Magda Gessler i Hubert Urbański zapraszają na nowy sezon w TVN. Czy w "Milionerach" padnie główna wygrana? 

Źródło: Dzień Dobry TVN
Programy, które kochają nasi widzowie
Programy, które kochają nasi widzowie
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Pauliny Krupińskiej
Wartości Pauliny Krupińskiej
"Kuchenne rewolucje" i "Milionerzy" - to programy, które pokochali widzowie TVN. Co czeka ich w nowym sezonie? Które miasta odwiedzi słynna restauratorka? Czy w teleturnieju któryś z uczestników sięgnie po główną wygraną? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziały gwiazdy programów: Magda Gessler i Hubert Urbański.

"Kuchenne rewolucje" od czwartku, 7 marca o godz. 21:35

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce Magda Gessler wciąż udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii. W nowym sezonie słynna restauratorka podejmie się rewolucji między innymi w stolicy Polski.

- To jest ewenement, rzadko to wychodzi. Teraz restauracja "U Ceprów" będzie naprawdę hardcorem. Co to może być, jak górale zawitają albo nie-górale do Warszawy i co z tego wynika? Powiem szczerze, odcinek jeden z takich bardziej, że należy wziąć coś do przegryzienia - zdradziła Magda Gessler w Dzień Dobry TVN.

Kulinarna gwiazda odwiedzi również mały punkt gastronomiczny w Kalinowcu.

- Jest kompletnym szaleństwem. [...] "Bar nad Liwcem" trzy metry na trzy, jedna kobieta pokrzywdzona przez los, która gotuje tak, że nie będę jej ogłaszać, bo jeszcze nie byłam na powrocie, ale powiem szczerze, że możecie mieć dużą niespodziankę - przyznała gwiazda.

"Kuchenne rewolucje" odbędą się również m.in. w barze "Chicken Go" w Żninie, pizzerii "Świńskie sprawki" w Łodzi czy w "Don Martinez" w Rybniku. A to dopiero początek listy!

"Milionerzy" od poniedziałku, 4 marca o godz. 20:55

Z kolei w nowym sezonie "Milionerów" uczestnicy będą mieli do dyspozycji aż 4 koła ratunkowe. Do tej pory mogli skorzystać z telefonu do przyjaciela, opcji pół na pół oraz pomocy publiczności, a teraz będą mieli do dyspozycji również wymianę pytania.

- Nowe koło ratunkowe pojawia się po siedmiu poprawnych odpowiedziach. [...] Już widzę, że zachęca to zawodników do tego, żeby grać wyżej, bo opłaca się zaryzykować, nawet wykorzystać koła wcześniej po to, by dobrać sobie potem jeszcze to jedno - wyjaśniał Hubert Urbański.

Prowadzący teleturniej wyjawił również, że w nowym sezonie padnie główna wygrana. I to nie raz!

- W tym sezonie mamy tak świetnych ludzi. Mam wrażenie, że też inny profil ludzi zgłasza się do nas. Są przeciekawe zawody nieprezentowane wcześniej u nas. Jest motorniczy, maszynista kolejowy, neurochirurg, weterynarz, tiktoker - wymieniał gość Dzień Dobry TVN.

Posłuchaj całej rozmowy z prowadzącymi kultowe programy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości