Święta to czas, w którym możemy, choć na chwilę zwolnić i poświęcić czas tym, dla których na co dzień go brakuje. Wspólne rozmowy, gry w planszówki, celebrowanie posiłków, czy ubieranie choinki – sposobów jest naprawdę wiele. Jak święta wyglądają w domu Marcina Prokopa? Co dla dziennikarza i jego rodziny jest najważniejsze?
Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała, co sądzi na temat świąt Bożego Narodzenia i jak radzi sobie z zakupem prezentów dla bliskich. - Jest coraz mniej niespodzianek pod choinką - powiedziała. Prezenterka zdradziła także, co chciałaby dostać na gwiazdkę. Jej wybór nie był zaskoczeniem.
Boże Narodzenie sprzyja wspomnieniom i chwili zatrzymania. Mirosław Ikonowicz w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobruy.tvn.pl zdradził, jak wyglądała gwiazdka, gdy był młody. Jak wyglądają święta u rodziny Gesslerów?
Mateusz Gędek na scenie Dzień Dobry TVN wprowadził naszych widzów w świąteczny nastój. Artysta zmierzył się z wielkim hitem Chrisa Rea, "Driving Home for Christmas". Po tym koncercie naprawdę można poczuć ducha świąt.
Paulina Krupińska już wyczekuje gwiazdki. W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tradycjach, jakie panują w jej rodzinie. W tym roku wigilia dla rodziców naszej prowadzącej będzie wyjątkowa z jednego powodu.
Niedawno Blanka Lipińska chwaliła się zakupem nowej nieruchomości w lesie. Gwiazda długo nie nacieszyła się nabytkiem. Przed świętami przekazała w sieci smutne wieści – miejsce, które miało być jej odskocznią od codzienności, doszczętnie spłonęło w pożarze. Co się stało?
Kuba Wojewódzki wyjątkowo rzadko mówi o życiu osobistym. U boku Anny Markowskiej zaczyna jednak uchylać rąbka swojej prywatności. Dowodzi tego najnowszy wpis dziennikarza, który wywołał niemałe emocje w sieci.
"Johnny" opowiada historię księdza Jana Kaczkowskiego i jego przyjaźni z Patrykiem Galewskim. W tego ostatniego wcielił się Piotr Trojan. Jak zmienił go udział w produkcji? Dowiecie się tego z naszego materiału.
Gdyby żył, 11 grudnia obchodziłby swoje 76. urodziny. Marek Jackowski na zawsze pozostanie w pamięci swoich dzieci, rodziny i fanów. Jak tatę wspominają córki: Bianka, Paloma i Sonia?
Możemy nie zdawać sobie sprawy, dla jak wielu osób nadchodzące święta zapowiadają się samotnie. Jednak wcale nie muszą takie być. Prowadząca Dzień Dobry TVN zaprasza do siebie na wigilię... online.
Katarzyna Kolenda-Zaleska kolejny rok zachęca do pomocy w zebraniu środków na budowę Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży. Można to zrobić np. kupując maskotkę w ramach 17. już edycji "Podaruj Misia".
Rafał Szatan wprowadził bardzo świąteczną atmosferę w studiu Dzień Dobry TVN. Artysta pojawił się na naszej scenie z romantycznym utworem "Biały Wiatr". Piosenka sprawdzi się na świątecznej playliście.