plotki

  plotki

  Jennifer Aniston udowadnia, że można przyjaźnić się ze swoim byłym mężem. Aktorka utrzymuje kontakt nie tylko z Justinem Theroux, ale także z Bradem Pittem - mimo że ten zostawił ją dla Angeliny Jolie. Fani gwiazdy "Przyjaciół" marzą o tym, aby zeszła się z pierwszym mężem. W jednym z ostatnich wywiadów Aniston zdradziła, jak teraz wygląda jej relacja z Pittem.

  Co słyszy się na brytyjskich ulicach w tydzień po książęcym ślubie? Kto stał za barem na weselu? Jakie są najświeższe plotki dotyczące młodej pary? Sprawdziła to Anna Senkara.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Barbarę Pasek, która opowiedziała nam, czym w minionym tygodniu żył Internet. Czy Dj Avicii popełnił samobójstwo? Konto na Instagramie założył Donald Tusk. Ilu już ma obserwujących? Z kolei Joanna Krupa po raz pierwszy świętowała swoje urodziny z nowym narzeczonym. W Internecie nie zabrakło też doniesień o Royal Baby :)

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy śledzą internetowe publikacje na swój temat? Czy mają wpływ na te publikacje? I czy się nimi przejmują? Zosia Ślotała przyznała, że czyta artykuły, jednak od pewnego czasu nie czyta już komentarzy internautów. Rafał Maślak wykupił sobie nawet specjalną platformę, która śledzi internetowe publikacje. Czy są gwiazdy, których w ogóle nie interesują internetowe plotki?

  Pojawiły się plotki, że doszło do rozpadu duetu Wellman-Prokop. Czy para prowadzących Dzień Dobry TVN potwierdziła te rewelacje?

  Podobno Katie Holmes spotyka się z aktorem Jamiem Foxxem. Jakie inne plotki dotyczące aktorki pojawiły się w mediach? Co wiadomo o życiu prywatnym jej nowego partnera? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską.

  Po raz kolejny w amerykańskiej kolorowej prasie pojawiły się informacje o tym, że aktorka Jennifer Aniston jest w ciąży. Ile w tym prawdy? Ile razy aktorka była rzekomo zaręczona? Kim byli jej życiowi partnerzy? O komentarz poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Annę Wendzikowską.

  Sesje zdjęciowe z wieloma gwiazdami to duże projekty. Jak wyglądają ich kulisy? Czy fotografowanie wielu gwiazd podczas jednej sesji to duży problem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek?

  Na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła pokazała się Magda Frąckowiak. Podczas rozmowy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską modelka zdementowała plotki, według których rozstała się ze swoim parterem. Przy okazji powiedziała, że ma na sobie Łukasza Jemioła. Co miała na myśli? ;)

  Na planie serialu Na Wspólnej aż huczy od plotek - Łukasz Konopka i Katarzyna Chorzępa tak się polubili, że aż zamierzają spędzić wspólnie weekend. Czy to prawda? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Anna Lewandowska nie rozstaje się ze swoją najlepszą przyjaciółką - córką Klarą. Ostatnio nawet zabrała ją na prowadzony przez siebie obóz. Jak udaje się jej godzić macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi? Jednak to nie gwiazda na Balu Nocy Letniej, której w głowie pieluchy i śpioszki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała również z Filipem Chajzerem, który lada dzień zostanie tatą. Jak przygotowuje się na narodziny Jerzego? A co z plotkami na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan, które wywołała suknia prowadzącej "Projekt Lady"? Radosław zostanie w końcu ojcem, czy to tylko myląca dodatkowa falbana?

  "Poczułam motyle w brzuchu" - zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Beata Kozidrak. Jak nowa miłość wpływa na jej życie artystyczne? A jak wyglądają jej stosunki z byłym mężem?

  Według jednego z magazynów - Magdalena Lamparska spodziewa się dziecka. To byłaby pierwsza ciąża aktorki. Czy Magda potwierdziła tę informację? Kto jest partnerem życiowym aktorki? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Barbarę Pasek.

  Wokalistka zespołu Blue Cafe Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik z zespołu Pectus są zaręczeni już od roku. Przyszedł czas na ślub! Czy tajemnicza artystka uchyliła rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradziła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hladkiemu.

  Jak co piątek dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek przygotowała przegląd newsów ze świata show-biznesu. Czym Internet żył w tym tygodniu? Zobacz, jak wyglądają kulisy festiwalu w Cannes. Jak ma się Lara Lewandowska? Czy Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś są parą? Co na to Colin Farrel? I czy Chris Cornell popełnił samobójstwo?

  "Kuchenne rewolucje" to niewątpliwy hit. Z okazji 200 odcinka programu Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Magdą Gessler, by porozmawiać o świętach, rodzinie i ... plotkach. Czy Magda wpadła w histerię na wieść o śmierci Kuby Wojewódzkiego, czy "ustawia sobie" rodzinę dookoła siebie i, gdzie wybiera się na Święta? Magda Gessler: "Życzę Wam szczęśliwych Świąt, różowych myśli, żebyście siebie lubili".

  Jak Joannie Jabłczyńskiej udaje się bronić swojej prywatności przed mediami i czy rzeczywiście "po cichu" wyszła za mąż? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  W jednym z tabloidów ukazał się wywiad z Katarzyną Herman, w którym miała powiedzieć, że zaadoptowała psa, aby stosować dogoterapię ze względu na stres związany z pracą. Okazuje się, że nigdy takiego wywiadu nie udzielała. Często zdarza jej się, że gazety i portale plotkarskie publikują nieprawdziwe informacje na temat jej życia? Aktorkę spytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Co jakiś czas w prasie pojawiają się informacje dotyczące tego, że Edyta Olszówka narzeka na brak propozycji zagrania interesujących ról. Czy to rzeczywiście prawda? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał o to aktorkę. O jakiej roli marzy Olszówka?

  Brytyjscy naukowcy z Oxfordu udowodnili, że mężczyźni wolą spotykać się osobiście i rozmawiać twarzą w twarz. Czy potwierdzili to goście Dzień Dobry TVN: Tomasz Niecik, Mariusz Totoszko i Ludwik Borkowski. O czym rozmawiają ze swoimi kolegami?