prowadzący Dzień Dobry TVN

  prowadzący Dzień Dobry TVN

  Najlepszy i najczęściej wybierany program śniadaniowy w Polsce? Oczywiście „Dzień Dobry TVN”! W październiku był liderem oglądalności wśród programów porannych zarówno w grupie ogólnej, jak i komercyjnej. Rośnie również grupa odbiorców strony internetowej i mediów społecznościowych.

  Marcin Prokop słynie z doskonałego poczucia humoru, dzięki któremu zaskarbił sobie sympatię wielu osób. Razem z Dorotą Wellman od ponad 13 lat tworzy zgrany telewizyjny duet w Dzień Dobry TVN. Widzowie chętnie śledzą ich poczynania na antenie, ale z zaciekawieniem przyglądają się także profilom swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. Tym razem para prowadzących zaskoczyła ich zabawnym zdjęciem w oknie.

  Jacek Stachursky skończył 55 lat! Wraz z muzykiem świętowaliśmy ten dzień w naszym studiu. Oprócz odśpiewania w ramach prezentu piosenki "Typ niepokorny", reporterka Sandra Hajduk i prowadzący program Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme rozmawiali z artystą o podsumowaniu jego wyzwania #60morningschallenge, które stworzył w związku właśnie ze swoimi urodzinami.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Dorota i Marcin, to naszym skromnym zdaniem, dwa najpopularniejsze w Polsce imiona. Nie wyobrażamy sobie bez Doroty Wellman i Marcina Prokopa programu Dzień Dobry TVN. Zawsze wprowadzają w dobry nastrój! I robią to po mistrzowsku. Sami zobaczcie! Uprzedzamy, będzie śmiesznie! :-)

  Przejechała tysiące kilometrów. Odwiedziła setki miejsc. Towarzyszyła w najtrudniejszych i najśmieszniejszych momentach podczas prognoz pogody. Teraz odchodzi na zasłużoną emeryturę. Będzie pomagała najbardziej potrzebującym. Podpisana przez wszystkich przez prowadzących Dzień Dobry TVN i prezentera pogody Bartka Jędrzejaka mapa pogodowa zostanie zlicytowana podczas III Balu Charytatywnym "Serce otwarte dzieciom" w Solcu Kujawskim, który odbędzie się 22 października tego roku. Dochód z aukcji zasili Stowarzyszenie na rzecz rodzin. A mapę-emerytkę już zastąpiła nowa, choć jeszcze nie tak doświadczona, mapa. :-)

  To było ostatnie wydanie Dzień Dobry TVN​ prowadzone przez Jarosława Kuźniara. Od nowego sezonu, w duecie z Anną Kalczyńską, zastąpi go Andrzej Sołtysik. Wspólnie poprowadzą codzienne wydania programu Dzień Dobry TVN. Dziękujemy Jarku! Powodzenia!

  Miło nam poinformować, że do ekipy Dzień Dobry TVN dołączył Piotr Kraśko. Wraz z Kingą Rusin prowadzi weekendowe wydania programu. Piotr zastąpił, współpracującego z nami przez wiele lat, Bartka Węglarczyka. Obu Panom życzymy powodzenia.

  W telewizji na żywo wszystko jest możliwe. Z okazji jubileuszu Dzień Dobry TVN chcemy pokazać Wam drobne wpadki naszych prowadzących. Zobaczycie, kto martwił się o jajka (i raczej nie chodziło tu o jajka spożywcze), kto wyglądał jak smerf, co się wydarzyło w studiu, kiedy pokazała się Edyta Górniak i na co cierpi wielu mężczyzn w Polsce. Będzie śmiesznie :)