Gwiazdy

  Gwiazdy

  Ta edycja Złotych Globów przejdzie z pewnością do historii. Jej organizatorzy musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem - wydarzenie o wieloletniej tradycji filmowej trzeba było dostosować do pandemicznych warunków. Jak więc przebiegła gala? Przypominamy najpiękniejsze i najciekawsze momenty z tegorocznej edycji Złotych Globów.

  Złote Globy 2021 przeszły do historii, za nami 78. gala rozdania tych prestiżowych w branży filmowej statuetek. Tegoroczne wydarzenie wyglądało całkiem inaczej niż zazwyczaj ze względu na pandemię koronawirusa. Choć tylko część gwiazd pojawiła się na czerwonym dywanie, a inne śledziły wydarzenie ze swoich domów, nie zabrakło spektakularnych kreacji. Kto wyglądał najlepiej?

  Lara Gessler to szczęśliwa i spełniona mama małej Neny. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a znana restauratorka chętnie dzieli się w sieci prywatnymi kadrami. W poniedziałkowy poranek Lara opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z kąpieli. Oprócz rodzinnego obrazka uwagę fanów przyciągnęły także stylowe wnętrza.

  Stan Borys i Anna Maleady to para na dobre i na złe. Razem są od 12 lat. Niedawno premierę miał najnowszy utwór artysty, który początkowo był dedykowany jego partnerce z okazji 10-lecia ich związku. Plany rocznicy pokrzyżował jednak udar mózgu wokalisty. Po dwóch latach rekonwalescencji para szczerze opowiedziała nam o trudach rekonwalescencji oraz wzajemnej miłości i planach.

  Anna Lewandowska co rusz dzieli się w sieci zdjęciami swoich córeczek. Choć nie zdradza wizerunku Klary i Laury, to chętnie relacjonuje, jak dorastają. Podobnie dzieliła się przeżyciami, kiedy oczekiwała przyjścia na świat każdej z dziewczynek. Teraz trenerka zdobyła się na intymne wyznanie i zasugerowała, że marzy o trzecim dziecku.