Gwiazdy

    Gwiazdy

    Trenował aikido, tajski boks i Krav Magę. Dzięki swoim umiejętnościom często na planie nie potrzebuje kaskadera. Tomasz Włosok znany jest widzom TVN z serialu "Nieobecni". Na ubiegłorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni został nagrodzony za rolę w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". O kulisach swojej kariery aktor opowiedział w Dzień Dobry TVN.

    Jacek Rozenek nabiera sił po udarze mózgu, który przeszedł w maju 2019 r. Siła ducha i wola walki pozwalają mu na powolny, ale sukcesywny powrót do sprawności fizycznej i psychicznej. W Dzień Dobry TVN aktor, jego syn Adrian oraz przyjaciółka Adrianna Biedrzyńska opowiedzieli, jak wyglądał ten krytyczny czas. - Jego determinacja, siła i wiara skutkują takim, a nie innym efektem - podkreśliła Ewa Pasaman-Paciorek, dyrektor Centrum Opieki i Rehabilitacji w Gryficach.

    Marina Łuczenko-Szczęsna przyznała, że z dnia na dzień opuszcza ją coraz więcej obserwatorów w mediach społecznościowych. Jej zdaniem to wina aplikacji, która w ten sposób wymusić chce płatne posty. Artystka nie ukrywa też, że od lat mierzy się z hejtem. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego dobrze wie, z czego on wynika.

    Ewa Farna zmieniła się nie do poznania. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy gwieździe udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Na opublikowanym niedawno w mediach społecznościowych zdjęciu artystka promienieje. Nową figurą pochwaliła się w odważnej stylizacji. Wyjawiła też, co udało jej się w ostatnim czasie osiągnąć.