Czy Marcin Prokop potrafi tańczyć? Wideo wszystko wyjaśnia. To trzeba zobaczyć

Autor:
Oskar
Netkowski
Żywiołowy taniec hiphopowy
Żywiołowy taniec hiphopowyDzień Dobry TVN
wideo 2/23

Marcin Prokop jak zwykle ożywił Dzień Dobry TVN swoją charyzmą. Tym razem podczas segmentu show-biz info uraczył widzów swoim breakdancem. Przegapiliście ten moment w programie na żywo? Koniecznie zobaczcie go teraz.

Marcin Prokop w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce, ale nie zawsze marzył o pracy w telewizji. Jego pierwszym wyborem była bankowość, z której zrezygnował. Widzowie mogą być z tego powodu wyjątkowo szczęśliwi, bo dziennikarz od kilkunastu lat wita ich w Dzień Dobry TVN u boku Doroty Wellman.

To nie jedyne jednak, czym zajmuje się Marcin Prokop. Od września 2008 współprowadzi show "Mam talent!". Ponadto możemy oglądać go także w programie "Lego Masters", który emitowany na antenie TVN oraz w serwisie Player.

Marcin Prokop i jego taniec w programie

Marcin Prokop od 2007 roku nieustannie zaskakuje widzów Dzień Dobry TVN swoim poczuciem humoru oraz pomysłowością. Każde kolejne wydanie programu przynosi nowe emocje. Nie inaczej było 18 września. Dziennikarz postanowił popisać się swoimi umiejętnościami na parkiecie.

Tylko u nas zobaczycie dziennikarza, który w programie na żywo porwał się na break dance. Jak mu poszło? Zobaczcie wideo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości