Gwiazdy

  Gwiazdy

  Adrianna Eisenbach mocno przykuwa uwagę mediów. Ostatnio gwiazda coraz chętnie pokazuje w sieci swojego o 3 dekady młodszego partnera Dawida. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski odwiedził gwiazdę we Wrocławiu. Z rozmowy dowiemy się, czy różnica pokoleniowa wpływa na związek oraz czy zakochani powiedzą sobie "tak".

    Reni Jusis kojarzona głównie z muzyką elektroniczną i tanecznym popem, zaskoczyła fanów. Artystka wydala album "Je suis Reni" z klasycznymi, francuskimi piosenkami. Najnowszy singiel "Oum Le Dauphin" zaprezentowała na naszej scenie, a także wraz z siostrą opowiedziała, skąd wzięło się u nich zafascynowanie kulturą francuską.

  W 2011 roku na antenie TVN pojawił się "Przepis na życie". Doskonały scenariusz i gwiazdorska obsada były kluczem do sukcesu produkcji, która szybko zdobyła sympatię widzów oraz cieszyła się dużą oglądalnością. Czy Magdalena Kumorek, wcielająca się w Ankę, główną bohaterkę, pamięta jeszcze fabułę serialu? Mateusz Hładki postanowił to sprawdzić!

  Anna Kalczyńska nie ukrywa, że grudzień jest niezwykle intensywnym miesiącem w jej kalendarzu. Kiedy przygotowania do Bożego Narodzenia nakładają się na pozostałe wydarzenia zagęszczające się w terminarzu, łatwo stracić równowagę. Prowadząca Dzień Dobry TVN ma jednak sposób, by przetrwać grudzień z uśmiechem na ustach.

  Książki, które czytaliśmy w dzieciństwie miały kluczowy wpływ na rozwój naszej wyobraźni, słownictwa i zaspokojenie ciekawości. Dlatego w Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Annę Kalatę, Wiceprezes Indyjsko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, dziennikarkę Beatę Tadlę i pisarza Michała Rusinka, po jakie lektury sięgali za młodu.

  Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najbardziej barwnych postaci w polskiej telewizji. Skradła serca widzów programem "Kuchenne rewolucje" i od lat towarzyszy nam na ekranach. Słynie nie tylko ze swoich kolorowych stylizacji, ale również ciętego języka. W październiku 2020 roku spełniło się jedno z jej marzeń - została babcią.