Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem dowiedziała się z gazet. "Tak się po ludzku nie robi"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Marianna Schreiber i jej walka o kobiety
Marianna Schreiber i jej walka o kobiety
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Nie ma miłości bez zazdrości?
Kłótnie w związku
Kłótnie w związku
Małżeństwo Marianny Schreiber i Łukasza Schreibera nie przetrwało próby czasu. Polityk w jednym z wywiadów poinformował o rozstaniu. Była uczestniczka Top Model przyznała, o decyzji męża dowiedziała się z mediów.

Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem dowiedziała się z mediów

W mediach od jakiegoś czasu głośno jest o rzekomym rozstaniu Marianny Schreiber i Łukasza Schreibera. Poseł PiS decyzję swoją przekazał podczas wywiadu dla portalu metropoliabydgoska.pl. Zapytany o relację z żoną oświadczył, że nie są już razem i rozmawiają o separacji.

- Nigdy nie używałem wizerunku rodziny w kampaniach wyborczych, ani teraz, ani 10 lat temu. Uważam, że to nie ma znaczenia. A przy tym wszystkim jest mi… jest to w jakiś sposób trudne dla mnie i przykre, tym bardziej że podjęliśmy decyzję o rozstaniu i rozmawiamy o separacji — powiedział.

O sytuacji tej rzekomo nie wiedziała nic główna zainteresowana – Marianna Schreiber. Była uczestniczk aTop Model nie zostawiła sprawy bez komentarza. Swoimi przemyśleniami podzieliła się w mediach społecznościowych, publikując relację na InstaStories.

- Nauczyłam się w małżeństwie jednej rzeczy, że o moim mężu albo dobrze, albo wcale. Więc tym razem nic nie napiszę. Z uwagi na dobro naszej córki, mimo że to jest temat, który wywołuje emocje — proszę o wyczucie w komentarzach, które wiem, że na pewno będą — napisała.

Następnie wyraziła smutek i rozgoryczenie zaistniałą sytuacją. Z żalem przyznała, że mąż nie znalazł czasu, by poinformować ją rozstaniu.

- Szkoda, że mój mąż postanowił nasze życie intymne skomentować przez gazety — nie jest to chyba najlepsza decyzja w jego życiu. Nie znalazł czasu, by powiedzieć mi to w twarz — rozumiem, że to presja związana z wyborami. Ja żadnej decyzji nie podjęłam - zaznaczyła żona polityka.

Marianna Schreiber o karierze męża

W obszernej notatce zmieszczonej na Instastory Marianna odniosła się także do kariery męża. Zdradziła, że jej mąż już kilka lat temu wybrał politykę, a nie rodzinę. Ona zaś starała się to akceptować, wspierać go i dawać przestrzeń do rozwoju. Wraz z ukochanym cieszyła się każdym sukcesem.

- Zawsze kochałam mojego męża nad życie. Przenosiłam dla niego góry. Wybaczałam. Życzę mu powodzenia – zapewniła.

Na koniec zwróciła się do męża. - Mogłeś mi to powiedzieć choćby z szacunku do naszego dziecka podczas rozmowy telefonicznej, a nie używać do tego gazet. Tak się po ludzku nie robi... to nie fair - podsumowała.

Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem
Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem
Marianna Schreiber o rozstaniu z mężem
Źródło: instagram/@marysiaschreiber

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: instagram/@marysiaschreiber

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości