szpital

    szpital

    Pierwsza Dama USA Jill Biden przeszła w szpitalu zabieg medyczny. Żona urzędującego prezydenta zraniła się w nogę podczas wizyty na Hawajach. Poleciała tam prosto po ceremonii otwarcia IO Tokio 2020.

    Głośnym echem odbił się wpis, który pojawił się na internetowym profilu szpitala w Oleśnicy.Dotyczył otyłości kobiet spodziewających się dziecka, która - jak wskazano - jest dużym utrudnieniem dla lekarzy w czasie opieki nad nimi. Za wzór dla innych pań postawiono jedną z pracownic placówki, która niewiele przytyła pomimo zaawansowanej ciąży. To wywołało dyskusję i lawinę komentarzy, bowiem wiele kobiet poczuło się dyskryminowanych.

    Lekarze Oddziału Klinicznego Neonatologii Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie każdego dnia pomagają najmłodszym pacjentom. Tym razem o pomoc zwrócili się do ludzi dobrej woli. Placówka potrzebuje pieniędzy na nowe USG, by dalej walczyć o zdrowie i życie noworodków. Na miejscu zjawił się Bartek Jędrzejak, który porozmawiał z pracownikami, a także mamą chorego Mikołaja.

    Monika Chwajoł przechodzi teraz wyjątkowo trudny czas. Gwiazda znana z "Królowych życia" pokazała zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z wbitym w rękę wenflonem. W opisie pod zdjęciem nie zabrakło kilku słów do fanów. Monika opisała swój stan zdrowia i powody, dla których trafiła do placówki. - Przyplątał mi się stan zapalny, który niestety nie ustępuje od ponad 2 tygodni - czytamy.