sonia bohosiewicz

    sonia bohosiewicz

    Sonia Bohosiewicz jest bardzo aktywna w sieci, ale rzadko kiedy zdradza szczegóły życia prywatnego. O ile pokazuje fanom relacje z wyjazdu z ukochanym, to nie zdradza nadmiernie jego wizerunku. Nie dowiemy się także od aktorki, czym dokładnie zajmuje się jej mąż. Kim zatem jest Paweł Majewski?

    Większość z nas uważa, że gwiazdy mają idealne ciała, nie borykają się z kompleksami i akceptują siebie w stu procentach. Czy na pewno? Ostatni wpis Soni Bohosiewicz przełamuje ten stereotyp i pokazuje, że osoby z show-biznesu, które znamy z pierwszych stron gazet, nie zawsze czują się dobrze w swojej skórze. Na dowód tego aktorka opublikowała w sieci odważne zdjęcie, którego kiedyś się wstydziła.

    Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak sprawdza się to głównie u dorosłych. Dzieci bowiem ślepo wierzą swoim rodzicom, gdyż to oni prowadzą je przez świat. Czy warto to wykorzystywać? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziały aktorki Laura Breszka i Sonia Bohosiewicz, modelka Karolina Malinowska oraz psycholog Ewa Narkiewicz-Nejno.

    Ostatnie tygodnie to niezwykle intensywny czas dla Soni Bohosiewicz. Aktorka przygotowuje się właśnie do wydania swojego albumu pt. "10 sekretów MM", który jest inspirowany osobą Marilyn Monroe. Cały czas dopracowuje materiał, kręci teledyski, a także myśli nad okładką płyty. Jedną z propozycji podzieliła się z fanami na Instagramie. Jej pomysł wywołał burzę w komentarzach.