rozstania gwiazd

  rozstania gwiazd

  Czy zamierza wspominać w mediach o kolejnej relacji?

  Karol Maciesz i Iga Śmiechowicz wzięli udział w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po 19 miesiącach odbyła się sprawa sądowa, która formalnie zakończyła pewien etap w ich życiu. Karol tylko nam opowiedział, czy jeszcze raz zdecydowałby się na ślub z nieznajomą osobą.

  "Nasze prywatne drogi się rozeszły".

  "Uwalniamy siebie nawzajem".

  Informacja o rozstaniu Gigi Hadid i Zayna Malika zszokowała media i fanów na całym świecie. Para uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych podobno rozeszła się ze sobą w złości. Wszystko przez spór z mamą modelki, Yolandą Hadid.

  Monika Richardson jest znana z tego, że chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego z obserwatorami i mediami. Jej ostatni, bardzo intymny wpis wywołał niemałe zamieszanie w Internecie. Dziennikarka w mocnych słowach odniosła się do zakończonego związku ze Zbigniewem Zamachowskim.

  Dorota Szelągowską po raz pierwszy odniosła się do plotek o rozpadzie jej trzeciego małżeństwa. Przy okazji zdementowała, jakoby pandemia wywołała kryzys w relacji z byłym już mężem. Czy gwiazda stanie jeszcze kiedyś na ślubnym kobiercu?

  Od kilku miesięcy media donoszą o szczegółach rozstania Kim Kardashian i Kanye Westa. Para celebrytów rozwodzi się po 7 latach małżeństwa. Okazuje się, że nie wszystko przebiega między nimi pokojowo. Muzyk bowiem zerwał kontakty z byłą partnerką.

  Rebel Wilson rozstała się z partnerem. Aby uniknąć plotek i niedomówień australijska gwiazda w subtelny sposób ogłosiła w mediach społecznościowych, że jest singielką. Co ciekawe, nie zdecydowała się na usunięcie z Instagrama zdjęć z byłym już chłopakiem.

  Pod koniec ubiegłego roku Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" potwierdzili obawy fanów. Para postanowiła zakończyć małżeństwo zawarte w obecności kamer. Ostatni komentarz Łukasza wskazuje na to, że mimo rozstania rodzice małego Franka rzeczywiście pozostają w dobrych relacjach.

  Na półmetku 2020 roku przygotowaliśmy dla Was zestawienie par, które podjęły decyzję o rozstaniu. Kto się rozwodzi, a kto zerwał zaręczyny? Zobaczcie!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Wendzikowską, która opowiedziała nam o hollywoodzkich parach, które rozstały się przez karierę. Gwiazdy informują fanów o rozstaniu, publikując oświadczenia często w mediach społecznościowych. Które rozstania były najbardziej spektakularne? Dlaczego praca tak bardzo przeszkadza gwiazdom w związku?

  Wiele osób myślało, że Gwyneth Paltrow, po tym jak gruchnęła informacja o jej rozwodzie, zamknie się w domu i będzie przeżywała rozstanie z mężem. A tymczasem... Zobaczcie, co znalazła w internecie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.