teraz dobre relacje?

Sonia Bohosiewicz o rozwodzie

Sonia Bohosiewicz w 2008 roku wyszła za Pawła Majewskiego. Doczekali się dwójki dzieci, Teodora i Leonarda. Pod koniec 2022 roku okazało się, że aktorka i jej mąż się rozstali, a nawet są już rozwodzie.

Gwiazda przez wiele miesięcy stroniła od komentowania tej sfery życia prywatnego. Postanowiła jednak zrobić wyjątek i w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz dla serwisu wprost.pl, opowiedziała o tym, co miało wpływ na podjęcie decyzji o zakończeniu wieloletniego związku.

- COVID zmusił wszystkich do przyjrzenia się naszym relacjom i myślę, że w niejednym domu zawisło takie fundamentalne pytanie: A gdyby się okazało, że to jest właśnie koniec świata, czy to jest ta relacja, w której chciałeś być? Czy to było rzeczywiście to? No i tu zaczęło się u mnie odgruzowanie - wspominała Sonia.

Podczas rozwodu Bohosiewicz i jej mąż postanowili skorzystać z pomocy eksperta.

- Jesteśmy ludźmi dorosłymi, szczepionymi i wykształconymi, oczywiście, że sięgnęliśmy po specjalistę. Jeżeli macie do zrobienia tego typu porządki, namawiam do tego, żeby spotkać się z mądrą osobą trzecią, która pomoże przez to przejść, z takim negocjatorem, kimś, kto ma doświadczenie, kto wie, jak to się robi, jakie są mechanizmy i skąd one się wzięły. Chodziłam na takie spotkania, czasem trwały i trzy godziny. (...) - podkreśliła w wywiadzie dla wprost.pl.

Sonia Bohosiewicz - jakie ma relacje z byłym mężem?

Bohosiewicz i Majewski pozostali w przyjacielskich relacjach. To było dla nich ważne, by rozwód nie wpłynął negatywnie na ich synów.

- Jestem absolutnie dumna z nas - ze mnie i z Pawła - jak to przeszliśmy. Rozwód wzięliśmy w lipcu, ale zamykające wszystko ustalenia dotyczące dzieci, finansów i rozdzielności nastąpiły w lutym minionego roku. I w lutym, tydzień po podpisaniu tych wszystkich dokumentów u prawników, pojechaliśmy wspólnie z dziećmi na narty - powiedziała aktorka.

Sonia dodała też, że na co dzień utrzymuje kontakt z eksmężem, dzielą się opieką nad dziećmi i wzajemnie się odwiedzają.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: wprost.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości