Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Minął miesiąc, odkąd Kate Middleton opuściła szpital po operacji jamy brzusznej. Cisza ze strony rodziny i brak wspólnych zdjęć doprowadziły do licznych spekulacji Brytyjczyków. Jak czuje się księżna i jak naprawdę wygląda jej sytuacja zdrowotna? Te informacje ujawnił rzecznik Pałacu Kensington.

Brytyjczycy martwią się o zdrowie Kate Middleton

Brytyjczycy od kilku miesięcy martwią się o Kate Middleton. Kobieta 17 stycznia poddała się operacji jamy brzusznej. Pałac zapewniał wówczas, że wizyta w szpitalu nie jest związana z nowotworem.  

- "Księżna Walii docenia zainteresowanie, jakie wzbudzi to oświadczenie" – stwierdził pałac w oświadczeniu wydanym 17 stycznia. "Ma nadzieję, że opinia publiczna zrozumie jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci oraz jej życzenie, że jej osobiste dane medyczne pozostają prywatne" – przekazał ABC News.

Po zabiegu Kate podjęła słuszną decyzję o kilkutygodniowej rekonwalescencji. Z tego względu nie pojawiała się na wydarzeniach i nie pełniła funkcji reprezentatywnych. 42-latka po raz ostatni publicznie wystąpiła w Boże Narodzenie, kiedy poszła do kościoła z członkami rodziny królewskiej. Swoje wystąpienia na czas pobytu Kate w szpitalu odłożył także następca tronu William.

29 stycznia Pałac wydał oświadczenie, w którym poinformował, że księżna została wypisana ze szpitala. - "Księżna Walii wróciła do Windsoru, aby kontynuować rehabilitację po operacji. Robi znaczne postępy" – oznajmił w ówczesnym oświadczeniu rzecznik pałacu. "Książę i księżniczka pragną ogromnie podziękować całemu zespołowi londyńskiej kliniki, a zwłaszcza oddanemu personelowi pielęgniarskiemu, za okazaną opiekę".

Od tego czasu informacje o stanie zdrowia Kate ucichły. Spekulacje wywołało zaś ostatnie wydarzenie. We wtorek William odwołał swój udział w nabożeństwie żałobnym poświęconym zmarłemu rok temu byłemu królowi Grecji. Tłumaczył się wówczas "sprawami osobistymi".

W sieci fani doszukują się różnorodnych powodów. Wśród kilku domniemań pojawiły się przypuszczenia, że Kate i William rozstali się. Internauci sugerują także, że księżna przeszła nieudaną operację plastyczną lub zapadła w śpiączkę. Jak jest naprawdę?

Stan zdrowia księżnej Kate

Aktualne informacje na temat stanu zdrowia Kate przekazał rzecznik Pałacu Kensington. Jak przyznał księżna Walii, "czuje się dobrze" i kontynuuje rehabilitację po operacji jamy brzusznej.

- Pałac Kensington przedstawił w styczniu dokładny harmonogram powrotu księżniczki do pełnienia obowiązków. Będziemy przekazywać jedynie istotne informacje - poinformował rzecznik królewskiej rezydencji w rozmowie z amerykańskim portalem Page Six.

Prawdopodobnie pierwsze publiczne wystąpienie Kate nastąpi w okolicy Wielkanocny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: goodmorningamerica.com

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Staff/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości