Marcin Prokop pokazał zdjęcie z podróży i poprosił fanki o pomoc: "Poradźcie"

EN_01607309_0019
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Marcin Prokop o podróży do USA
Marcin Prokop o podróży do USA
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Pauliny Krupińskiej
Wartości Pauliny Krupińskiej
Marcin Prokop słynie z poczucia humoru i dużego dystansu do siebie - przewyższającego nawet jego imponujący wzrost. Tym razem prowadzący Dzień Dobry TVN postanowił poprosić internautki o poradę w nietypowej sprawie. Czy znają się na żartach?

Marcin Prokop w podróży

Marcin Prokop chętnie odkrywa nowe zakątki świata, a fotografie i filmy z licznych podróży często publikuje w mediach społecznościowych. W najnowszym poście na Instagramie możemy zobaczyć, że dziennikarz wybrał się autem na kolejną wyprawę. Nie chciał zdradzić, dokąd pojechał, ale za to zrobił sobie zdjęcie na tle ośnieżonych gór.

Prokop zatrzymał samochód w ustronnym miejscu, otworzył tylne drzwi pojazdu i usiadł w bagażniku. Być może to dla niego idealne miejsce, by obserwować otaczający go krajobraz. Prowadzący Dzień Dobry TVN zamieścił zabawny komentarz do tej sytuacji.

- Drogie matki, poradźcie, jaki nocniczek dla 47-letniego dziecka? - napisał Marcin.

Marcin Prokop poprosił o radę

Internauci szybko zrozumieli żart i w podobnym tonie udzielili Prokopowi wielu porad.

"Głęboki", "Duży", "U moich 3-latków sprawdza się nocnik turystyczny. Jeździ z nami wszędzie. Wygląda jak mini walizka, może się sprawdzi i tu", "Może Kanion Kolorado?", "Pielucha, Marcin", "Na pewno nie do bagażnika", "Pampers XXXL", "Tron", "Grający, z melodyjką koniecznie", "Wiadro z deską sedesową" - czytamy opinie fanów.

Jeden z obserwatorów postanowił pouczyć Marcina. - Ale wiesz, że warto najpierw zdjąć bieliznę? - napisał.

Dziennikarz nie pozostawił tego bez odpowiedzi.- Ta, na mrozie. Mądrala - skwitował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości