Spędziła z Harrym półtora roku. "Jest nie do rozpoznania, zgryźliwy, pełen urazy, naprawdę okropny"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Piąta rocznica ślubu Harry’ego i Meghan
Piąta rocznica ślubu Harry’ego i Meghan
Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Angela Levin to jedna z najsłynniejszych królewskich biografek i komentatorek. Regularnie gości w programach telewizyjnych na całym świecie. W Polsce właśnie ukazała się jej pierwsza książka pt. "Camilla. Prawdziwa historia królowej małżonki". W rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Anną Senkarą opowiedziała o przemianie księcia Harry'ego 5 lat po ślubie, wpływie Meghan na jego postępowanie oraz o relacjach między księciem a królową. - Stara się zrujnować zarówno monarchię, jak i króla, a także macochę, brata i bratową - stwierdziła.

Książę Harry - diametralna zmiana zachowania

Angela Levin napisała także książkę, która jest biografią księcia Harry'ego. Według niej 38-latek przez ostatnie lata przeszedł dużą przemianę i w pewnym sensie chce zniszczyć monarchię.

- To szokująca zmiana. Spędziliśmy razem półtora roku, więc znałam do dobrze. Konwersacje, wyjścia publiczne, wszystko. Uważałam, że jest czarujący, uroczy. Wiele najlepszych cech swojej matki. No i kochał swoją rodzinę. Teraz jest nie do rozpoznania. Jest zgryźliwy, pełen urazy. Stara się zrujnować zarówno monarchię, jak i króla, a także macochę, brata i bratową. Atakuje ich werbalnie, miesza się w ich prywatność, ale sam lubi mieć własną. Jest naprawdę okropny - powiedziała w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN. - Myślę, że on jest bardzo pokręcony - dodała.

Zdaniem Angeli, przyczyną zmiany zachowania księcia jest jego żona. - Pod wpływem Meghan ten kochany chłopak się zmienił. Został przekonany, że royalsi są straszni i naprawdę bardzo źle go traktowali - wskazała nasza rozmówczyni.

Trudne relacje w rodzinie królewskiej

W swojej publikacji Angela Levin zdradziła, że Camilla chciała dać Meghan pewne rady, ponieważ sama miała okropne doświadczenia z wejściem do rodziny królewskiej.

- Chciała być dobrą przyjaciółką. Wcześniej pomogła Katarzynie, księżnej Walii. Teraz chciała pomóc Meghan. Zabrała ją na lunch i powiedziała, że jest trochę głupich rzeczy, które trzeba robić od 200 lat i tak dalej. Meghan nie chciała w tym uczestniczyć. (...) Royalsi ją ciepło przyjęli. Myśleli, że będzie jak powiew świeżego powietrza, a ona od dawna planowała z Harrym, jak stąd wyjechać - powiedziała autorka książki "Camilla. Prawdziwa historia królowej małżonki".

Harry był ostry, gdy mówił o swojej przybranej matce. W swojej książce zastanawiał się, czy będzie dla niego złą macochą. Napisał też, że Camilla zabrała mu sypialnię i przerobiła ją na swoją garderobę

- Myślę, że Harry zdecydował się wszystkich zmieszać z błotem. Chciał być paskudny dla Camilli, aby zdenerwować króla Karola - jeszcze bardziej i mocniej, niż gdyby uderzył w niego samego. To było szczególnie ohydne. Skarżenie się na zabranie sypialni, a wydarzyło się to 18 lat temu. To chyba trochę za długo jak na żałobę po pokoju - oceniła Angela. - On jest rozgoryczony w wieku 38 lat. To smutne, on ma całą listę zażaleń - podsumowała.

Meghan Markle i książę Harry - 5. rocznica ślubu

Anna Senkara z okazji tego wydarzenia udała się pod Pałac Buckingham. Odniosła się do swojej rozmowy z Angelą Levin i zaznaczyła, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii są rozczarowani poczynaniami syna króla Karola.

Meghan Markle i książę Harry świętują 5. rocznicę ślubu
Źródło: Dzień Dobry TVN

- Angela mówi na głos to, co myśli większość Brytyjczyków, że Harry się bardzo zmienił. To już nie jest ten sam "złoty chłopak", który brał pięć lat temu ślub. To już jest, nie bójmy się tego słowa: zdrajca. To słowo bardzo często pojawia się tu na okładkach. Czyli ktoś, jak to mówią Brytyjczycy, kto siedział kiedyś w pałacu, zna wszystkie pałacowe sekrety, a teraz bez skrupułów zmienił front i się nimi dzieli. Dla mnie osobiście to jest fascynujące obserwować, jak z jednej strony zmienia się sam Harry, ale też jak zmienia się stosunek ludzi na Wyspach do niego - przyznała reporterka Dzień Dobry TVN.

Jak przypomniała, była pięć lat temu na ślubie książęcej pary i rozmawiała wtedy z ludźmi. - Ewidentnie wszyscy byli za Harrym i Meghan. Mieli znakomitą prasę. To była taka para, po której oczekiwało się bardzo wiele. To młode pokolenie miało napompować świeżą krwią tę nieco skostniałą monarchię. A tymczasem są w Nowym Jorku zajęci ściganiem się z paparazzi - stwierdziła dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Reporter: Anna Senkara

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images AsiaPac

podziel się:

Pozostałe wiadomości