DJ Malinka podbija europejskie kluby. "W którymś momencie to imprezowanie przekształciło się w pasję"

Autor:
Michalina
Kobla
Imprezowiczka z pasji, DJ-ka z zawodu
Imprezowiczka z pasji, DJ-ka z zawodu Dzień Dobry TVN
wideo 2/21

Historia Maliny Sudakiewicz zadaje kłam rodzicielskim wyobrażeniom o tragicznych konsekwencjach zbyt częstego imprezowania. DJ Malinka, bo pod takim pseudonimem jest znana, pociąg do zabawy w klubach przekuła w muzyczną pasję. Dziś zza konsolety podbija największe, europejskie parkiety.

Historia Maliny Sudakiewicz

Jak przyznała w naszym materiale DJ Malinka, na pierwszą imprezę wybrała się w wieku 16 lat. Od tamtej pory wielokrotnie wymykała się z domu na całonocne balangi. - Rodzice moi nie wiedzieli (...). To mój dziadek z moją babcią mnie puszczali - przyznała.

- W którymś momencie to imprezowanie przekształciło się w pasję. Jednak ja w którymś momencie powiedziałam: "nie, ja bym chciała stanąć po tej drugiej stronie i zagrać dla tych ludzi na parkiecie" - powiedziała w naszym materiale.

DJ Malinka podbija parkiety

Marzenie dziewczyny się spełniło. Za konsoletą staje od 8 lat i ma na swoim koncie liczne sukcesy. Grała już m.in. na Ibizie, Majorce, w Barcelonie, Madrycie Berlinie i Hamburgu. - Kiedy widzę pełny parkiet, adrenalina się podnosi - powiedziała.

Pochodząca z Zielonej Góry Malina od 16 lat mieszka na Majorce, gdzie znajdują się jedne z najlepszych klubów świata. To właśnie tam poznała swojego partnera Douglasa. - On pokazał mi tak naprawdę dużo trików, jak się miksuje - mówiła.

- Zaczęłam zajmować się DJ-ką w wieku 30 lat. To późny wiek, to już się tak widzi, że starzy my już jesteśmy (...). Ale ci DJ-e, którzy są teraz top, mają 50, 60 lat - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości