Gwiazdy

    Gwiazdy

    Mariusz Szczygieł niejednokrotnie udowadniał, że jest wyjątkowo wrażliwym człowiekiem. Zresztą, idealnym dowodem na to jest jego książka "Nie ma", która pomogła wielu osobom w przeżyciu żałoby. Tym razem pisarz opowiedział o historii wyjątkowej suczki, która podróżuje ze swoim panem taksówkarzem.

    Alex Kain i jego piosenka "Święta i prezenty" przypadną do gustu szczególnie tym, którzy lubią cieszyć się duchem świąt w nowoczesny sposób. Hip-hopowa pastorałka cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Tym bardziej że muzyk ma pokaźne grono odbiorców na Tik Toku, którym prezentuje swoją twórczość.

    Ceremonia wręczenia Oscarów co roku gwarantuje niepowtarzalne emocje wszystkim miłośnikom sztuki filmowej. Złote statuetki przyznawane przez Amerykańską Akademię Filmową stanowią cenne wyróżnienie dla twórców z całego świata. 21 grudnia br. ogłoszono tak zwaną krótką listę tytułów, które będą miały szansę na nominację w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Zabrakło na niej polskiego filmu "Żeby nie było śladów" Jana P. Matuszyńskiego, pojawił się jednak inny polski kandydat.