Gwiazdy

  Gwiazdy

  Monika Brodka jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek. Choć raczej nie udziela się w mediach i chroni swoje życie prywatne, jej codzienność nieustannie ciekawi fanów. Nie inaczej jest tym razem. Piosenkarka opublikowała fotografię w sukni ślubnej i wywołała niemałe zamieszanie. U jej boku Quebonafide!

  Choć Britney Spears jest aktywną użytkowniczką Instagrama i chętnie dzieli się z fanami chwilami ze swojego życia, dotychczas na próżno można było szukać jej fotografii z własnymi dziećmi. Teraz wokalistka opublikowała jednak zdjęcie z synami i wywołała niemałe zamieszanie. Jayden i Sean przerośli już bowiem swoją mamę.

  Julia Wieniawa pokazała w mediach społecznościowych mamę Martę Wieniawę-Narkiewicz. Z okazji urodzin rodzicielki gwiazda zachęciła obserwatorów do składania życzeń. Fani w komentarzach nie mogą wyjść z podziwu. Aż trudno uwierzyć, że panie nie są siostrami.

  "Nowa normalność" i "nierealna rzeczywistość" - różnie określamy teraz codzienność, w której przyszło nam się odnaleźć. Zaczynamy tęsknić nawet za trywialnymi czynnościami, wcześniej będącymi stałym elementem repertuaru każdego dnia. Każdy z nas musi się zmierzyć z wyzwaniem na swój własny sposób. Inspiracją może być dla nas Anna Kalczyńska. Jak prezenterce udaje się cieszyć codziennością w czasach pandemii?

  Książę Harry i Meghan Markle na dobre odcięli się od rodziny królewskiej. Nie tylko rozpoczęli nowe życie z dala od dworskich zasad, ale zamierzają zwierzyć się, jak wyglądało ich życie w pałacu. Małżeństwo początkowo szukało szczęścia w Kanadzie, ale później przeprowadziło się do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam Harry i Meghan oczekują przyjścia na świat drugiego potomka. Jak zapewniał w Dzień Dobry TVN królewski korespondent Omid Scobie, zakochani w końcu są szczęśliwi.