Jan Pirowski o uczestnikach "Mam talent!". "Świat dzieli się na artystów i rzemieślników"

Jan Pirowski o kulisach "Mam talent!"
Jan Pirowski w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak będzie towarzyszył uczestnikom 15. edycji "Mam talent!", gdy ci będą prezentować przed światem swoje zdolności. Nowi prowadzący mają przed sobą nie lada wyzwanie. To właśnie oni przecierają szlaki w odświeżonej formule programu. Jan Pirowski opowiedział nam o kulisach produkcji.

15. edycja "Mam talent!". Kiedy startuje?

Już tej wiosny widzowie TVN będą świadkami zupełnie nowej, odświeżonej i w końcu jubileuszowej 15. edycji programu "Mam Talent!". Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski będą jednymi z osób, które zadebiutują w nowej roli. Zmienili się nie tylko prowadzący, ale także jury.

Za stołem jurorskim 15. edycji show zasiądą Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop oraz Julia Wieniawa. Na scenie "Mam Talent!" ponownie zagoszczą najzdolniejsi ludzie w kraju, którzy rywalizować będą o czek na pokaźną kwotę. Kto go zdobędzie? Premiera 2 marca o godz. 20:00. Koniecznie zasiądźcie w tę i każdą kolejną sobotę przed telewizorami, aby podziwiać rozmaite talenty.

Jan Pirowski za kulisami "Mam talent!"

Po etapie castingów, które w dużej mierze pokazane zostaną w programie, jury wybierze spośród uczestników finałową czterdziestkę. Wschodzący artyści ponownie zaprezentują się w odcinkach na żywo, a najlepsi z nich powalczą o zwycięstwo w wielkim finale. Jedyne czego potrzebują to talent. Jakie przekonania na jego temat ma Jan Pirowski? Zapytaliśmy!

- Wydaje mi się, że świat dzieli się na artystów i rzemieślników w tej materii. Inni się z tym rodzą, inni wykuwają go latami. Wcale nie są gorsi od tych pierwszych - mówił w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

Prowadzący nie krył emocji. Sam będzie musiał odnaleźć się w nowej roli i wykazać nie lada talentem, by u boku Agnieszki Woźniak-Starak poprowadzić program.

- Wszystko w programie "Mam talent!" jest nowe. To tak jakby wziąć klasyczny samochód i przeprojektować go wewnętrznie. Być może będzie wyglądał podobnie, ale w środku wszystko się zmieni. Jest nowe jury, nowe studio. Dołączył Marcin Prokop, no i jesteśmy my z Agnieszką - podsumował dziennikarz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości