studio

  studio

  TVN24 świętuje 20. urodziny. Z tej okazji Anita Werner, która związana jest ze stacją od początku jej istnienia, oprowadziła nas po studiu i opowiedziała o magii telewizji. - Kamera nie zna litości i każdy, nawet mężczyzna musi być upudrowany – mówiła dziennikarka w rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem dziendobry.tvn.pl.

  Pierwszy powakacyjny program Dzień Dzień Dobry TVN był absolutnie wyjątkowym wydaniem. Pierwszy raz w trzynastoletniej historii programu wszyscy prowadzący, w jednym studiu, poprowadzili wspólnie program. Zobaczcie, co działo się w weekend w studiu Dzień Dobry TVN w felietonie przygotowanym przez dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską.

  Milena i Marta Tyczyńskie w ramach wspierania WOŚP wylicytowały wizytę w studiu Dzień Dobry TVN. Szybko okazało się, że trafili nam się niezwykli goście - Marta zajmuje się upcyklingiem, czyli ponownym wykorzystaniem rzeczy, które każdy zwyczajny człowiek wyrzuciłby do śmietnika. Zobaczcie, co wyczarowała ze starych felg samochodowych.

  Tak powstaje wyjazdowe studio Dzień Dobry Wakacje w Krakowie, z widokiem na Wawel. Pierwsza rolka trawy położona... Będziecie z nami w Krakowie czy przed telewizorami? :-)

  Piotr Kraśko jest nowym prowadzącym Dzień Dobry TVN. Drugiego dnia jego pracy postanowiliśmy sprawdzić, jak sobie radzi w naszym studiu. Kinga i Piotr mieli też kilka słów do Was :) Więcej takich filmów znajdziecie w naszej aplikacji!

  Koniec z Dzień Dobry TVN! Wpadły do nas "trzy wesołe plemniczki" - Prokop, Wellman i Jędrzejak - by trochę narozrabiać. Zobaczcie, co zrobili i jak bardzo zdemolowali studio Dzień Dobry TVN. Czy da się je odbudować? Może być ciężko...

  Wiele osób uważa, że gimnazja powinny być zlikwidowane, ponieważ nie potrafią sobie radzić z dorastającą młodzieżą. Tym tematem zajęła się prowadząca Rozmowy w Toku Ewa Drzyzga. Gościła w programie nastolatki, które przeszły negatywną przemianę właśnie po przejściu z podstawówki do gimnazjum. Jak uchronić młodzież przed wpływem złego środowiska? Zachęcamy do obejrzenia dzisiejszego programu Rozmowy w Toku. Będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda nowe studio.

  Krystian Herba zdobywa najwyższe budynki świata. I to za pomocą... roweru. Tym razem zdobył studio Dzień Dobry TVN, przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Robertowi Kantereitowi opowiedział o swojej pasji oraz o tym, czy kiedykolwiek korzysta z windy? Jak zdobywa się 165. piętro?

  28 listopada 2013 roku - to bardzo ważna w historii programu Dzień Dobry TVN data. Dziś świętujemy 2000 odcinek programu!!! Zobaczcie, co działo się w studio podczas jubileuszowego programu!

  Jak sama mówi to studio nie powstałoby, gdyby nie przyjaciele. Jeden z jej profesorów twierdził, że ona sama nigdy głosem pracować nie będzie. Beata Kawka nie posłuchała go i poszła za głosem serca. Założyła własne studio nagraniowe. Odwiedziła ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska.

  Zobaczcie fotorelację z naszego planu, czyli to czego nie dostrzegło oko kamery, a podpatrzyło oko fotografa:)

  ... w domu Pana Czesława Rudnickiego. Pan Czesław wozi warszawiaków do pracy i mieszka z rodziną na ul. Marszałkowskiej, czyli po sąsiedzku z Dzień Dobry TVN. Towarzyszył im sympatyczny rudy pupil. Poznajcie naszych sympatycznych sąsiadów z wyjątkowej ulicy - Marszałkowskiej!

  Kolejna porcja świeżych smaczków spoza planu. Zobaczcie galerię foto! I komentujcie!

  Licealista z Katowic Paweł Paliński, wiery widz naszego porannego programu, stworzył miniaturę studia Dzień Dobry TVN. Tak nam się ona spodobała, że zaprosiliśmy Pawła do studia Dzień Dobry TVN, by na żywo, oprowadzany przez swoich ulubionych prowadzących, Drotę i Marcina, mógł zobaczyć studio i poznać nas bliżej. Co go zaskoczyło? Zobaczcie, jak szczegółowa jest makieta Pawła Palińskiego!