prowadzący Dzień Dobry TVN

  Ewa Drzyzga mogła się sprawdzić w nowej roli, a to wszystko za sprawą udziału w specjalnym odcinku programu "MasterChef". Co tam robiła prowadząca Dzień Dobry TVN? Jakie dania lubi najbardziej? Z dziennikarką rozmawiała redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl Karolina Kalatzi.

  Dorota Wellman to jedna z tych dziennikarek i prowadzących Dzień Dobry TVN, którą widzowie uwielbiają. Razem z Marcinem Prokopem tworzy niesamowity duet - energia, którą przekazują nam podczas porannego programu potrafi poprawić humor. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl dziennikarka opowiedziała o przyjaźni w świecie show-biznesu. Zdradziła również, za co najbardziej ceni swoją pracę. 

  Ania Starmach to jedna z jurorów "MasterChefa". Widzowie poznali ją, kiedy wygrała konkurs "Gotuj o wszystko" w "Dzień Dobry TVN". Ania zauroczyła widzów nie tylko wspaniałymi daniami, ale też prawdziwą pasją i miłością do gotowania. Sama przyznaje, że Dzień Dobry TVN ma szczególne miejsce w jej sercu - tym bardziej ucieszyła się, kiedy w specjalnym odcinku "MasterChefa" dołączyli do niej i reszty jury prowadzący telewizję śniadaniową. 

  Na specjalną prośbę gwiazdy odnaleźliśmy archiwalne wideo, by pokazać Wam, jak zaczęła się jej przygoda z Dzień Dobry TVN.

  Widzowie TVN-u mogą już oglądać najnowszy sezon programu "MasterChef". W jednym z odcinków gośćmi będą prowadzący Dzień Dobry TVN. Podczas wizyty na planie redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl przepytała ich, jakie dania lubią najbardziej, czego nigdy by nie spróbowali i jaka potrawa kojarzy im się z dzieciństwem. Podczas rozmowy Filip Chajzer zdradził, że zapach jednego z dań sprawił, że kiedyś zemdlał. 

  Jak Anna Kalczyńska-Maciejowska i Małgorzata Ohme przygotowują się na nadejście 1 września? Czy ich pociechy mają już skompletowane wyprawki?

  Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale odnalazła się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Na jej wielki debiut u boku Krzysztofa Skórzyńskiego z niecierpliwością oczekiwali nie tylko widzowie, ale także ukochany mąż. - Wiedziałem, że jest to spełnienie jej marzeń - przyznał Radosław Majdan, który w ważnym dniu obserwował żonę zza kulis programu.

  "Mówiłam, że on jest genialny".

  Prowadzący Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich pierwszych krokach w programie. Jak reagują, gdy zdarzy im się zaliczyć wpadkę na antenie?

  "Robimy casting na kolejną parę".

  "Całe moje życie to jest rollercoaster".

  Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Krzysztof Skórzyński już niebawem dołączą do grona prowadzących program Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Karoliną Kalatzi opowiedzieli, czy odczuwają stres przed debiutem i jakie emocje im towarzyszyły w trakcie konferencji programowej stacji, na której oficjalnie ogłoszono tę informację.

  Jaką niespodziankę przygotowali prowadzący?

  Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na szczere wyznanie. Wiedziała, że jej mąż, Radosław Majdan, ją ogląda. Co powiedziała?

  Program Dzień Dobry TVN emitowany jest przez stację TVN od wielu lat. Przez ten czas zmieniała się formuła programu, wystrój studia, a także gospodarze. Czy Dorota Wellman i Małgorzata Ohme pamiętają i rozpoznają dawne duety prowadzących? Sprawdziła to Sandra Hajduk-Popińska.

  W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską opowiedzieli, jak się czują w obliczu nowego wyzwania i czy stresują się nową rolą. To ich pierwszy wywiad na ten temat, którego udzielili w mediach.

  W nadchodzącym sezonie programu zobaczymy wiele nowych cykli oraz kontynuacje dobrze znanych i lubianych formatów.

  Po wakacyjnej przerwie wróciły codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Anna Kalczyńska i Damian Michałowski we wtorek, 16 sierpnia powitali widzów w odświeżonym studiu. - Rozpoczynamy nowy sezon - oznajmili z radością.

  Po wakacyjnej przerwie wracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Widzowie od poniedziałku do niedzieli będą mogli zaczynać poranki ze swoimi ulubionymi prowadzącymi. Kiedy start programu? O której godzinie rozpocznie się emisja?

  Nastąpiły duże zmiany w życiu Małgorzaty Ohme. Prowadząca Dzień Dobry TVN opuszcza swoje dotychczasowe mieszkanie i przeprowadza się poza stolicę.

  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga współprowadzą od września 2020 roku program Dzień Dobry TVN i tworzą zgrany zespół. Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi postanowiła sprawdzić, jak wygląda ich praca i co wiedzą o sobie. Sprawdź, jak im poszło.

  Marcin Prokop to jeden z tych współprowadzących Dzień Dobry TVN, po którym można się spodziewać wszystkiego. Tańczy, śpiewa, rysuje, jeździ na rowerze - dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszyscy wiedzą, że słynie z fantastycznego poczucia humoru, któremu czasem daje upust w swoich mediach społecznościowych. Tym razem było inaczej. Marcin narobił swoim obserwującym niezłego stracha, a to wszystko za sprawą jednego zdjęcia. 

  Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak podczas ostatniego przedwakacyjnego wydania Dzień Dobry TVN, zaprosiły naszych widzów w wyjątkowe miejsce. Do reżyserki programu wstęp mają tylko nieliczni. Co dokładnie się tam dzieje?

  Czy brylowanie na czerwonych dywanach to coś, co jeszcze sprawia jej radość?

  Dorota Wellman opowiedziała, co najbardziej ceni w swoim mężu. Zdradziła też zabawną anegdotę na temat Krzysztofa Wellmana.

  Podczas gali finałowej poznaliśmy zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wśród nich znalazły się prowadzące Dzień Dobry TVN. Kto jeszcze odebrał statuetkę?

  Ewa Drzyzga uwielbia laurki, a Andrzej Sołtysik robi żonie niespodzianki.

  Na co dzień widzowie Dzień Dobry TVN mogą oglądać prowadzących w parach. Ich spotkania w większej grupie to rzadkość, a w pełnym składzie nigdy wcześniej nie udało im się zebrać. Aż do teraz.

  Prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała post, w którym podsumowała to, co dotychczas przeżyła.

  Zmienili się?