negocjacje

    negocjacje

    Co tak właściwie oznacza "drogo"? Czy jako konsumenci jesteśmy świadomi, co składa się na cenę produktów, które kupujemy? Gościem Dzień Dobry TVN był Paweł Blajer prowadzący "TVN24 Biznes i świat", który wyjaśnił nam, za co tak naprawdę płacimy w sklepie. Wiedzieliście, że zamawiając kawę w kawiarni nie płacimy za produkt? Często płacimy przede wszystkim za "przynależność do elity"! Dlaczego nie potrafimy negocjować? Szukacie tańszych rozwiązań w Internecie?

    Po skoku kursu franka wiele osób wpadło w kłopoty finansowe. Domagają się teraz, aby banki, które namawiały je do wzięcia kredytów w tej walucie, pomogły im uporać się z tą sytuacją. Jednym z takich "frankowiczów" jest dziennikarka Katarzyna Szczerbowska, która ma żal do swojego banku, że nie chce z nią negocjować. Czego dokładnie oczekuje od banku - zamrożenia kursu franka, czy może rozłożenia spłaty kredytu na dodatkowe raty? Czy bez pomocy banku jest w stanie spłacić kredyt? Pani Kasia gościła w Dzień Dobry TVN.

    Najbardziej kojarzony z rolą Jamesa Bonda. Dziennikarka Anna Wendzikowska spotkała się z Piercem Brosnanem. W sobotę zobaczycie cały zapis tego spotkania. Bądźcie z nami już od 8:30!

    Dlaczego w związku tak trudno się negocjuje? Jak negocjować z własnym partnerem? O Sztuce negocjacji i kompromisu w związku rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Paolo Cozzą, Włochem mieszkającym w Polsce, psycholog Marią Rotkiel, Tomaszem Konceckim, reżyserem i scenarzystą oraz Renatą Mazurowską, autorką książki "Blisko nie za blisko". Jak negocjują kobiety, a jak mężczyźni? Czy kobiety zawsze mają rację? :)