Księżna Kate wróciła wspomnieniami do czasów dzieciństwa. Na oficjalnym profilu na Insagramie pojawiło się zdjęcie przyszłej królowej z czasów, kiedy była małą dziewczynką. Internauci od razu wychwycili podobieństwo do jednego z członków rodziny królewskiej. Domyślacie się o kogo może chodzić?
19 stycznia 2023 r. Aneta i Kajetan Kajetanowiczowie, w dniu 10. rocznicy swojego związku, powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Nam opowiedzieli o relacji, jaka ich łączy, o wspólnych latach spędzonych u swojego boku oraz ślubie.
Kasia Nova właśnie nagrała płytę, która jest wspomnieniem polskich piosenek rozrywkowych z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Na krążku usłyszeć możemy znane i lubiane utwory m.in. Niemena, Kaliny Jędrusik, Violetty Villas, Marii Koterbskiej czy Grechuty w nowych jazzujących aranżacjach. Na naszej scenie artystka wykonała singiel "Kochać" Piotra Szczepanika.
Paulina Smaszcz w najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowej miłości i związku. - Nie przestraszył się, jest bardzo dzielny - przyznała dziennikarka. Kim jest jej wybranek?
Armie Hammer był świetnie zapowiadającym się aktorem, którego karierę przerwały oskarżenia o gwałt i molestowanie. Jak broni się przed zarzutami? Czy ludzie z branży zerwali z nim kontakt? Artysta opowiedział o tym w pierwszym wywiadzie po wybuchu skandalu.
Widzowie TVN znają ją doskonale z serialu "Na Wspólnej". Zagrała w dziesiątkach filmów i seriali. Stroni jednak od "ścianek" i show-biznesu. W Kulisach Sławy spotkaliśmy się z Ewą Gawryluk.
W ramach akcji Dzień Dobry TVN "Widzimy się..." odwiedzamy małe miejscowości, spotykamy ciekawych ludzi i odkrywamy niezwykłe historie. Tym razem dotarliśmy do Andrychowa, skąd pochodzi rodzina Peszków.
"Pierwsze małżeństwo z Robertem Gonerą, zawarłam w wieku, kiedy powinno być to zabronione przez prawo. Miałam 22 lata i nie umiałam odpowiedzialnie podjąć ważnej życiowej decyzji"