biografia

  biografia

  "Elvis" zagościł na ekranach naszych kin. Na premierze pojawiło się wiele gwiazd. Jedną z nich była Paulina Gałązka, która opowiedziała o pierwszych wrażeniach po obejrzeniu tej widowiskowej produkcji. Czym zachwyciła się aktorka?

  Na ten film z niecierpliwością oczekiwali fani muzyki i Elvisa Presleya. Nareszcie nadszedł wielki dzień. 24 czerwca do kin trafiła produkcja "Elvis". Czego możemy się spodziewać? To barwna ilustracja kariery "Króla Rock and Rolla" oraz nieco ciemniejsze kulisy jego życia prywatnego.

  W ostatnim czasie media coraz częściej interesują się sylwetką Elvisa Presleya. Wszystko za sprawą filmu, który już 24 czerwca pojawi się w naszych kinach. Choć artysta swoją twórczością podbił serca wielu słuchaczy, jego życie prywatne wcale nie było tak kolorowe.

  W środę, 22 czerwca odbyła się polska premiera filmu "Elvis" opowiadająca historię króla rock'n'rolla, Elvisa Presleya. Na czerwonym dywanie nie zabrakło rodzimych gwiazd. Na ścianach pozowali m.in. Damian Michałowski, Katarzyna Zawadzka, Agnieszka Woźniak-Starak, Rafał Zawierucha, Paulina Krupińska-Karpiel. Jak wyglądali? Przyjrzeliśmy się ich stylizacjom.

  Choć jego zawód był wtedy bardzo niepewny, artysta robił wszystko, by jego rodzinie niczego nie brakowało.

  Artystka o swoim wyjątkowym jubileuszu opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  - Najbardziej zagrażający byli snajperzy - ocenia siostra reportera.

  Już 3 maja do sprzedaży trafi biografia Jennifer Grey, w której opowiada o prywatnej relacji z Patrickiem Swayzem.

  Tim Bergling popełnił samobójstwo 20 kwietnia 2018 roku na wakacjach w Omanie. Miał 28 lat.

  "Jak to się stało?", że blondynka z reklamy znanej sieci komórkowej rozkochała w sobie miliony widzów? Barbara Kurdej-Szatan odsłania kulisy swojej wieloletniej kariery w świeżo wydanej biografii. Z lektury dowiemy się nie tylko, jak wyglądała droga na szczyt. Aktorka ma nadzieję stać się inspiracją dla młodych ludzi i wszystkich tych, którzy szukają swojej drogi.

  "Nic nie zapowiadało, że zupełnie się wycofa".

  Gwiazda wyróżniała się nie tylko talentem, ale również wyjątkową osobowością.

  "To straszne, że historia się tak powtarza".

  Niedawno ukazała się książka Kamili Dreckiej, która jest wywiadem-rzeką z Joanną na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

  "Stał się chyba największą gwiazdą filmową na świecie".

  "Każde dziecko chciało być Mattim Nykanenem"

  Sukcesy przeplatają się z rodzinnymi tragediami.

  "To jest książka, która opowiada o nas".

  "Nie jest jednym z tych dziwnych aktorów".

  Kiedy premiera książki?

  Zbigniew Zamachowski skończył niedawno 60 lat, ma za sobą 40 lat pracy w zawodzie aktora. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, zdecydował się udzielić obszernego wywiadu, który został spisany w formie książki. O wspomnieniach z dzieciństwa i wyjątkowej ścieżce kariery opowiedział też w studiu Dzień Dobry TVN.

  Mijają 24 lata od śmierci księżnej Diany. "Królowa ludzkich serc" ciągle wzbudza emocje wśród wielbicieli na całym świecie. Powstało o niej wiele filmów dokumentalnych, a wkrótce premierę będzie miała niezwykła międzynarodowa produkcja. Twórcy pokazali właśnie plakat filmu "Spencer", w którym Kristen Stewart gra Dianę, a Jack Farthing wciela się w księcia Karola.

  Magda Gessler to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Niedawno na sklepowych półkach pojawiła się biografia znanej restauratorki, w której zawarła fascynujące opowieści ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Możemy się z niej dowiedzieć m.in. tego, jak długą i krętą drogę musiała przejść Magda, aby być tu, gdzie jest obecnie. Jak wyglądała praca nad książką? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN, a towarzyszyli jej Grzegorz Esz, wydawca i Dominik Linowski, współautor biografii.

  Już niebawem wszyscy fani Magdy Gessler będą mieli okazję zagłębić się w jej życiowe historie. Restauratorka bowiem napisała biografię, której premiera zaplanowana jest na 16 czerwca. W jednej z opowieści gwiazda przyznała, że po śmierci męża złamała obowiązujące przepisy. Co się stało?

  Powiedzieć o niej gwiazda to jakby nic nie powiedzieć. Wybitna osobowość, nietuzinkowa barwa i cztery oktawy głosu. Wychodziła poza kanony i łamała wszelkie stereotypy. 10 czerwca 2021 roku Violetta Villas obchodziłaby 83. urodziny. Zmarła 5 grudnia 2011 roku. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć sylwetkę wielkiej artystki.

  Sinead O'Connor zwierzyła się ze swoich traumatycznych przeżyć w biografii, która właśnie ma swoją premierę. Wydawca książki, Houghton Mifflin, określa publikację jako "zaskakującą relację z życia gwiazdy". Czego się z niej dowiemy?

  Kalina Jędrusik miała romanse i otwarcie o nich mówiła. Wytwarzała wokół siebie aurę kobiety wyzwolonej, a na jej temat powstało wiele legend. Które są prawdziwe, a które to wyłącznie gwiazdorska kreacja? Jaka naprawdę była artystka? O tym dowiemy się z najnowszej biografii pt. "Niemoralna. Kalina", a rąbka tajemnicy w Dzień Dobry TVN uchyliła autorka książki - Ula Ryciak.

  Agnieszka Osiecka była jedną z najbardziej utalentowanych kobiet w historii polskiej poezji i piosenki. Jej publikowane od kilku lat dzienniki, pozwalają nie tylko poznać biografię wybitnej pisarki, ale też doświadczyć wyjątkowości epoki, w której żyła. O nieznanych dotąd zapiskach poetki opowiedziała jej córka, Agata Passent.

  Magda Gessler, niekwestionowana królowa polskiej gastronomii, od jakiegoś czasu publikuje w sieci swoje archiwalne zdjęcia. Jako mała Madzia podbija serca internautów. Tym razem zachwyciła fanów fotografią ze swoją mamą.

  Audrey Hepburn to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aktorek wszech czasów. Niebawem wszyscy będą mieli okazję poznać jej drogę do sukcesu, ponieważ powstanie serial o życiu hollywoodzkiej gwiazdy. Za produkcję będzie odpowiadał jej syn, Luca Dotti.