Marcin Prokop o zmianach w Dzień Dobry TVN. "Jest zupełnie inaczej"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Marcin Prokop o zmianach w Dzień Dobry TVN

W nowym sezonie Dzień Dobry TVN widzowie mogą liczyć na wiele zmian. Marcin Prokop opowiedział o nich w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską. Zdradził też, co pozostanie niezmienne.

Dzień Dobry TVN - zmiany

Od pierwszego odcinak programu Dzień Dobry TVN w nowym sezonie na widzów czekało wiele zmian i nowości. Jak podkreśla Marcin Prokop, "same najlepsze rzeczy i najnowsze, najświeższe".

- Będą tylko trzy pary prowadzących, podzieliliśmy się dniami, które będziemy spędzać z widzami, pomiędzy sześć osób. Mam nadzieje, że jeśli ktoś zdążył się już do swojej ukochanej pary przyzwyczaić, tej lub innej, to spędzi z nią dłużej niż jeden dzień, jak to było do tej pory - tłumaczył Marcin Prokop.

Zmieniło się też studio, które wygląda teraz zupełnie inaczej. - Bardzo mi się podoba, jest super, jest przestronnie. Jest zupełnie inaczej niż do tej pory, bardziej przytulnie, a jednocześnie jest więcej lokacji, w których będą się odbywać różne rozmowy, atrakcje i inne rzeczy, które będą częścią naszego programu. Bardzo mi się podobają okna ze szprosami. Kuchnia zmieniła miejsce i bardzo dobrze - podkreślił Prokop.

Co się nie zmieni w Dzień Dobry TVN

Jednak są rzeczy, które się nie zmienią od nowego sezonu. Widzowie od lat śledzą program i czekają codziennie rano na kolejne odcinki. Dlatego pewne elementy muszą pozostać takie same.

- Nie zmieni się to, że będziemy nadal z energią przychodzić do pracy o niechrześcijańskiej godzinie i będziemy starali się tej energii utaczać przez telewizor. Tak, żeby widzowie mogli się nią pożywić. Zamiast poranną kawą to tym, co będziemy im sączyć przez ich odbiorniki, bo też ten program ma taką rolę, żeby ludzi wprowadzić w dobry nastrój o poranku, obudzić, żeby razem z nami rozpoczęli dobrze dzień - podsumował prowadzący.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości