dj

  dj

  Andy Dust to producent muzyczny, kompozytor oraz założyciel wytwórni muzycznej Dustyvibez. Jako jedyny Polak cieszy się milionami wyświetleń na jednym z popularnych serwisów muzycznych, a także współpracuje z największymi producentami, DJami i artystami. Jak "robi się" taką karierę? O tym artysta opowiadał w Dzień Dobry TVN.

  "Staram się nieustannie rozwijać i nie oglądać za siebie. Szukać inspiracji we własnej duszy i zawsze zaczynać tworzenie od nowa". Przy okazji jego koncertu w Gliwickiej Arenie z Arminem van Buurenem, najbardziej znanym producentem i wykonawcą muzyki trance na świecie spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Jak udaje mu się godzić intensywną karierę muzyczną z życiem rodzinnym. Co jest dla niego najważniejsze i o czym marzy? Co sądzi o używkach i problemach z jakimi borykają się muzycy? "Wiem, że wielu moich kolegów z tego świata boryka się dokładnie z takimi samymi problemami i uzależnieniami jak on (DJ Avicii)". Co jest dla niego odskocznią od tego typu problemów.

  Poznali się, trochę przypadkiem, w Walentynki, zaiskrzyło. Są razem już od ponad 4 lat i niedawno się zaręczyli. Na pierwszy wspólny wywiad telewizyjny, przy okazji ich wizyty w Polsce, Sandrę Kubicką i Cedrica Gervais namówił Mateusz Hładki. Jaki jest ich zdaniem sekret udanego związku?

  Jeffrey "Jazzy Jeff" Townes to jeden z najbardziej znanych DJ-ów na świecie. Największą sławę przyniósł mu duet muzyczny, jaki stworzył z Willem Smithem. O swojej przyjaźni z aktorem i muzyce powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Gabi Drzewieckiej. Czy to prawda, że na urodzinach prezydenta USA Baracka Obamy grał aż 6 godzin? Czy zagrałaby dla Donalda Trumpa? Jazzy Jeff pokazał Gabi, jak się scratchuje. Popsuła mu sprzęt? :)

  David Guetta to francuski DJ, który na szczycie jest już od ponad 30 lat. Kompozytor i producent w ostatnim czasie diametralnie zmienił swój wizerunek. Dlaczego się na to zdecydował? Czy ma to związek z jego 50 urodzinami? Jak będzie je świętował? I jakie ma plany na 2018 rok? Z DJ rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Jonas Blue to niezwykle utalentowany producent muzyczny, DJ i kompozytor. Jak zaczęła się jego kariera? W jaki sposób dobiera wokalistów? Jakie jest jego największe marzenie? Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował miks utworów "We Could Go Back" i "Perfect Strangers".

  AronChupa, a właściwie Aron Michael Ekberg, to szwedzki DJ i producenty muzyczny. Jest autorem takich hitów jak "I'm An Albartos" oraz "Lama In My Living Room". Jego piosenki szturmują listy przebojów na całym świecie. Głosu w piosenkach udziela jego mieszkająca w Los Angeles siostra. Czy współpracuje tylko z nią? Co czuł, kiedy po raz pierwszy trafił na listy przebojów na całym świecie? Jak został DJ-em? I czy zwierzęta to motyw przewodni w jego twórczości? ;-)

  W Polsce popularność zdobył dzięki programowi w TVN Style "Jak dobrze wyglądać nago". Teraz postanowił zostać DJ-em. Co, zdaniem Goka Wana, łączy stylistę i osobę stojącą za konsoletą? Czym zaskoczy nas w swoim najnowszym programie? I czy faktycznie rozumie po polsku? Z Gokiem Wanem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN zobaczycie rozmowę Mateusza Hładkiego z angielskim stylistą i projektantem mody Gokiem Wanem. Co sprawiło, że zdecydował się na zmianę kierunku kariery i postanowił zostać DJ-em? Dlaczego wybrał Polskę na swój pierwszy wyjazdowy występ? Zobaczcie!

  DJ i producent muzyczny Alan Walker słynie z tego, że zawsze występuje z maską na twarzy. "Wszyscy tworzymy wspaniałe rzeczy, bez względu na to, kim jesteśmy, a jesteśmy tylko anonimowymi przechodniami i ta maska jest tego symbolem" - powiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jest w Polsce po raz drugi i twierdzi, że tutejsi fani dają mu niezwykłe wsparcie zarówno na koncertach, jak i w social mediach. Zobaczcie, dlaczego porzucił informatykę dla muzyki.

  Kygo to DJ i producent muzyczny z Norwegii. Ma dopiero 25 lat, a już zyskał bardzo dużą popularność. O swojej miłości do muzyki i piłki nożnej oraz różnych pomysłach na życie opowiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Gabi Drzewickiej. Czy nie żałuje, że rzucił sport dla muzyki? Co zawdzięcza karierze muzycznej?

  Ma zaledwie 23 lata i od kilku już lat podbija światowe sceny klubowe! Dorian Tomasiak, pod artystycznym pseudonimem Dj Tom Swoon - to skromny chłopak z Goleniowa, który dzięki swojej pracy i pełnej determinacji osiąga wielkie sukcesy. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział nam, jak to wszystko się zaczęło. Gdzie szukał pomocy? Dlaczego mimo wielkiej sławy na całym świecie, w Polsce nadal jest mało znany? Uwierzycie, że jest samoukiem w każdej dziedzinie?!

  W niedzielny poranek warszawskie śródmieście rozruszał, z naszego dachu, duet Dj Inox i Nick Sinckler! Jak Wam się podobał utwór - "Light Up the Night"? Miłej niedzieli! Widzimy się w sobotę, 18 lipca, o 8.30!

  Co wyjdzie z połączenia pracy kilku DJ-ów i orkiestry symfonicznej? Jak zgrać bity z pracą dyrygenta? Zobaczcie niezwykły projekt Steve Nash & Turntable Orchestra!

  Zobaczcie i posłuchajcie, jak DJ Spectra, czyli Maciej Koźlakowski z "MasterChefa" miksuje w Dzień Dobry TVN! Porwała Was jego Czy jego muzyka? Lepiej gotuje czy miksuje?

  Ma 73 lata i nieźle miksuje. Poznajcie DJ Wikę, która wystąpiła w Dzień Dobry TVN. Wirginia Szmyt na co dzień jest babcią trójki wnucząt, a w weekendy przeistacza się w DJ Wikę! I jak, podoba się Wam jej muzyka? Filip Chajzer spotkał się z DJ Wiką w klubie, w którym występuje. Rozmawiał też z tymi, którzy bawią się przy jej muzyce.